Sekite mus :

DXR lietaus kostiumo apžvalga: striukė ir DXR taktinės kelnės


"Visas lietus krinta ant manęs..." Nežinau, ar Sacha Distel važiavo motociklu, bet tu ir aš taip. O važinėti motociklu lyjant reikia, be didesnio budrumo, a įranga išlikti sausai. Motoblouz , žinodamas mano natūralų atstūmimą lietingu oru, pasiūlė jums tai išbandytidXR lietaus komplektas su dXR Jack lietaus striukė ir dXR Tactic lietaus kelnės. Taigi taip, visas lietus lyja ant manęs... Bet tai tikrai manęs nesustabdys!

DXR Jack striukė ir DXR Tactic kelnės, kostiumai nuo lietaus

Sutarkime gerai. L'dXR lietaus komplektas skirtas Jūsų pagrindinės įrangos hidroizoliacijos trūkumams užpildyti arba jai sustiprinti. Nerasite jokios apsaugos priemonės, išskyrus 3M Scotchlite™ šviesą atspindinčius įdėklus.

Norėdami užtikrinti, kad joks kritimas netrukdytų jūsų kelionei motociklu, šie du lietaus apranga buvo atlikti m 100% vandeniui atsparus nailonas. Kaip senas geras K-way®, bet skirtas motociklams ir todėl žymiai storesnis. Tačiau hidroizoliacija ir apsauga nuo stichijų – tai ne tik medžiaga. Pjūvis taip pat turi sekti! Pažiūrėkime atidžiau.

Priartinkite DXR Jack striukę nuo lietaus

Ten dXR Jack lietaus striukė turi pranašumų, dėl kurių lietinga kelio atkarpa tampa mažiau nemaloni. Pažymėtina:

  • aukšta apykaklė, kad vanduo nepatektų per kaklą,
  • pagrindinis uždarymas apsaugotas ilgu lietaus sklende,
  • elastiniai diržai ant rankovių palengvina pirštinių rankogalius ir neleidžia vandeniui patekti į riešus,
  • du kiti elastiniai diržai, įmontuoti nugaroje, leidžia geriau priglusti prie striukės ir apriboti vėjo pasipriešinimą,
  • viena striukės apačioje leidžia lengviau susijungti su kelnėmis,
  • galiausiai, pjūvis yra per vidurį, kad jūsų apačia nesušlaptų.

Praktiniu požiūriu šios priekinėje dalyje yra dvi didelės kišenės lietaus striukė, kad jūsų daiktai būtų po ranka ir nenusirengtų. Jie taip pat turi didelį atvartą, kad išliktų sausi.

Ir ant DXR Tactic kelnių

Ta pačia dvasia kaip ir švarkas dXR Tactic lietaus kelnės jame taip pat yra keletas protingų elementų. Visada siekiant tobulo sandarinimo. Jis ypač turi elastinį diržą ties juosmeniu ir tampriu po kojomis, kad jis nepakiltų, kai kojas sulenksite. Mano atveju jie nebuvo naudingi, turėjau tik atsukti spaustukus, kad juos pašalinčiau.

Deja, šis lietaus kelnes neturi jokių kišenių... Na, o kadangi ties juosmeniu tamprus, tai piniginę į kelnių kišenę vis tiek gana lengva įsidėti.

Kad būtų lengviau apsiauti ir nenusiauti batų, DXR pridėta anga per visą kojų ilgį. Prie šio taško grįšime vėliau…

Dydžio pasirinkimas: be vargo!

Taigi, kokį dydį turėtumėte pasirinkti? Žinodamas, kad tavo dXR lietaus apranga turėtų tikti jums kaip pirštinė, atsižvelgiant į jūsų „pagrindinę“ įrangą.

Atsipalaiduokite vaikinai. Atsižvelgiant į tai, kad DXR, jie yra protingi, jie pritaikė dydžio atitikimą. Tiesiog išsirinkite įprastą dydį ir basta…Asmeniškai aš paėmiau savo įprastą dydį ir neturiu ką pasakyti. Išskyrus galbūt kelnes DXR Tactical kuris, mano kūno formoms pritaikyto ilgio, man atrodo „labai kupinas“. Taigi nemanau, kad reikia užsakyti didesnio dydžio.

Apdaila

Apskritai apdaila yra teisinga ir neturi jokių ypatingų defektų. Velcro juostelės yra labai lipnios, todėl jas sunku uždėti ar nusiimti.dXR lietaus komplektas… Bet tai užtikrina puikų gyvenimą.

Lengva užsidėti

Būti atspariam vandeniui yra gerai. Bet jei jis permirksta, nes stengiamės apsirengti... meh. Taigi, norėdami suteikti jums a mažai idėją, aš nustatiau laiką nuo to momento, kai atidarau viršutinį dėklą ar krepšį, iki momento, kai esu visiškai aprūpintas. Rezultatas: 1 minutė 10 sekundžių neskubant.

Jei su striuke niekada nekyla jokių ypatingų sunkumų, problema dažniausiai slypi kelnėse. Kaip paaiškinta aukščiau, kelnes DXR Tactical lengva apsivilkti dėl gana lanksčios elastinės juosmens. Taip pat visų pirma dėl kiekvienos kojos užsegimo, kuris neleidžia nusiauti batų.

Komfortas naudojant

Jei svoris ir tūris jaučiamas stovint, atsisėdus į balną,dXR lietaus komplektas greitai pamirštamas. Kaip minėta aukščiau, vėjo pasipriešinimas nėra per didelis. Matomumas veidrodžiuose būtinai susilpnėja, bet visiškai jo neužstoja. Todėl didesnis budrumas!

Kalbant apie dXR taktinės kelnės, tamprė po pėda yra labai praktiška, kad ji nepakiltų, kai pėda atsiremia į žemę. Ypač važiuojant maxi trail su balnu aukštoje padėtyje. Minėtai elastinei gumai prireiks šiek tiek įsilaužimo laiko, kad atsipalaiduotų, nes pirmą kartą panaudojus įtempimas buvo toks, kad man buvo sunku abi kojas padėti ant žemės. Taip pat, kaip minėta aukščiau, dXR taktinės kelnės yra labai kupinas. Ant mano maxi tako kojomis ištempus arti rėmo, jis jau įstrigo kojoms, kai norėjau padėti kojas ant žemės. Akivaizdu, kad aš neturėjau šios problemos dėl savo labai žemo įpročio.

Turiu nedidelę kritiką dXR Jack lietaus striukė. Jei bendras komfortas puikus, problema slypi apykaklėje, kuri mano akimis per aukšta. Iš tiesų, be juosmens dirželio, užtrauktuko kampas tiesiogine prasme nukrito mano kaklo oda. Tai velniškai nepatogu. Taigi pažvelgiau į vartotojų atsiliepimus (beje, apskritai labai geras), ir mes tik du pastebėjome problemą. Ai, na, tada bandysiu dar kartą su kaklo juostele... Na su kaklo juosta, nebereikia "dėlioti", bet vis tiek yra diskomfortas sukant galvą, nes apykakle irgi apie 3 cm. aukštas. Todėl būtų įdomu peržiūrėti apykaklę, kad ji būtų šiek tiek suapvalinta, o ne stačiu kampu...

Bet kokiu atveju, storisdXR lietaus komplektas užtikrina gerą vėjo izoliaciją. Neabejotina, kad šis derinys bus vertingas sąjungininkas žiemą.

(Beveik) minimalus pėdsakas

Būtų absurdiška neimti lietaus apranga dėl vietos stokos, ar ne? Na, o nailoninio kostiumo nuo lietaus privalumas yra tas, kad tinkamai sulankstytas jis neužima daug vietos. Konkrečiai, aš žinojau, kaip įneštidXR lietaus komplektas :

  • mano kuprinė su kitais daiktais (pietų dėžutė, portfelis),
  • mano viršutinis ir šalutinis dėklas,
  • ne mažiau kaip 8 l talpos bako maišą.

Šiaip ar taip, aš norėčiau būti atviras: nesitikėkite, kad K-way® kompaktiškumas taps „bananu“. Atsižvelgiant į įrangos storį, tai neįmanoma. Ir reikia pripažinti, kaddXR lietaus komplektas užima vietos bet kuriame bagaže. Tačiau priešingai, jūs įgyjate atsparumą vandeniui. Tiesą sakant, jau turėjau itin kompaktišką kostiumą nuo lietaus, kuris per greitai parodė savo ribas...

Galų gale, kam skirtas DXR lietaus kostiumas?

Įsivaizduoju, kaip vaikinai, važiuojantys turistiniu ar maksimalų taku, kikena už ekrano ir sako sau: vaike, tavo daiktas mielas, bet geras trijų sluoksnių turistinės striukės/kelnių derinys, tai nepralenkiama“. Žinoma, aš su tuo nesutinku ir pats su įsitikinimu naudoju tokio tipo įrangą. Tačiau šie rinkiniai kartais būna brangūs, o jų stilius patinka ne visiems.

Nors sudXR lietaus komplektas, nereikia perdaryti specialios lietaus spintos. Jis yra kompaktiškas ir lengvai transportuojamas, kad ir kokio tipo mašina būtų naudojama, bet kokiomis aplinkybėmis (vaikščiojant, kasdieniame gyvenime, kelionėje). Tai apsaugo jūsų „pagrindinę“ įrangą nuo vandens purslų ir purvo, ypač aplink kulkšnis. Dar vienas privalumas, jis pranoksta bet kokį stilių: sportinės odos, individualūs, vintažiniai, motocikliniai džinsai, tekstilinės motociklinės kelnės, chinos... Ir svarbiausia, už viską skaičiuokite apie šešiasdešimt eurų.dXR lietaus komplektas.

Mano griežtai asmeninis požiūris, kuris sieja mane ir tik mane

Aš važinėju motociklu kiekvieną dieną, nesvarbu, ar tai būtų darbas, ar atostogos vienam. Taigi turiu dvigubą įrangą: griežtoms sąlygoms pritaikytą įrangą ir „vėsesnę“ įrangą. Tai taip pat leidžia namuose turėti avarinę įrangą kritimo atveju.

Jei planuojate važinėti kiekvieną dieną, investuokite į tam skirtą įrangą. Iš pradžių tai tikrai reikšmingas pirkinys, tačiau kasdien įgysite praktiškumo. Iš tiesų, atrodo, nieko, nuobodu kiekvieną lietingos savaitės dieną persirengti, o tai riboja kasdienę netvarką.

Kita vertus, jei ieškote nebrangios įrangos, kurią retkarčiais panaudosite pasivaikščiojimams esant abejotinam orui, atostogoms ar kasdienėms kelionėms, kurios išvažiuojant prognozuoja sausus orus, o grįžtant – drėgnesnius... Tada daugiau neieškokite . Tai dXR lietaus komplektas aiškiai sukurta jums.

Savo ruožtu profesinėse ir atostogų kelionėse naudoju Goretex® įrangą. Ir aš sutaupau vietos atostogomsdXR lietaus komplektas tai leidžia sustiprinti pagrindinę mano įrangos apsaugą, jei nuolat lyja kelis šimtus kilometrų.

Apdaila5
Komfortas2.5
Hidroizoliacija5
Praktiniai aspektai3.5
Netvarka3

Mano nuomonė: efektyvus rinkinys, už vidutinę kainą

Jei ieškote visiškai vandeniui atsparaus lietaus kostiumo, kuris apsaugotų jūsų įrangą nuo purslų ir purvo, ir planuojate jį naudoti retkarčiais ar net reguliariai (visa tai už priimtiną kainą), tuomet rinkis DXR kostiumą nuo lietaus! Jei planuojate važinėtis dviračiais kiekvieną dieną, rinkitės visoms sąlygoms tinkančią įrangą. Jei taip jau yra, DXR lietaus kostiumas su Jack striuke ir Tactic kelnėmis gali suteikti papildomo saugumo važiuojant labai ilgus lietingus atstumus.
3.8

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Gab

Aš esu Gabas, kadangi 2013 m. gavau brangų sezamą, esu vienas iš tų, kurie kasdien važinėja motociklu. Nesvarbu, ar mano „Sportster“ esant švelniam orui, ar „Africa Twin“, kad susidurčiau su priešiškomis oro sąlygomis arba važiuočiau į kitus horizontus. Taip pat dviratininkas, o kartais ir vairuotojas, pasisakau už dalinimąsi, atsakingumą ir kolektyvinę išmintį kelyje. Nepaisant to, aš ieškau įrangos, kurioje derinamas stilius, efektyvumas ir apsauga.

Be komentarų

Pridėkite savo