Sekite mus :

Marquezo šalmo puošmena: Motegi 2014 ir jo samurajus


Marcui Marquezui tai tapo savotiška tradicija: Motegi Grand Prix Japonijoje ispanas mėgsta švęsti dėvėdamas specialiai šiai progai papuoštą savo Shoei X-Spirit II šalmo versiją. Norėdami atrasti čia!

Neišvengiamai papuoštas stilizuota skruzdėle, kuri būdinga visiems Marc Marquez šalmams, 2014 m. Marquez Motegi dekoro versija perima samurajų, reikšmingas japonijos kultūros simbolis neseniai paminėtas tinklaraštyjeir karingų piloto ambicijų liudininkas. Taip pat randame raudoną diską, kuris užima Japonijos nacionalinės vėliavos centrą.

Motegi Markeso šalmo puošmena: Po samurajaus ženklu!

Kol kas nežinome, ar X-Spirit 2 Motegi 2014 kada nors bus pasiūlytas Shoei kataloge. Tuo tarpu visada galite nusitaikyti 2013 metų versija !
Ar šis papuošimas atnešė sėkmės Marcui Marquezui? Vis dėlto su ja numeris 93 atnaujino savo MotoGP pasaulio Champion titulą… Sveikinu jį. Ir laikas nuotraukoms!

Naujojo MotoGP pasaulio Champion šalmas

Lenktynių pabaigoje, per kurias karūnavo Marcas Marquezas, Shoei netgi padovanojo jam auksinį X-Spirit 2 leidimą, kad atšvęstų jo naujai iškovotą titulą. Tai yra būdas padėkoti MM93 už puikų pasirodymą, dėl kurio jis yra jauniausias vairuotojas, iškovojęs du titulus aukščiausioje kategorijoje nuo varžybų egzistavimo...

Nuotraukos: Marc Marquez Facebook puslapyje ir iš Shoei

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo