Sekite mus :

Rev'it Outback 2 striukės testas


Štai ir štai: po keturių gerų čia praleistų mėnesių galime oficialiai teigti, kad mūsų gyvenimas pasikeitė. Štai mes esame Kalifornijoje. Pirmą kartą pas mus lankosi tėvai, kurie atėjo ne tuščiomis rankomis (o tiksliau – lagaminais). Be kitų Motoblouz gaminių, kuriuos reikia išbandyti, tai Rev'it Outback 2 striukė orientuotas nuotykis kuri nuo pat pradžių nepraleidžia akies.

Rev'it Outback 2 striukė keliuose...

Pasirinkau juodą spalvą su keletu fluorescencinių geltonų dėmių, kad tik matytųsi ir kad tiktų prie mano šalmo, kurio spalva yra identiška. Yra dar dvi šviesesnių tonų spalvos su dominuojančiais pilkais/smėlio spalvos ir mėlynais arba raudonais intarpais, priklausomai nuo skonio... ir, žinoma, dviračio.

Rev'it Outback 2 striukė

Kai premier jį užsidėjau, pasakiau sau, kad tarp šito yra didžiulis skirtumas Rev'it Outback 2 striukė ir marškiniai (tai nenuostabu) Revitas bizonas kuriuos nešioju nuo tada, kai nusipirkau motociklą... Čia turime 3 tekstilės sluoksnius, iš kurių 2 yra nuimami, kad prisitaikytų prie įvairių klimato sąlygų, su kuriomis susiduriame važiuojant dviračiu. Užtrauktukai yra iškloti atvartu, kuris pats yra su Velcro.

Pagrindinis sluoksnis iš esmės pagamintas iš poliesterio, o alkūnės / dilbio sutvirtinimas pagamintas iš storo Oksfordo audinio, kad būtų padidintas atsparumas smūgiams ir dilimui. Visa, sukurta užtikrinti gerą vėdinimą, pasirodė esanti labai efektyvi žemesnėje nei 28°C temperatūroje Mirties slėnis (prašau vasario mėn.). Maksimali temperatūra, kurioje galėjau tai išbandyti rev'it striukė.

Skirtingos dilbių, liemens ir nugaros ventiliacijos.

Yra keletas šviesą atspindinčių įdėklų (ir jie tikrai yra!) ant liemens, ant nugaros, ant kiekvienos rankos, be to, kad yra kontūras. Rev'it logotipai.

Rev'it logotipas ir šviesą atspindinčios juostos.

Įdėklai

Tada ateina nuimamas kvėpuojantis sluoksnis G-liner hydratex. Tai užtikrina mainus iš vidaus į išorę (kitaip tariant: prakaito), o iš išorės į vidų riboja (nenuostabu: čia kalbame apie lietų). Deja, aš negalėjau išbandyti Rev'it Outback 2 striukė pliaupiant lietui. Tačiau vidutinio lietaus metu išorinio sluoksnio užteko darbui atlikti, o poliesteris jau buvo atsparus vandeniui.

Aš taip pat primečiau sau pakilimą kelso kopos Mohave dykumoje pilnai įrengtas. Šio bandymo istorija nuotykių striukė visomis sąlygomis. Nemeluosime, mano marškinėliai nebuvo sausi... Bet švarkas nebuvo tvankus. Jaučiame, kad „jis kvėpuoja“, net kai nevažiuojame!

Atvira striukė, atidengianti uždarą „G-liner“ pamušalą

Galiausiai ateina paskutinis termiškai orientuotas sluoksnis, kurio paskirtis yra izoliuoti esant dideliam šalčiui. Vėlgi, čia Kalifornijoje nėra ekstremalių sąlygų. Nuo 5 iki 10°C, pravažiuojant tam tikrus praėjimus, šalčio nejaučiama. Esant tokioms temperatūroms, striukė atlieka savo darbą net ir be terminio sluoksnio. Norėdami gauti informacijos, Rev'it Outback 2 striukė rodomas kaip 3–4 sezonas (priklausomai nuo to, kur važiuojate).

Nuimamų įdėklų sujungimas su striuke nėra optimalus. Tai atliekama naudojant užtrauktukus, esančius abiejose centrinio užsegimo pusėse. Jokių rūpesčių ten. Viską užbaigia skirtukas su slėgiu, kuris prieš uždarant perduodamas per kilpą. Tai prie kaklo ir rankovių galuose. Šis aptariamas skirtukas tiesiog atsiūtas nuo G formos įdėklo ant mano kairės rankovės po 4 užsidėjimo... Paprastai tariant, teks suspausti rankovių galus, kad pamušalai liktų striukėje, kai jį nuimsite, nes spaudimas taip pat šiek tiek silpnas.

Kišenės

Kalbant apie kišenes, yra ką veikti. Normalus švarkui, kuris skirtas nuotykiams! Priekyje yra 4: 2 žemai šonuose ir 2 aukštai ant krūtinės. Tie, kurie yra viršuje, yra siauri: neįmanoma į juos panardinti mano didelių pirštinių rankų. Taigi rinkitės daiktus, kurie didžiąją laiko dalį išliks šilti. Siekiant užtikrinti sandarumą, uždarymo sistemą sudaro atvartas, kuris pritvirtinamas Velcro pagalba. Tai gana protinga ir leidžia greitai pasiekti kišenių turinį.

Įvairios išorinės kišenės ir jų atvartų uždarymo sistema

Didelis pliusas už didelę kišenę nugaroje. Iš pradžių jis skirtas G-pamušalui ir terminiam sluoksniui laikyti. Labai greitai tai tampa viskuo... Juolab kad keliaujame dviese. Šiuo atveju galima sakyti, kad tai šiek tiek keleivio kišenė. Tas, kuris padės jums kiekviename žingsnyje: išimti kreditinę kortelę prie rinkliavos ar kelių žemėlapį arba patraukti fotoaparatą ir nufilmuoti jus supantį kraštovaizdį.

Galiausiai paminėkime vidinę Velcro kišenę ant striukės, G-pamušalą ir terminį pamušalą (pastarasis su užtrauktuku). Gaila, kad jie yra išskirtinai kairėje.

„keleivių kišenė“ gale

Nustatymai

Kelios reguliavimo galimybės leidžia Rev'it Outback 2 striukė prisitaikyti prie skirtingų kūno tipų. Yra du Velcro dirželiai aplink riešus, du užsegimai ant dilbių ir tas pats ant bicepso. Prie diržo yra elastingas užveržimas, kuris apribos vandens patekimą. Ties juosmeniu praktiškas įtaisas leidžia reguliuoti švarko kirpimą.

Įvairios juosmens ir rankovių reguliavimo galimybės

Apykaklė gerai pakyla į kaklą, su galimybe reguliuoti slėgio padėtį naudojant sistemą, vadinamą „flexisnap“. Interjeras yra aksominis toks malonus, bet padėtis pečių kriauklės reiškia, kad mano kūno tipui apykaklė netinkamai atitinka mano kaklą. Galų gale, net esant didžiausiam skersmeniui, jaučiuosi šiek tiek pasmaugta. Neišsigąskite: yra nedidelis kabliukas, skirtas pritvirtinti apykaklę, kai ji atidaryta. Taip išvengiama „aplenkimo“ kakle atviroje padėtyje. Galiausiai, visi šie koregavimai leidžia jaustis gerai, kai nuimami arba pridedami nuimami įdėklai.

„flexisnap“ apykaklės reguliavimo sistema

Apsaugos

THE Rev'it Outback 2 striukė yra įrengtas KNOX CE 1 lygio apsaugos ant pečių ir alkūnių. Tai yra poliuretano apvalkalai, kurie yra gana minkšti ir lankstūs. Šiuos patogu nešioti. Jie teisingai priglunda prie formų, o išvaizdos požiūriu nepaverčia tavęs amerikietišku futbolininku.

Atkreipkite dėmesį, kad, deja, kaip ir daugumos striukių atveju, nugarėlė neįtraukta. Vis dėlto yra numatyta vieta gauti Seesoft VR iš Rev'it. Turėjau jį ant savo buivolo marškinėlių ir ką tik perkėliau. Ji tinka* puikiai, kaip čia sakoma.

„rev'it outback 2“ striukės, ginkluotos nugara, vaizdas iš nugaros

Galų Gale…

Po gero mėnesio bandymų ir nuvažiavus apie 2000 km, tai mane sužavėjo į nuotykius/turismą orientuota striukė. Tai, kad striukę galima derinti tik su kelnėmis galinėje dalyje arba kad apsaugos yra tik 1 lygio, reiškia, kad Rev'it Outback 2 striukė gali būti ne 100% nuotykis. Tačiau tai nėra toli nuo jo! Būkime aiškūs, čia ne gedimai, o priežastis, kodėl aš jį priskiriu nuotykių / kelionių kategorijoje.

Tai vidutinės klasės švarkas su puikiu kainos ir kokybės santykiu. Universalumas yra dėl skirtingų pamušalų ir daugybės reguliavimo galimybių. Maždaug 302,50 €, įskaitant pagrindą, turėsite a tekstilinė motociklininko striukė praktiška ir stilinga, kuri leis montuoti stulpelius tiek keliuose, tiek takeliuose.

Paskutinė detalė apie dydį: esu 1 m76, nebūtinai stipri, bet turiu plačius pečius. Ir dar kartą L me tinka neblogai.

Maks. vienas mėnuo vienas važiavimas.

*tinka = tinka

Komfortas4.6
Apsauga3.9
Universalumas4.9
Stilius4.9
Baigiasi3.8
Praktiškumas4.4

Mano nuomonė: švarkas, kuris nebijo keliauti!

Apibendrinant galima pasakyti, kad ši Rev'it Outback 2 striukė yra puikus kompromisas baikeriams, kurie nori techninės ir universalios striukės (beveik 4 sezonams), nepaliekant rankos už jos! Pjūvis yra patogus, o išvaizda puikiai tinka nuotykių kategorijos švarkui. Naudojamos kokybiškos medžiagos ir viskas sukurta taip, kad būtų praktiška.
4.4

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Vienas mėnuo vienas važiavimas

Maksas yra aistringas motociklų entuziastas. Aš, Mathilde, esu aistringas kelionėms (ir maistui). Kaip duetas (arba trijulė su „Super 10“) nusprendėme pradėti gyvai ir važiuoti po Kalifornijos saule. Šalies, kultūros... ir Amerikos kulinarijos stebuklų atradimo istorija. Taigi čia mes kaip duetas apibendrina mūsų beprotiškus... o tiksliau mūsų žemiškus, saulėtus ir nuostabius nuotykius. Taip pat sekite mus Insta.

Be komentarų

Pridėkite savo