Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Airoh 2.3 aviatoriaus šalmas


Jei airoh Aviator šalmas tai dalis cross šalmų etalonų nuo jų išleidimo 2011 m., tai nėra atsitiktinumo rezultatas: jo lengvumas, techniškumas ir išvaizda bėgant metams keitėsi, ir tai yra didžiausias daugelio naudotojų malonumas.

Šiandien modelio eilė Airoh 2.3 kad galėtume atlikti vaizdo įrašo testą. Ar jis važiuoja ta pačia šlovinga banga kaip ir jo vyresnieji?

Aviator 2.3 Airoh šalmas: plunksninis svoris maksimaliai apsaugai

Su savo 950 mažų gramų, Aviator 2.3 šalmas akivaizdžiai vienas lengviausių rinkoje: vos pajusite jį besiremiantį ant galvos! Jo paslaptis? Naudojant a apvalkalas, jungiantis anglį ir kevlarą kuris ne tik sumažins bendrą šalmo svorį, bet ir suteiks daug komforto bei saugumo. Norėdami tai pastebėti šis dangtelis yra 3 dydžių.

Šalmo saugumą užtikrina a avarinio ištraukimo sistema, vadinama AEFR, skirtas Airoh skubiam greitam pašalinimui. Dėka juostelių, esančių ties skruostų pagalvėlių pagrindu, saugos įtaisai, jei reikia, gali juos greitai nuimti, kad per daug neliestų kaklo. Akivaizdu, kad mes jums to nelinkime!

Be to, ant smakro dirželio randame a dviguba D aliuminio sagtis, identiški laive Cairoli arba Musquin.

Gerai vėdinamas ir gerai įrengtas šalmas

Kas sako, kad cross šalmas sako, kad optimali ventiliacija: posakis čia yra visiškai pagrįstas keli oro įsiurbimai įdėta čia ir ten. Pavyzdžiui, neįmanoma nepastebėti didžiulės angos, esančios kaukolės viršuje!

Puikią Airoh ausinių reputaciją taip pat pateisina tiesiog nepadoraus lygio įranga. Jis siūlo savo vartotojams komplektą, skirtą pritvirtinti sporto kamerą, langines ventiliacijai, skydelio pratęsimą ir techninę įrangą. Tiesiog tai !

Šiame 2.3 modelyje regėjimo laukas išsiplėtė. Visos naujausios kartos kaukės ten ras savo vietą kaip pirštai nosyje.

Trumpai tariant, ir jūs suprasite, kad Aviator 2.3 Airoh šalmas lengvai išlaiko savo vietą kaip aukščiausios klasės šalmas. Belieka tik žinoti, ar tu įkrisi, ar ne!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo