Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Dexter spektro šalmas


Naujausios kartos Dexter moduliai, Spectron, užvaldo mūsų galvas (gerąja to žodžio prasme!). Garso izoliacija, atrama, apsauga, komfortas tiek viduje, tiek naudojant: tai mes vadiname a modulinis šalmas kuris kai kuriuos „išmeta“. Kalbant apie kainą, „Spectron“ šokiruojantis argumentas yra tas, kad jis yra tiesiai į vidutinį diapazoną. Ir taip, Dexter šalmui lengvumo netrūksta tiek iš piniginės pusės – mažiau nei 121,00 € – tiek iš svorio pusės su savo termoplastiniu apvalkalu (1650 gramų). Dėl to jis yra pirmoje padėtyje, norint pradėti: idealiai tinka premier kontaktui su keliu... už mažesnę kainą.

Dexter kyla į dangų su Dexter Spectron šalmu

Ką ypač prisimename apie naujausią priedą Dexter, tai yra neginčijamas kokybės ir kainos santykis. Pilnas, siūlo viskas, ko tik nori iš motociklininko šalmo : Seilinuko ir purkštuko apsauga (nosies kaukė), lengvas ir tikslus mikrometrinis užsegimas, ekranas su plačiu matymo lauku, kuris veikia kaip vidinis apsauginis kremas nuo saulės ir Pinlock® objektyvas, labai praktiškas keliuose žiemą. Be to, šios dvi būtiniausios priemonės – kremas nuo saulės ir Pinlock® – čia yra standartiniai! Vienas taškas už spektrą.

Kitas taškas? Naujajam moduliui naudingas gana gerai apgalvotas bendras išdėstymas. Paprasta, viską lengva tvarkyti... net ir su pirštinėmis. Aktyvuoja apsaugos nuo saulės priemonės lengva šone, vėdinimo sistema viršuje ir perjungimas į reaktyvinį režimą smakro juostoje – tereikia šiek tiek stumtelėti, kad suaktyvintumėte vieną mygtuką.

Galiausiai Dexter dizainas buvo perdarytas, kad būtų užtikrinta geresnė aerodinamika ir geresnis oro įsiskverbimas. Ypač tai jaučiame kalbant apie akustiką: puiki garso izoliacija net užmiestyje. Kalbant apie dizainą, interjeras taip pat neblogas, o taip pat buvo perdarytas, kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas. Putos puikiai prisitaiko prie kaukolių (ypač apvaliausių), todėl puikiai palaiko. Viskas nuimama ir skalbiama. Trumpai tariant, šis šalmas turi naudos iš Dexter patirties ir buvo gerai apgalvotas. Tai galima pamatyti, išgirsti ir jausti.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Bruno

Motoblouz klientų aptarnavimo tarnybos emeritas narys, ypač Ispanijoje, kur šiuo metu gyvenu, kad galėčiau geriau aptarnauti mūsų Ispanijos klientus, esu didelis muitinės, ypač Harley-Davidson, gerbėjas! mane galite rasti mūsų Youtube kanale Prancūzija, bet ir Ispanijoje, kur talpinu produktų vaizdo įrašus. Ir nepamirškite stabdyti!

Be komentarų

Pridėkite savo