Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Ixon Pro Inferno HP žieminės pirštinės


Drąsiesiems sezonų nėra... O kitiems – yra ixon Pro Inferno HP pirštinės ! Sukurtos žiemai, šios pirštinės nepamiršta būti apsaugotos dubenėlio atveju, o tuo labiau būti stilingos, o daugelis tokio tipo pirštinių yra gana gremėzdiškos ir šiek tiek lengvos saugumo požiūriu... C Tai taip pat kas jiems pelno terminą HP.

Ši į apsaugą orientuota Ixon Pro Inferno HP pirštinių gamyba visų pirma lemia:

  • buvimas sutvirtinimo apvalkalai ant plaštakos galo,
  • a ožkos odos delnas lankstus ir stiprus,
  • įsteigus a slankiklį prie rankos pagrindo,
  • patvarios siūlės iki plyšimo ir plyšimo,
  • dvigubo storio plotai geriau atsispirti dilimui,
  • a pakankamai ilgas rankogalio pjūvis,
  • a dviguba suspaudimo sistema ant riešo, kad gerai priglustų.

Taigi, jei jums įdomu, ixon Pro Inferno HP parodo save patvirtintas pagal standartą 13594:2015, ir reikalauti 1 KP apsaugos lygio (daugiau informacijos šia tema mūsų pirkimo vadove).

Ixon Pro Inferno HP pirštinės, apsauga ir patogumas žiemos širdyje!

Kalbant apie komfortą, Ixon Pro Inferno HP“ demonstruoja gerą lankstumą, nes sujungiama „Softshell“ ir ožkos oda – dvi medžiagos, pripažintos šia kokybe. Ixon netgi suteikė mažus įdubimus ant pirštų, kad padidintų jų judėjimo laisvę.

Softshell, dviejų sluoksnių Primaloft Gold ir vilna nuo šalčio

Ir, žinoma, nepamirškime pakalbėti apie tai, kas daro juos patrauklius: jie pasiruošę blogam sezonui! Prieš lietų visų pirma, su hipora membrana, Gore-Tex konkurentė, pasižyminčios pripažintomis hidroizoliacinėmis ir kvėpuojančiomis savybėmis. Ir izoliacijos klausimas burgundijos prekės ženklas negailėjo pasirinkęs storio Primaloft Gold – elitinį amerikietiško prekės ženklo Primaloft izoliacijos gaminį. Ši vata yra net dvigubai storesnė ant nugaros. Tada vidinis vilnos pamušalas taip pat padės išlaikyti šiltą orą aplink rankas. Pakanka pasakyti, kad esate visiškai apsiginklavę nuo šalčio.

Dėmesys detalėms: Ixon suplanavo priekinio stiklo valytuvo stiliaus valytuvas kairiajame rodomajame piršte, kad lyjant mažu greičiu galėtumėte vaikytis nuo šalmo ekrano nukritusius lašus, taip pat su jutikliniu ekranu suderinamą medžiagą rodomojo piršto gale. Gerai matyta!

Trumpai tariant, Ixon Pro Inferno HP“ yra patikimas pasirinkimas, jei važinėjate prastu sezonu. Norėdami sužinoti daugiau apie juos, atraskite juos išsamiai šiame vaizdo įraše!

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo