Sekite mus :

Specialūs žaidėjai: Halo Master Chief motociklo šalmas


Halo, vyriausiojo motociklininko šalmas

Amerikos asociacija „Neca“, skirta kolekcinių aksesuarų gerbėjams, šiuo metu kuria „Halo“ šalmo „Master Chief“ kopiją, skirtą baikeriams. Pirmosios detalės ir 3D vaizdo įrašas!

Čia yra šalmo kopija, kuri šiek tiek keičiasi amžini sporto modeliai ! Greitai dienos šviesą turėtų išvysti Halo „Master Chief“ šalmo baikerių kopija. Aukštųjų technologijų svetainės buvo pirmosios, kurios pranešė apie šią naujieną ir dėl geros priežasties: jos ypač sudomins žaidėjus, priklausomus nuo Halo saga, kurių tikrai daug.

Tiems iš jūsų, kurie nėra susipažinę su šia vaizdo žaidimų serija, veiksmas vyksta ateityje ir supriešina žmoniją su ateivių aljansu; Jame pagrindinis dėmesys skiriamas spartiečių kareivio Johno-117, garsiojo vyriausiojo vado nuotykiams – nieko bendra su garsiuoju beveik to paties pavadinimo kulinarijos šou :)

Halo Master Chief motociklo šalmas: motociklo šalmas, skirtas žaidimo gerbėjams

Šiuo metu išfiltruojama mažai informacijos, o gamintojas iki galo išleidžia erzinimą prieš artėjantį Halo: Vyriausioji Kolekcija „Microsoft“. Vienintelė šiuo metu turima informacija: šis Halo šalmas ką tik buvo tikrai sėkmingo 3D modeliavimo objektas, nes jis yra itin detalus. Tačiau žaislų gamintojo tikslas yra kad jis būtų patvirtintas motociklininko šalmas, tai yra, su kuriais motociklininkai gali važiuoti visiškai ramiai.

Gaila mums, europiečiams, Neca šiuo metu tik planuoja jį sertifikuoti DOT, standartą, atitinkantį tik anapus Atlanto. Joks Halo motociklo šalmas mums iškart nepatvirtintas!

Atidžiau pažvelkite į prototipą čia:

Šaltiniai: Gizmodo.fr, Neca

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo