Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Cross Scott prospekto kaukė


Naujausia naujovė cross kaukė yra pasirašęs jAV prekės ženklas, Scott. Ir jei mes kalbame su jumis apie naujoves, tai ne tik mūsų asmeninė nuomonė, bet ir mūsų nuomonė Komanda Kawasaki Pro Circuit kas pasirinko scott Prospect cross kaukė stebėti MX JAV čempionatą. Iš artibūtinas priedas bet kuriam MX/SX specialistui.

Cross Scott Prospect kaukė jus nustebins...

Kiekvienais metais jos dalis naujovių cross. Šiais metais naujovė vadinasi Scott Prospect“. Jo pagrindinis (ir labiausiai matomas) turtas? A ypač platus vertikalus matymo laukas, jei ne didžiausias šiuo metu rinkoje. Ekrano paviršius yra didžiulis, todėl siūlo jums optimali vaizdo kokybė… visada stebėti lauką. Žinoma, jis taip pat turi apsaugą nuo rasojimo ir UV spindulių. Scott Prospect“ cross kaukė, tiesa, yra didelė, tačiau noriu jus nuraminti: kaip matėme mūsų bandymo metu, patenka į visus iki šiol išbandytus šalmus... Fox , Kenny , Scott (aišku).

Kitas privalumas, naujausia Scott kaukė turi nauja užrakto sistema, objektyvo užrakto sistema, su keturiomis fiksavimo įpjovomis. Dėl to stiklo paviršius tvirtai laikosi savo rėme, kad ir koks būtų reljefas ir kokie sukrėtimai. Be to, jei jau panikuojate dėl idėjos pakeisti šį XXL versijos ekraną, leiskite dar kartą jus nuraminti: nieko nėra paprasčiau. Tereikia pakelti rėmą, įdėti ekraną į periferinį griovelį ir atstumti spaustukus. Lengva.

Kitas dalykas, prospektas turi a trigubo storio termoformuotos putos. Tai reiškia, kad 1. slėgio taškai yra riboti 2. komfortas yra optimalus 3. galite atsisveikinti su pertekliniu prakaitavimu... net po finišo linijos. Geras sandarumas ir geras laikymas, šios putos yra tobulos.

Tarsi naujausias Scott nepadarė pakankamai, kad mums patiktų, turėtumėte žinoti, kad jis yra puikioje padėtyje kainos atžvilgiu. Apibendrinant galima pasakyti, kad Scott Prospect cross kaukė siūlo rekordinį matymo lauką, patogumą, praktiškumą ir visa tai rūpinantis savo pinigine. Tai žmonių reikalavimas?

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo