Sekite mus :

Forma Sahara motociklo batai: vanduo kojoms atvėsinti!


Ar žinai, kad tavo kojos garuoja motociklo batuose? Milane atradome Forma siūlomą sprendimą šiai problemai įveikti. Jo Sahara batai turi naujovišką aušinimo sistemą, kurią galite atrasti čia!

Garavimas yra vienas iš efektyviausių aušinimo vektorių. Taip pat šiuo principu veikia ir žmogaus prakaitavimas: leidžiant išgaruoti kūno drėgmei, kad sumažėtų jo temperatūra. Forma nusprendė perimti šią koncepciją į savo rankas su batais, kuriuos netrukus gausite iš mūsų, Sacharos.

Forma Sahara batai gerai slepia savo žaidimą

Forma Sahara batai gerai slepia savo žaidimą

Forma Sahara batai, šiek tiek gaivumo kojoms!

Šie batai, skirti vasarai, turi nedidelę kelių centimetrų vandens atsargą, kurią reikia užpildyti prieš išvažiuojant į kelią. Skystis, kuris niekuomet nesiliečia su oda, pasklinda aplink kulkšnį, o po to išgaruoja ties koja dėl vėjo, kurį sukelia riedėjimas ant tinklinės tekstilės srities. Temperatūros kritimas nėra simbolinis, nes jis siektų 5–15°C mažiau priklausomai nuo sąlygų (vėjo greičio, aplinkos drėgmės lygio ir kt.). Tikras pliusas už komfortą!

Priekinis silfonas yra ventiliuojamas ir padengtas anti-abrazyvine keramine danga

Priekinis silfonas yra ventiliuojamas ir padengtas anti-abrazyvine keramine danga

Cooling Boot, garuojanti aušinimo sistema

Forma sukūrė šią sistemą, pavadintą „Cooling Boot“, bendradarbiaudama su „Inuteq“ – Olandijos įmone, kurios specializacija – garuojantis aušinimas. Šis principas užtikrintų gerą autonomiją, nepaisant nedidelės rezervo talpos (20 ml). Taigi jis būtų veiksmingas mažiausiai 8 valandas, mūsų nuomone, pakankamas langas „užpilti kuro“ net ir po dienos kelionės. Italų motociklų batų gamintojas net tikina, kad jis gali veikti iki 72 valandų...

Vandens užpildymo anga gale

Vandens užpildymo anga gale

Sprendimas, kuris nekelia abejonių dėl Sacharos kelių pajėgumų

Gera žinia ta „Sahara“ batai išlieka atsparūs lietui: juose yra vidinė vandeniui atspari ir kvėpuojanti membrana (garsioji „Drytex“). Taigi pėda išlieka sausa, o prakaitas pašalinamas nepaisant šios sistemos vandens aušinimas išplėtota. THE Nero ir Freccia gamintojas taip pat paaiškina, kad batų atsparumas nepablogėja, nes tinklinė tekstilė yra padengta trinčiai atsparia keramine danga. Kalbant apie patogumą, jų neapsiavus, atitinkama vieta neatrodė storesnė ar standesnė nei ant kitų turistinių batų.
Lieka vienas nežinomas: šio mažo naujovių stebuklo kaina!

Forma Cooling Boot sistemos apžvalga

Forma Cooling Boot sistemos apžvalga

Patinka šis straipsnis? Pasidalykite ja su draugais naudodami toliau pateiktus mygtukus:

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo