Sekite mus :

Bell Star 360Fly šalmas, baikerių angelas sargas?


Visur išdygsta kameromis aprūpinti motociklininkų šalmai... Tačiau šis CES parodoje Bell ir 360Fly pristatytas prototipas pateikia naują argumentą, lyginant su konkurentais: jis įspėja kilus pavojui!

Tikriausiai žinote 360Fly panoraminį, šį 360 motociklo fotoaparatą° leidžia filmuoti tai, kas vyksta aplinkui 4K, ir intuityviai naršyti žiūrint – kitu atveju atraskite motoblouz profilis čia ! Tai veiksmo kamera revoliucionierius, atrodo, ir toliau mus stebino, nes bendradarbiaudamas su Bell, jo gamintojas ką tik pristatė versiją, integruotą į visą veidą dengiantį „Star“ šalmą per CES – garsųjį šou, skirtą technologijų plėtrai Las Vegase.

Tiesioginė transliacija, GPS, WiFi ir dar daugiau!

Ši kamera (nuimama) įrašo 4K vaizdo įrašus iki 30 kadrų per sekundę greičiu, kuriuos pažymi GPS koordinatėmis, kad vėliau būtų nustatyta optimali geografinė padėtis. Jame taip pat yra „WiFi“ ir „Bluetooth“ jungtys, kurias galima valdyti naudojant esminę išmaniojo telefono programėlę. Dviejų valandų autonomijos turėtų pakakti tiek varžyboms, tiek pasivaikščiojimams.
Tarp funkcijų, kurios bus atskleistos per galutinę ausinių rinkodarą, paskelbtą 2016 m. pabaigoje, atkreipsime dėmesį įAutopiloto veiksmų sekimas, kuriame vaizdo įrašo tema bus tiesiogiai veiksmo centre, taip pat bus galimybė transliuoti gyventi 360° HD vaizdo įrašas (tiesiogiai)…

Signalas, apsaugantis nuo susidūrimo, baikerio angelas sargas?

Rezultatas yra vizualiai diskretiškas, palyginti su įprastomis deformuotomis ataugomis su šarnyrinėmis kojomis, padarytomis borto kamerų. Dėl to, kad Fly 360 taip integruotas, jis ne toks pavojingas kritimo atveju: mažesnis palengvėjimas reiškia mažiau galimybių kur nors užkliūti, taigi ir traumų. Tačiau tai nėra pagrindinis jos argumentas dėl saugumo.

Didelė naujovė yra susijusi su susidūrimo išvengimo įspėjimu (kuris galėtų būti išverstas kaip signalas, apsaugantis nuo susidūrimo), išmaniosios programinės įrangos funkcionalumą, kuris būtų įmanomas dėl judėjimo jutiklių, GPS ir „ mašininis mokymasis “. Šis tikras baikerio angelas sargas taip aptiks artėjančias kliūtis už jūsų regėjimo lauko ribų ir nedelsdamas įspės apie pavojų!

Pašėlusi mašina, kurios vairuotojo dėmesį kelyje blaško telefonas, priekiniu ratu motokrose pasiryžęs tave nupjauti varžovas, kontakto trasoje ieškantis vairuotojas... Anti-susidūrimo signalas netrūks progų būti naudingas. Belieka pamatyti, ar funkcionalumas tikrai išvys dienos šviesą ir ar pasiteisins!

Žinoma, mes jus informuosime apie visa tai, taip pat apie galutinį žvėries prieinamumą ir kainą, kai tik sužinosime daugiau. Sekite mus Facebook arba Twitter – pagal savo giminystę – sužinok tarp pirmųjų!

Redaguoti 2016 m. sausio 11 d.: Geros naujienos bekelės gerbėjams – Bell Moto9“ (žr mūsų testas čia) taip pat turės 360Fly versiją!

Šaltinis: 360 Fly ir BRG sportas

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

2 komentarai

Pridėkite savo
  1. Loic 2016 m. vasario 5 d., 10:28 Atsakymas

    Sveiki, Robby,

    Galutinė kaina dar nepaskelbta. Bet jei atsižvelgsime į tai, kad vien fotoaparatas kainuoja 503,16 € , o Bell Star“ ausinės kainuoja bent tiek, galime suprasti, kokia kaina gali būti pasiūlyta. Inovacijos to vertos!

    Loic