Sekite mus :

Airoh Commander viso veido šalmas, išbandytas ir patvirtintas Maxo, Motoblouz kliento


Airoh viso veido šalmo užsakymas

Patenkinti jo veiksmingumu, išvaizda, paprastu naudojimu, airoh Commander viso veido šalmas manau, kad tai gera investicija. Lengvas šalmas, kuris stilingai lydės jus sekmadienio pasivaikščiojimuose, kasdienėje kelionėje į darbą ir atgal ar bet kokiuose nuotykiuose. Išsamesnę nuomonę pateiksiu čia!

Airoh Commander viso veido šalmas, lengvas

Atvykęs iš a NEXX XWED2 šiam airoh Commander viso veido šalmas, kažkas man iššoko, tiksliau, į galvą: tai buvo jo svoris. Manau, kad tai lengviausias šalmas, kokį tik esu turėjęs. Pagaminta iš HPC kompozitinių pluoštų, užtikrinančių optimalų atsparumą, jis sveria apie 1400 g. Atkreipkite dėmesį, kad turiu ir klasikinę versiją, bet yra airoh Commander anglies versija kuris sveria 100–150 gramų mažiau. Rankoje – malonu, ant galvos – tai pėda. Šalmo svoris gerai subalansuotas.

Jei norite dar labiau pašviesinti, galima nuimti dangtelį. Savo ruožtu aš nebūtinai esu šios išvaizdos gerbėjas („Booster Nitro Bidalot filtro ragas“ iš 90-ųjų), bet jei tai jūsų reikalas, mes nesame čia, kad vertintume. Norėdami tai padaryti, tiesiog atsegkite 3 tvirtinimo dangtelius (kairėje, dešinėje ir viršuje), kad pasiektumėte plastikinį Phillips varžtą. Truputį pigu, reikia pripažinti, bet jis atlieka savo darbą.

bandydamas Airoh vado šalmą Uyuni druskos lygumose

Matyti…

Pagrindinis ekranas yra platus, kaip ir panorama. Regėjimo laukas idealiai tinka esant geram periferiniam regėjimui. Tebėra sveikintinas originalus „Pinlock“, kurį dabar praktiškai galima įsigyti ant visų šalmų. Atkreipkite dėmesį, kad pinlock gana greitai susidėvi. Tiksliau, tai apatinė jungties dalis su skydeliu, kuri po 3 mėnesių intensyvaus kasdienio naudojimo nebėra visiškai sandari. Aš jau susidūriau su šia problema su savo ankstesne ausine. Remiantis mano tyrimu, atsiskyrimas atsiranda dėl šalmo apvalkalo kaiščio trinties kiekvieną kartą visiškai atidarius skydelį. Ačiū Sherlock. Kai lyja ir karšta, rūkas linkęs prasiskverbti į apatinę skydelio dalį. Trumpai tariant, pinlock yra puikus, bet tai taip pat nėra magija. Ekranas gali būti visiškai nuimamas, kad liktų vietos kaukei, jei viskas būtų sunku... Tai paprasta, du šešiakampiai varžtai, po vieną kiekvienoje pusėje.

Akiniai nuo saulės yra tikrai dideli ir leidžia važiuoti atidarius skydelį, nerizikuojant, kad rageną palies širšė. Apsauga nuo saulės yra pakankama ir maloni. Užraktas, esantis kairėje dalyje, kaukolės viršuje, yra gana standus. Kai pasiekiamas pakankamas slėgis, rėmelis juda aukštyn arba žemyn kaip giljotina. Asmeniškai jis trenkia man į nosį, kad visą laiką nemiegotų... Nuleidus jis lieka vietoje. Turiu pripažinti, kad dėl ekrano kreivumo yra nedidelis regėjimo iškraipymas, bet prie to greitai priprantama.

…ir būk matomas

Itin aptakus ir aštrus šalmas atrodo tikrai gerai. Pjaustyti pjautuvu, ir taip... Vartojau žodį pjautuvas. Yra įvairių spalvų. Nesvarbu, ar paprasti, su raštais, su matiniu ar blizgiu paviršiumi: visi modeliai traukia akį. Sunkiausia bus išsirinkti: derinti dviratį, aprangą, mėgstamas spalvas? Kokia įtampa. Atkreipkite dėmesį, kad po vieno ar dviejų kritimų (šalmo), dažai gana lengvai pleiskanoja ant dangtelio. Tuo pačiu metu jis neturėtų būti numestas...

Kita informacija, yra gana didelis kainų skirtumas tarp modelių, priklausomai nuo estetinio dizaino sudėtingumo ir apdailos. 353,82 € už pradinio lygio blizgantį paprastą šalmą ir 435,50 € už raštą. Anglies apdaila nepatenka į kategoriją 535,32 €. Tai nėra pigu, bet pirmosios kainos yra labai geros! Ir jei išvaizda jums nėra tokia svarbi, tai yra labai geras šalmas už gero šalmo kainą.

Dėl formos fotoaparato laikiklio pritvirtinimas yra gana sudėtingas. Norėčiau turėti galimybę pritvirtinti prie smakro apsaugos, tačiau pristatomi priedai to neleidžia. Kažką pritvirtinti prie lygaus paviršiaus, nelengva rasti ant šalmo, bet rasti. Arba pačiame šalmo viršuje.

Airoh Commander viso veido šalmo dydis

Nežinau ar turiu plačią galvą, bet airoh Commander viso veido šalmas yra gana siaura premier užsidėjus. Aš paėmiau L, kuris yra rekomenduojamas dydis pagal mano galvos dydį. Tačiau po kelių valandų važiavimo suspaudimas suteikia vietą komfortui. Todėl putos greitai pagaminamos ir išlieka tvirtos, kad būtų galima pritaikyti šalmą. Šio interjero viso veido šalmas yra hipoalergiškas, o šonines putų dalis galima nuimti, kai reikia plauti.

Gnybtai, laikantys putas, yra mano fobija, kai kalbama apie šalmus. Nekenčiu, kai fiksavimo skirtukai trūkinėja, o putas tenka nuolat atsukti. Kol kas viskas gerai. Tai netaikoma nuo sūkurinių seilinukų po smakro apsauga, kuris linkęs atsilaisvinti spaudžiant... mano barzdai ar žiovulys (taip, kartais kelias yra ch** **). Smakro diržo užsegimas dviguba D sagtimi yra saugus.

kelionių atlyginimas Uyuni motociklas onemonthoneride

Šio Airoh viso veido šalmo ventiliacija ir garso izoliacija

Nieko revoliucingo, tai airoh Commander viso veido šalmas yra triukšminga, bet nieko daugiau. Tuo pačiu metu tikėtis, kad nuotykių šalmas tylės, akivaizdžiai apgaudinėjate save. Taigi, esame patenkinti. Dėl ventiliacijos gerai kvėpuoja. Angos neturi didelio skirtumo, bet malonu jas turėti. Prie smakro juostos esančią yra lengva valdyti. Viršutinė ventiliacijos sklendė yra šiek tiek sudėtingesnė, nes ji tokia maža.

Kaip prie šios Airoh ausinės pritaikyti domofonus?

Kelis kartus savęs klausiau. Ar aš normali? Ar mano ausų padėtis pritaikyta pasauliui, kuriame gyvename? Aišku, anot Airoh, Atsakymas yra ne. Ryšių sistemų stiprintuvų priėmimo vieta man visada yra per aukšta. Atsiduriu su garsiakalbiais, nukreiptais į mano šventyklas. O Mathilde tiesiogine prasme kalba su mano plaukų svogūnėliais... Be to, kad yra prastai išdėstyta, vietos nėra pakankamai gilios. Bet kokiu atveju, tie iš Cardo Freecom 4+ ir jo JBL garsiakalbiai. Tai labai nemalonu ar net gana skausminga po kelių minučių.

Laimei, kiekvienai problemai yra sprendimas! Nors nuo šalmo putų šalinti nepatartina, visgi nusprendžiau tai padaryti, nes mintis – nepervažiuoti Pietų Amerikos su nepakeliamu šalmu. Dariau labai švariai, net chirurgiškai. premier peiliu nubraukite medžiagą norimoje vietoje, o po to vėl sutankinkite polistireną šaukšto nugara. Pastarajame yra gana daug klijų, todėl galima pasiekti tobulą apdailą. Beveik atrodo, kad jis yra originalus. Dabar turiu skylutes, reikiamoje vietoje ir gana giliai... Kai garsiakalbiai yra vietoje, laidai lengvai pereina iš ausinių vidaus į išorę per tam skirtą įpjovą. Apdaila airoh Commander viso veido šalmas tobula.

onemonthoneride kelioninis šalmas Airoh

 

Žiūrėkite gaminio lapą

Svoris4.8
Žiūrėk4.8
Komfortas4
Garso izoliacija3.5
Vėdinimas4.5

Mano nuomonė: gražus šalmas, patogus ir lengvas

Airoh Commander visą veidą dengiantis šalmas yra lengvai valdomas ir patvarus. Tai idealus kelionės draugas visiems turistiniams/nuotykių motociklininkams. Mes rekomenduojame!
4.3

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Vienas mėnuo vienas važiavimas

Maksas yra aistringas motociklų entuziastas. Aš, Mathilde, esu aistringas kelionėms (ir maistui). Kaip duetas (arba trijulė su „Super 10“) nusprendėme pradėti gyvai ir važiuoti po Kalifornijos saule. Šalies, kultūros... ir Amerikos kulinarijos stebuklų atradimo istorija. Taigi čia mes kaip duetas apibendrina mūsų beprotiškus... o tiksliau mūsų žemiškus, saulėtus ir nuostabius nuotykius. Taip pat sekite mus Insta.

2 komentarai

Pridėkite savo
 1. Rokas 2024 m. gegužės 5 d., 21.27 val. Atsakymas

  Sveiki,

  Ar turėjote problemų dėl skydelio centrinio užrakto?
  Manasis ką tik sulūžo, tik 5000 km per 3 metus (taip, žinau, tai nėra daug... man tai 4 savaitgaliai). Manau, kad tai šiek tiek riboja.

  • Vienas mėnuo vienas važiavimas 2024 m. gegužės 16 d. 11:03 val Atsakymas

   Sveiki, Pierre
   Atsiprašome tai girdėti... Su Mathilde kurį laiką važinėjome su šiuo modeliu nesusidūrę su jūsų minėta problema (savo ruožtu šį šalmą vis dar turiu). Asmeniškai mane vargina Pinlock, kuris, manipuliuojant skydeliu, linkęs judėti. Todėl jis nėra sandariai uždarytas ir netinkamai atlieka savo funkciją. Be to, man labai patinka ausinės ir manau, kad jos kokybė ir apdaila yra. Gali būti, kad tai yra gamybos defektas, kurį galėtų pašalinti garantinis aptarnavimas.
   Geras kelias!

Pridėti naują komentarą