Sekite mus :

Vaizdo įrašas: DXR m8 striukė


Ar reikia vėdinamos striukės vasarai, dar vienos vandeniui atsparios dušui ir trečios su pamušalu vėsiems rytams? DXR sujungia šiuos tris poreikius į vieną drabužį, M8 – kaip 8 mėnesius, nes jis skirtas padengti nuo kovo iki spalio arba net daugiau, jei norite... Todėl mes susiduriame su tuo, ką mes vadiname 3 viename švarku. reiškia, kad DXR M8 turi du skirtingus įdėklus, kurie turi būti naudojami pagal poreikius, nes juos lengva nuimti. Pirmasis, izoliacinis pamušalas, išlaikys šilumą sezono viduryje. Su rankovėmis ir nuo šalčio apsaugančiu atvartu iki apykaklės. Apačioje esanti lietaus nepraleidžianti membrana ir du U formos atvartai apsaugos jus nuo lietaus. Ir abu išardyti, pagrindinė striukė turi didelius vėdinamos tekstilės plotus, kad oras galėtų cirkuliuoti, kai termometras pakyla. Universali striukė, puikiai tinkanti nenuspėjamam orui.

DXR M8, striukė nenuspėjamam orui

Kaip ir kiti nauji DXR gaminiai, mūsų vaizdo įraše pamatysite, kad M8 daro šuolį į priekį kokybės, ypač tinkamumo ir apdailos, atžvilgiu. Taigi tai gana „dosni“ striukė, kuri išsiskiria iš drabužių prigludusiu kirpimu. Tai teikia pirmenybę lengvumui, o pasirinkimas ypač patiks stipriausiems dviratininkams. Kalbant apie gamybą, jis puikiai tinka dėl gerai prigludusios neopreno apykaklės ir gražių prisilietimų arba šiais šviesą atspindinčiais atspaudais ant priekio, nugaros ir pečių, kurie leis jus pamatyti 360° kampu... Taip pat atkreipkite dėmesį, kad kišenė yra labai praktiška. kairėje rankovėje, kad galėtumėte laikyti savo vartų leidimą, elektroninį rinkliavos ženklelį ir kt. Išbandė ir patvirtino tie, kurie išbandė Motoblouz !

Geros naujienos yra tai, kad nepaisant tokio apdailos lygio, DXR M8 išlaiko tikrai mažą kainą. Striukė, kuri tiks ir jauniems vairuotojams, ir patyrusiems motociklininkams, pasižyminti neprilygstamu kokybės ir kainos santykiu.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Bruno

Motoblouz klientų aptarnavimo tarnybos emeritas narys, ypač Ispanijoje, kur šiuo metu gyvenu, kad galėčiau geriau aptarnauti mūsų Ispanijos klientus, esu didelis muitinės, ypač Harley-Davidson, gerbėjas! mane galite rasti mūsų Youtube kanale Prancūzija, bet ir Ispanijoje, kur talpinu produktų vaizdo įrašus. Ir nepamirškite stabdyti!

Be komentarų

Pridėkite savo