Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Fox 2019“ naujos laidos serija


Šalmas, apsauginė liemenė, kaukė, batai, pirštinės... naujų Fox 2019“ gaminių asortimentą išėjo, ir yra nemažai produktų, kurie patraukė mūsų dėmesį. Pažiūrėkime, kas lapės ženklas sugalvojo mums 2019 m.

Fox 2019“ naujų produktų asortimentas jau čia!

Šalmo pusė

Gerai, pradėkime nuo naujo fox V1 šalmas, labiausiai prieinamas prekės ženklas. Panašu, kad Fox norėjo švariai nušluoti praeitį, pirmiausia stiliaus atžvilgiu. Ši nauja versija fox šalmas demonstruoja labai gražų neapdorotą stilių! Taip pat atkreipkite dėmesį į ventiliaciją, kuri yra efektyvesnė, o oro įleidimo angos yra didesnės nei bet kada. Magnetinių skydelių sistema nėra naujiena, tačiau iki šiol ji buvo skirta aukščiausios klasės prekės ženklo modeliams. Ačiū Fox .

Bagažinės pusė

Po šalmo pereikime prie batų: fox Comp 2019 batai. Čia vėlgi, o ypač interjero ergonomikai, Fox prekės ženklą įkvėpė aukščiausios klasės modeliai. Sakė, šios naujienos fox batai gauti naudos iš daugybės naujovių, dėl kurių jie yra daug agresyvesni nei konkurentų. Gamyboje derinama oda ir įvairios sintetinės medžiagos, geriausiai tinkančios motociklo sukibimui. O tam, kad stovėtumėte ant kojų, jį suteikia virvelių sistema, suveržiama viduje, ties kulkšnimis. Visas daiktas išklotas trimis sagtimis ir dviem silikoniniais dirželiais. Puiki ergonomika, geresnis mobilumas ant motociklo.

Atkreipkite dėmesį, kad naujosios V1 ir Comp versijos turi naują bendrą dekorą – „Stone 2019“. Graži mineralinė pilka spalva su matiniu paviršiumi, patobulinta keliais rudos ir juodos spalvos atspalviais. Elegantiška! Jei norite atrodyti visapusiškai, žinokite, kad megztinį ir kelnes taip pat galima įsigyti Stone versijoje.

Kaukės ir pirštinių pusė

Viduje naujų Fox 2019“ gaminių asortimentą, atkreipkite dėmesį, kad rankų kaukė priima naujas spalvas, rasinė variacija, visai gražu. Pats modelis nėra jokia naujiena, tačiau jis vis tiek yra gerai išdėstytas dėl plataus matymo lauko ir trijų sluoksnių putų. Tas pats ir fox Bomber pirštinės. Tik nauja spalva, visiškai juoda, leidžia jiems integruoti naujų Fox 2019“ gaminių asortimentą. Tačiau mes liekame su esamo modelio pirštinėmis ir kokybiškomis, apsaugančiomis virš visų kitų.

Apsauginė liemenės pusė

Užbaikime Fox 2019“ naujų produktų asortimentą fox Titan Sport liemenė. Na, griežtai kalbant, tai taip pat nėra naujas dalykas, bet jis patyrė nemažai pokyčių! Bendras dizainas išliko toks pat, o apsauga buvo prioritetinė. Tačiau 2019 m. versijai naudinga privaloma atitiktis FFM ir UFOLEP varžyboms. Nugaros apsauga sertifikuota EN1621, krūtinės apsauga EN14021. Galiausiai atkreipkite dėmesį, kad prekės ženklas pasirūpino jūsų patogumu elastine liemene, elastiniu diržu ir reguliavimo skirtukais, kad geriausiai prisitaikytų prie jūsų kūno formų.

Trumpai tariant, turėdami daugybę naujų Fox 2019“ leidimų, mažiausiai galime pasakyti, kad yra ką veikti. Nedvejodami peržiūrėkite gaminių lapus, kad sužinotumėte daugiau!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Bruno

Motoblouz klientų aptarnavimo tarnybos emeritas narys, ypač Ispanijoje, kur šiuo metu gyvenu, kad galėčiau geriau aptarnauti mūsų Ispanijos klientus, esu didelis muitinės, ypač Harley-Davidson, gerbėjas! mane galite rasti mūsų Youtube kanale Prancūzija, bet ir Ispanijoje, kur talpinu produktų vaizdo įrašus. Ir nepamirškite stabdyti!

Be komentarų

Pridėkite savo