Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Thor sektoriaus bombonešio šalmas


Pagaliau šalmas, kuris siūlo tokio vardo apsaugą, nereikalaujant paskolos iš banko! THE thor Sector Bomber šalmas, kurią mūsų superherojus Charlotte pristato žemiau esančiame vaizdo įraše, pristato technologiją, pavadintą MIPS, kuri turėtų labai sudominti motociklininkus.

Norėdami sužinoti daugiau, žinote, kur spustelėti!

Thor Sector Bomber šalmas: MIPS technologija po mikroskopu

Smūgiai retai įvyksta statmenai. Todėl reikėjo tokios technologijossugerti šoninius smūgius, kuris yra įprastas šalmui atsitrenkus į žemę (tikimės kuo mažiau).

MIPS sistemos dėka smūgio kinetinė energija labai sugeriama dėl tarpinio sluoksnio, esančio tiesiai su jūsų kaukole, iškart už tradicinių putų. Rezultatas : nukritus iki minimumo sumažinamas smegenų pažeidimas.

Paprastai panašias technologijas randame ant „aukštos klasės“ šalmų. Čia nereikia laužyti banko, kad jūsų galva būtų saugi!

Padidinkite dangtelį

Susiję su MIPS technologija, randame a apvalkalas, kuriame maišomas ABS ir polikarbonatas, kad rezultatas būtų lankstus ir atsparus.

Rezultatas, be abejo, yra šiek tiek sudėtingas, tačiau jis turi pranašumą, nes yra patvirtintas tiek Europos (ECE), tiek Amerikos (DOT) žemyne.

Beje, Thor Sector Bomber šalmas

Gyvenime yra daugiau nei tik saugumas: yra ir visa kita! Ir čia vėl Thor Sector Bomber šalmas veikia labai gerai.

Jo vėdinimo sistema leis tobula oro cirkuliacija. Iš cross šalmo tikėjomės ne ką mažiau! Antveidis yra jo šone reguliuojamas, su nuimamu vidumi valymui. Užveržimas savo ruožtu yra tokio tipo dviguba D kilpa, geriausias šioje srityje.

Trumpai tariant, beveik neprilygstamas kokybės/saugos/kainos santykis! Motoblouz siūlomos kelios spalvos: kurią pasirinksite?

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Šarlotė

Moteriškoji Motoblouz vaizdo įrašų pusė – aš! Tarp seniausių įmonėje aš jau beveik 10 metų pasinėręs į įrangą ir aistrą motociklams. Pakanka pasakyti, kad turiu šiek tiek perspektyvos šiuo klausimu! Esu sportinių automobilių entuziastas, bet apskritai man patinka viskas, kas turi variklį ir du ratus... Nagi, būk saugus ir #EnjoyTheRide ;-)

Be komentarų

Pridėkite savo