Sekite mus :

Vaizdo įrašas: EVS ašies sportinės kelių apsaugos 2017 m


THE eVS AXIS SPORT kelių apsaugos 2017 m turi dvigubą interesą. Prevencinė priemonė, apsauganti kelius smūgio atveju, ir gydomoji, padedanti sugrįžti į balną po avarijos, išvengiant klaidingų judesių. Tačiau jų tikslas yra unikalus: apsauga, būtina gėriui bekelės praktika. Su šiuo modeliu, eVS prekės ženklas mums įrodo, kad galime lengvai susieti terminus apsauga, patogumas, lankstumas ir lengvumas. Taip, visa tai iš karto.

EVS AXIS SPORT 2017 kelių apsaugos ant starto linijos!

THE antkeliai, mes juos matome ne visose starto linijose. Taip pat reikia pasakyti, kad jie dažnai yra gana didelė investicija. Norėdamas patenkinti jūsų lūkesčius, EVS prekės ženklas neužmerkė akių nei į medžiagas, nei į kokybę.

Pirmiausia pradedame nuo korpuso eVS AXIS SPORT kelių apsaugos 2017 m aliuminyje. Tai užtikrina lengvą ir tvirtą apsaugą. Šis aliuminis buvo siejamas su a stiklo pluoštu sustiprintas nailonas apsaugos zonose. Galiausiai (nes jis nebaigtas) EVS komanda įdiegė integruotą apsaugą dvigubo apvalkalo rutulinis jungtis, kad apsaugotų visą kelį. Pripažinkime, toli gražu nėra paprasta apsaugines priemones, mes čia kalbame apie tikrus šarvus. Bet šarvai, kurie lieka tarp kompaktiškiausias rinkoje kad nepamirštų vairavimo komforto.

Reikia papildomo lengvumo? Atkreipkite dėmesį, kad EVS prekės ženklas taip pat siūlo a pro modelis sukurtas iš aliuminio, bet šį kartą derinamas su anglies pluoštu. Šios kelių pagalvėlės yra lengvesnės, o naudojamos medžiagos kokybiškesnės. Tai sako, kaip galite įsivaizduoti, kaina keliais eurais pakyla...

Norėdami grįžti į mūsų eVS AXIS SPORT kelių apsaugos 2017 m, žinokite, kad jie ateina su tam tikru komfortu. Tai dėka prekės ženklo pavadinimo tru-Motion 2.0 sistema. Kesako? Kelio įtvaro artikuliacija atitinka kelias ašis, o ne vieną liniją, kad imituotų natūralų kelio judėjimą. Tai leidžia intuityviau lenkti ir daug natūralesnį judėjimą.

Galiausiai, kad neprarastumėte savo apsaugos, eVS AXIS SPORT kelių apsaugos 2017 m turi dvigubą surišimo sistemą ir reguliavimą prie kojos. Žinoma, jie nė kiek nejuda. Net ir esant stipriai vibracijai (klasika treniruojant motokrosą). Prie viso to, šie eVS AXIS SPORT kelių apsaugos 2017 m yra prieinami poromis. Tai ne visada būdinga aukščiausios klasės gaminiams. Taigi, jūs taip pat galite tuo pasinaudoti! Sakėme, kad EVS siūlo mums vieną geriausių nuorodų rinkoje.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo