Sekite mus :

Vaizdo įrašas: „Moto Journal“ išbando „TCX Baja Gore-Tex“.


Kadangi R1200GS yra bekelės motociklo ir plento dviračio hibridas, TCX Baja Gore-Tex batai sujungia geriausią šių dviejų pasaulių įrangą. Moto Journal juos išbandė ir pateikia savo nuomonę apie šiuos nuotykių batus!

Su TCX Baja Gore-Tex mėgausitės komfortu, kuris yra toks pat jaukus, kaip ir batai kelyje, o taškus renkate vos išvažiavę iš vėžių. ypač pasipriešinimo klausimas. Šie batai kryžkelėje - tiesiogine prasme! – pastumkite saugos slankiklį įpjovą su daugybe sutvirtinimų: įpuršktu blauzdikaulio apvalkalu, įdėklais kauliukų lygyje, kulnais ir pirštais, storu padu, labai aukšta viršutine...

Nenuostabu, kad Baja Gore-Tex yra sertifikuotas kaipindividualios apsaugos priemonės. Dar viena garantija, kad juos surinkti! O tuo pačiu kojos lepinamos kaip pas močiutę. Aš ypač galvoju apie pilno grūdėtumo odinė konstrukcija kuris įsilaužęs pagerins lankstumą. Ir tada, žinoma, vandeniui atspari ir kvėpuojanti Gore-Tex membrana, aukščiausios klasės šioje srityje. Mums toli iki spartietiško komforto cross batai slidinėjimo batų stilius!

Bandymas: Julienas važiavo su TCX Baja Gore-Tex batais

Suviliotas jų blaivios ir bekelės išvaizdos, Julienas atkreipia dėmesį į tam tikrą Baja tvirtumą. Tai prisideda prie patvirtina saugumo jausmą kai dėvimi, bet apsunkina vaikščiojimą. Kalbant apie užsidėjimą, pranešti nėra jokių problemų. Tačiau naudojant, bato viršus gali šiek tiek sudirginti vaikščiojant, jei dėvima tiesioginiame sąlytyje su oda.

Sukibimas su dviračiu geras. Lenkimą jį prižiūrint šiek tiek apsunkina, todėl tai būtina pakelkite bagažinę kaip bekelėje. Nelankstumas galiausiai yra tiek pat privalumas, tiek kliūtis.

Kalbant apie priveržimą, sureguliavus viskas vyksta gerai. Sagtys gerai užsisega ir laikosi. Kadangi, kaip ir kai kurie jų konkurentai, TCX Baja Gore-Tex yra su dygsniuota cross batų uždarymo sistema: užveržiamos sagtys. Toks pasirinkimas paaiškinamas dideliu tokio tipo uždarymo atsparumu. Ir jos gebėjimas pasiūlyti galingą suveržimą, todėl tobula atrama. Jie pagaminti iš aliuminio, kad būtų geresnis senėjimas.

Ir tada, kaip ir šalmo smakro dirželiai, jų dėka galite reguliuoti įtampą pagal savo kūno formą mikrometrinė sistema. Jei turite stiprų pėdą, šiek tiek atsipalaiduokite ir jaučiatės geriau. Taip pat labai praktiška smulkmena, kai važiuojate trasa: atkreipkite dėmesį į pirmosios kilpos pagrindo sutvirtinimą, kuris neleis šakai ar akmeniui jos atrakinti. Trumpai tariant, tai rimta! Bato viršuje lieka didelis Velcro lipdukas, užtikrinantis puikų ryšį su blauzda, naudojant elastingą tarpiklį.

Visur: Patogesnis nei cross batai

Rémi, išbandžiusiam juos bekelėje, TCX Baja Gore-Tex labiau taku ir minkšta pėsčiųjų orientacija nei kiek tvirtas Enduro.

Tai pabrėžia jų lankstumą, palyginti su cross batais. Jis juos laiko gana patogiais ir paaiškina, kad jie nešaldo pėdos, ir vertina gerą selektorių prisilietimą. Užsegimo sistema yra šauni ir ją galima šiek tiek reguliuoti, nes yra daug vietos pritaikyti batus prie pėdos.

Santrauka: pusiau kelio, pusiau bekelėje

TCX Baja Gore-Tex nėra pigūs. Bet kokybė tikrai yra, su tikrai geromis medžiagomis, ypač su Gore-Tex membrana. Tačiau Julienas mano, kad jie yra šiek tiek lengvi bekelėje ir šiek tiek per daug tiems, kurie eina keliu, jis svarsto, ar jie suras savo vartotoją.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Motociklų žurnalas

Moto Journal, svarbiausias savaitraštis motociklų naujienoms! Raskite visas paskutines naujienas apie motociklų išvykas, vaizdo įrašus, testus, išskirtinius palyginimus, taip pat sporto rezultatus, pilotų interviu...

Be komentarų

Pridėkite savo