Sekite mus :

Vaizdo įrašas: „O'Neal Rider cross Boots“.


Ar jūs ieškote poros cross batai pradėti ar pakeisti seną modelį? Leidžiame jums pažvelgti į o'Neal Rider cross batai. Didžioji klasika prekės ženklas įkurtas Los Andžele. Apsauga, ergonomika, komfortas ir ilgaamžiškumas: visa tai yra. Pristatome juos vaizdo įraše.

„O'Neal Rider“ cross batai raitelis saugus

Kai perkate porą cross batai, reikia stebėti vieną elementą: saugumą. O kol kas, o'Neal prekės ženklas negailėjo kokybės. THE o'Neal Rider cross batai įtraukti lukštus prie pirštų, kulno, pėdos vidinės dalies ir blauzdos. Be to, gamybai naudojame sintetinės odos ir polivinilo derinį, t.y. seną gerą PVC. Jis lengvas ir, svarbiausia, tvirtas.

Žemiau, o'Neal Rider cross batai yra įrengti a goodyear padas, nuoroda. Jis siūlo puikų sukibimą su kojų atramos. Be to, jis turi plieninį pirštų dangtelį (keičiamą, kaip ir padai), kad pagerintų jų senėjimą. Aukščiau su rėmu besiliečiantys paviršiai buvo pagaminti iš elastomero, kad būtų galima geriau valdyti motociklą. Valdymas viršuje ir apačioje.

Norėdami geriausiai prisitaikyti prie pėdų formos, o'Neal Rider cross batai turi 4 suveržiamąsias sagtis. Taigi, nustatote kartą ir visiems laikams, užrakinate, ir viskas. Be to, apatinėje sagtyje yra sutvirtinimas, kad būtų išvengta atsitiktinio atsidarymo. Vertas aukščiausios klasės! Šie o'Neal cross batai lieka lengva užsidėti ir užsidėti. Tiesą sakant, paprastu judesiu atsegate stelažą nuo sagties, kad maksimaliai atidarytumėte viršutinę dalį ir įstumtumėte koją. O dėl papildomo komforto žinokite, kad amerikietiškas prekės ženklas turi integruotą kvėpuojantį pamušalą batų viduje. Ant cross batų pora, tai ne prabanga!

Galimos kelios spalvos, apsauginės, nepamirštant komforto, o'Neal Rider cross batai gerai atlikite darbą už protingą biudžetą! Galiausiai, dauguma jų yra prieinami vaikams.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Šarlotė

Moteriškoji Motoblouz vaizdo įrašų pusė – aš! Tarp seniausių įmonėje aš jau beveik 10 metų pasinėręs į įrangą ir aistrą motociklams. Pakanka pasakyti, kad turiu šiek tiek perspektyvos šiuo klausimu! Esu sportinių automobilių entuziastas, bet apskritai man patinka viskas, kas turi variklį ir du ratus... Nagi, būk saugus ir #EnjoyTheRide ;-)

Be komentarų

Pridėkite savo