Sekite mus :

Scott Prospect“ nusileidžiančios kaukės testas 2018 m


Scott Prospect kaukė tobulėja! Praėjus metams nuo jo paleidimo, jai jau naudingi patobulinimai, skirti dar labiau efektyvinti šioje srityje. Pasirodo, nuo pat jų išleidimo labai norėjau išbandyti šiuos cross akinius. Kam ? Kadangi visi silicio ekspertai pasirenka juos... Taigi aš turėjau suprasti, kas yra scott prekės ženklas pasiūlė daugiau nei kiti. 2018 m. versijos pasirodymas yra puiki galimybė tam!

Matymo laukas: platus kampas arba nieko!

Tai aktuali tema visiems gamintojams cross kaukės : kaip išplėsti piloto matymo lauką? Mano nuomone, tai yra Oakley kurie pradėjo šį judėjimą su jo garsusis „Airbrake“.. Nuo tada visi gamintojai pateikė savo faktų versiją, visada praturtintą įdomiomis naujovėmis.

Scott tai puikiai sekasi scott Prospect 2018 kaukė. Matymo laukas yra labai platus, bet, svarbiausia, toks jis išlieka dėl 50 mm „Roll-off“ plėvelės (pažadu, išmatavau). Taigi jo pavadinimas: Veikia filmų sistema 50. Su tokiu dydžiu, manau, jis yra didžiausias rinkoje.

Siekdamas tęsti naujas funkcijas, Scott taip pat pakeitė ekrano išmontavimo sistema. Ekrano krašte nebeliko klasikinių skylių/ribų, kurios telpa į kaukę. THE scott Prospect kaukė turi keturis užraktus (du kaukės viršuje ir du apačioje), kad būtų lengviau pakeisti ir tikrai užrakinti ekraną. Taigi, taip, pradžioje mes šiek tiek stebimės kaip tai veikia. Tačiau supratę sistemą tikrai sutaupysite laiko. Tačiau būkite atsargūs: nėra prasmės priverstinai uždaryti korpuso sistemas. Iš pradžių jie gana kieti, bet su jėga gali sulūžti.

Aukšto lygio „Roll-Off“.

Nekalbėkime daug, bet kalbėkime gerai. Anksčiau sakiau, kad nuvyniojama plėvelė buvo 50 mm. Bet tai dar ne viskas…

THE scott Prospect“ kaukės išvyniojama sistema pakeičia klasikinius ekrano nuplėšiamuosius kaiščius. Tačiau smeigtukai vis dar yra ant dėžių. Tai leidžia jums atlikti puikų derinį, „Roll-off“ / „Tear-off“ purvinoms lygos lenktynėms. (Primename, kad Prancūzijos smėlio čempionatas nebeleidžia Tear-offs #preservonslanature).

Dar vienas išradingas dalykas: Roll-off dėžės yra po kaukės atraminiais strypais. Mano nuomone, tai jiems suteikia daugiau pasipriešinimo. Neretai po 1 val. 30 val. Enduropale galima pamatyti už piloto kabančią Roll-off dėžę (dažnai tokią, kuria buvo vyniojama plėvelė... kai filmą ekrane įstrigo lietus. Čia mes sumažiname riziką, nes ši juosta dedama ant dėžių ir suteikia jai didesnį atsparumą.

Kalbant apie lietų... Nuotraukose pastebėsite tinklelį, esantį po Roll-off plėvele. Kam tai ? Tai labai paprasta, ji užtikrina, kad plėvelė neužstrigtų ekrane lyjant lietui. Švelnūs priekabiautojai, nebereikia priversti! Šis tinklelis sukuria nedidelį kraštą filmo viršuje, apačioje ir viduryje, kad strateginiai filmo taškai nesiliestų su ekranu.

Pastaba: prieš naudojant tokio tipo sistemą buvo įprasta naudoti meškerę, kad būtų galima daryti beveik tą patį. Tačiau jis yra daug mažiau veiksmingas.

Komfortas ir palaikymas: gerai padaryta!

Asmeniškai man nepatinka, kai akyse smėlis... Ir manau, kad šiuo klausimu visi galime sutarti. Nors dydis scott Prospect kaukė yra gana įspūdingas, jis puikiai prisitaikė prie skirtingų šalmai kad galėjau išbandyti. Taigi taip, priklausomai nuo šalmo, tarp šalmo ir kaukės yra daugiau ar mažiau didelis tarpas... Mano VFX tarpo beveik nėra, bet iš tikrųjų tai labai malonu. Tai sukuria tam tikrą patogų sandarumą, kai niekas arba beveik niekas nepraeina tarp dviejų elementų.

Kad ši kaukė išliktų vietoje, Scott pasirinko platesnę galvos juostelę su dviem neslystančiomis silikoninėmis rankenos juostelėmis. Jis taip gerai apgalvotas, kad beveik atrodo, kad galvos juostelė būtų priklijuota prie šalmo.

Kalbant apie komfortą,akivaizdu, kad ekranas nerasoja. Tai smulkmena, bet ištvermės lenktynėse tai svarbu. Rūkas dažnai atsiranda, kai kaukėje necirkuliuoja oras, pavyzdžiui, laukiant išvykimo arba atsikėlus po nedidelio kritimo. Bet čia ne bėda (nepasakysiu, kad nukritau išbandyti antirūko...). Atkreipkite dėmesį, kad a speciali Scott Prospect 2018“ Enduro versija taip pat planuojama su dar sudėtingesne apsaugos nuo rasojimo sistema.

Scott Prospect“ kaukė taip pat turi a trigubo storio putos. Aukštos klasės kaukių klasika, kurią visada verta prisiminti!

Scott Prospect 2018“ kaukių pradinė pakuotė

Kalbame ne apie aperityvą, o apie pagrindinę Scott pakuotę. Dėl pirkimo a scott Prospect Roll-off kaukė WFS 50 taip pat pristatomi:

  • mikropluošto nešiojimo dėklas, neišvengiamas, bet toks pat praktiškas transportuojant, tiek trinant ekraną,
  • 2 rulonai Roll-off (jei reikia, ritinėliai parduodami pakuotėse po 6 arba 12),
  • nuimama nosies apsauga (jau standartiškai sumontuota ant kaukės).

Ir jei jau turite potencialių klientų, bet norite juos pakeisti į Roll-off, wFS 50 rinkinys yra. Jame yra 2 dėžutės, sukibimą mažinanti tinklelis su purvo atvartas taip pat 5 ritės.

Komfortas naudojant4.8
Matymo laukas5
Netvarka4.2
Surinkimas / išmontavimas4.5
Išvažiuoti5

Mano nuomonė: Įspūdinga!

Tiesiog įspūdinga. Nors iš pradžių gana įspūdinga, Scott Prospect WFS 50 kaukė greitai pamirštama dėl labai didelio regėjimo lauko. Išradinga riedėjimo sistema jus patenkins ir purve, ir smėliu.
4.7

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Julianas

Jei dienas leidžiu Motoblouz biuruose, didžioji dalis mano laisvo laiko skiriu Mx! Smėlis yra mano mėgstamiausias reljefas, o Yamahas yra tie, kurie uždega mano aistrą...

Be komentarų

Pridėkite savo