Sekite mus :

DXR Manila striukė, išbandyta ir patvirtinta Alyson


Būtent naujojo „Ducati Diavel V4“ bandymo metu aš tai išbandžiau dXR Manila striukė. Tai tekstilinė striukė juoda, jums, ponios, yra tuo pat metu blaivi, gerai iškirpta ir estetiška, kad suteiktų jums gražų siluetą visiškai saugiai... Nesvarbu, ar važinėjate motoroleriu, motociklu ar važiuojate išgerti, visiškai nuožiūra , niekam nežinant, kad važiavote dvirate.

 

DXR Manila striukės prigludimas ir patogumas

Sukurta sezono viduryje, dXR Manila striukė puikiai tiko šiam gegužės mėnesiui, kai niekada nežinome, kuo baigsis mūsų pasivaikščiojimas...

Nuo 34 iki 48 nesunkiai rasite savo dydį. Be to, dizaineriai sumanė suveržti juosmenį ir rankovių apačią, kad dar labiau priglustų prie kūno. Asmeniškai aš paėmiau savo įprastą dydį ir šis puikiai tiko.

 

 

Vertinau šio patogumą dXR striukė ypač dėl Softshell audinio medžiagos, kuri užtikrina gerą vairavimo komfortą. Be vandeniui ir vėjui atsparios membranos, jis sudarytas iš nuimamo terminio pamušalo. Nesijaudinkite, kad jame uždusti, jei geras oras, jis taip pat turi fiksuotą 3D tinklelio pamušalą. Jis praleidžia orą ir neleidžia per daug prakaituoti. Protingai suprojektuotas iki pat gaubto galo, jį galite užfiksuoti spustelėjimu. Tai neleis jam bėgti už nugaros vairuojant arba galėsite jį tiesiog išimti.

 

Praktiškumas, premier DXR striukės privalumas

+ iš dXR Manila striukė, yra tai, kad jis yra vidutinio ilgio ir gerai priglunda prie apatinės nugaros dalies. Žinome, kaip gali būti nemalonu turėti striukę, kuri važiuoja aukštyn, ir atviros apatinės nugaros dalies jausmas... Todėl greičiausiai tai neatsitiks, jei nuspręsite ją įsivaikinti.

Kalbant apie kišenes (kad susidėliotumėte visą netvarką), viduje rasite keletą kišenių, įskaitant vieną, skirtą jūsų telefonui. Jame taip pat yra dvi vandeniui atsparios kišenės, jei kada nors gausite padažo. Be to, aš nežinojau, ir manau, kad tai puiku: speciali rinkliavų kišenė. Tai dengta kišenė gumos ant dilbio... Ne kvaila, tiesa?

Kalbant apie vandeniui atsparias kišenes, viena iš jų yra tai, ką mes vadiname išgyvenimo kišene... Tiesą sakant, ant jos yra etiketė su jūsų kontaktiniais duomenimis ir kraujo grupe kritiniu atveju. Čia irgi, manau, puiku... Ir nusipelno egzistuoti ant visos motociklų įrangos.

Padidinkite DXR Manila striukės apsaugas

Visų pirma, svarbu pabrėžti, kad dXR Manila striukė yra sertifikuotas pagal CE EN 17092 standartą ir turi A klasę. per užtrauktukas išorėje (taip, išorėje! Ir ne vieną kartą viduje, todėl daug lengviau nuplauti kiekvieną kartą nesportuojant jas nusiimti ir vėl užsidėti): alkūnių apsaugos " Sklandūs būdai » CE 2 lygio patvirtinta ir pečių apsauga « Sklandūs būdai » taip pat patvirtintas CE lygis 2.

Taip pat turite galimybę pridėti apsaugą nugaros apsauga DXR BACK PROTECTOR 2 lygio šiam tikslui sukurtoje kišenėje.

Siekiant užtikrinti visišką saugumą ant dviejų ratų, apvadai ir DXR logotipas yra pritvirtinti atspindinčiu būdu, jei norite važiuoti iki nakties pabaigos.

Galiausiai, jūsų įranga gali būti komplektuojama su kelnėmis (užsisega užtrauktuku). Idealus kompromisas tarp rinkinio ir derinio.

Žiūrėkite gaminio lapą

Komfortas4.3
Hidroizoliacija4.5
Šiluminis komfortas4.8
Apsauga3.8
Kokybė/apdaila4.3

Mūsų nuomonė: Moteriška motociklininko striukė DXR Manila

Jei norite rasti tobulą kompromisą tarp šiltos miesto striukės, tinkančios visur jūsų profesiniams ir asmeniniams susitikimams, ir striukės, kuri apsaugos jus dviratėje transporto priemonėje, nedvejokite ir išbandykite šį gaminį!
4.3

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Alyson Aigrain

Aš esu Lily, galbūt jūs mane žinote kaip „Kulnai ir vairas“. Esu aistringas mechaniniam pasauliui, mėgstu rašyti ir pateikti stulpelius šia tema. Vairuotojas ir žurnalistas, dirbu įvairiose žiniasklaidos priemonėse, tokiose kaip „Moto Heroes“ ir „Lestream“ kanalas. Taip pat esu „Ride Trippers“ kūrėjas ir knygos apie moteriškus motociklus „Talons & Guidon“ autorius.

Be komentarų

Pridėkite savo