Sekite mus :

Vaizdo įrašas: X-Lite x-802rr ultra carbon puro šalmas


Lenktynių šalmas X-Lite X-802RR Ultra Carbon Puro atitinka visus lenktyninio šalmo kriterijus. Sukurtas dideliam greičiui, jis yra labai supaprastintas. Dėl savo ekrano išdėstymo jis labiau tinka sportinių motociklų važiavimo padėčiai nei kitos mašinos. Ji anglies gamyba leidžia pasigirti plunksniniu svoriu (apie 1300 gramų), o ventiliacija tinkama sportui, t.y. ten, kur dažnai prakaituoja. Žinoma, visi šie parametrai turi įtakos komfortui važiuojant dideliu greičiu, tačiau negalime nuslėpti, kad jis bus triukšmingesnis už vidutinį „kelio“ šalmą, todėl nepamirškite pasiimti ausų kištukų, jei tai darote. Naudokite kasdien, ypač ilgos kelionės. Likusiesiems jis stebėtinai patogus lenktyniniam šalmui.

X-Lite X-802RR Ultra Carbon Puro šalmas: 100% lenktyninis

Grįžkime prie šios pačios naujausios itališko prekės ženklo aukščiausios klasės lenktynių versijos. X-Lite X-802RR Ultra Carbon Puro“ turi didesnį nei bet kada anksčiau ekraną, kad atakos režimu būtų idealus matymo laukas. Žinoma, reikia naudoti Pinlok objektyvą, kuris apsaugos jus nuo visų nepatogumų, susijusių su rasojimu. X-Lite netgi sukūrė didelio saugumo ekrano užrakinimo sistemą, kuri neleidžia atsitiktinai atidaryti. Galima pasirinkti du rūkytus ekranus: 50% rūkytą modelį ir kitą „tamsiai žalią“ rūkytą (apie 80%). Nepamirškime pakalbėti apie Racing Performance Comfort saloną – didelę naują šio X-Lite savybę. Užveržimo pusėje jis remiasi dviguba D sagtimi, kuri yra aukščiausio patikimumo ir lengvumo – instrukcijas rasite vaizdo įraše. Ir kad nieko nesugadintume, šis šalmas pasirodo tikrai puikus!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo