Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Oakley frontline mx“ akiniai


Praplėskite savo akiratį! Pristatome jums a naujas 2017 m kuri gali jus nustebinti. Reikia pasakyti, kad norint įsitvirtinti pasaulyje cross kaukės, ten amerikos prekės ženklas Oakley buvo pilnas naujovių. Įrodymas yra su oakley Frontline MX kaukė.

Oakley Frontline MX kaukė, dar niekada nematyta!

THE oakley Frontline MX kaukė siūlo naują horizontą pasaulyje cross. Ir tai visomis šio žodžio prasmėmis.

Pirma, su juo objektyvas, vadinamas Prizm kuri dengia visą rėmą, reikia pasakyti, kad ši visureigio kaukė atrodo puikiai. Be to, šis naujas horizontas, pasirodo, yra... gerai išplėstas: Prizm objektyvas siūlo a xXL ekranas. Jis buvo suprojektuotas m iš anksto išlenktas įpurškiamas plastikas kuri kiek įmanoma riboja jūsų aplinkos iškraipymą. Todėl lauke jūs gaunate naudos iš išskirtinės optinės kokybės. Ir taip pat, kaip ir poliarizuoti lęšiai oakley Frontline MX kaukė leidžia patobulinti niuansų suvokimą. Geresnis reljefų ir kontrastingo ryškumo sričių matymas = geresnis vairavimas! Galiausiai šis objektyvas yra labai atsparus smūgiams. Taigi pasiekti finišo netrukdys nei konkurento padangos išmestas akmuo, nei šaka skersai tavo tako.

Atkreipkite dėmesį: objektyvas gali būti pašalintas be vargo, nes ridgelock sistema (kuris, beje, užtikrina gerą sandarumą).

Be šio „Prizm“ objektyvo, oakley Frontline MX kaukė turi kitų privalumų. Pirma, ergonomikos požiūriu galime pastebėti platų 50 mm dirželį. Su silikoniniais įdėklais šalmo pusėje neabejotina, kad jis išliks savo vietoje ant apvalkalo. Taip pat atkreipiame dėmesį į a nuimama nosies apsauga, prie visų veidų prisitaikančios storos putos ir specialiai važinėjantiems su akiniais sukurtos mažos įpjovos (putose). Todėl naujausias Oakley modelis pasirodė esąs ypač universalus: jis tinka visoms galvoms ir visiems šalmams.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo