Sekite mus :

EVS TP199 kelių pagalvėlių testavimas


Praėjo daug laiko nuo tada, kai paskelbiau apžvalgą. Žinoma, aš skyriau laiko, bet tai verta. Neliksite nusivylę, nes eVS kelių pagalvėlės TP199 kupina staigmenų!

Kaip rodo jų pavadinimas, eVS kelių pagalvėlės TP199 buvo sukurti Travisui Pastranai, Nitro cirko kūrėjui. Lengvas, lankstus ir palaikantis, aš jums viską pasakysiu šis produktas.

Svarbiausia saugumas

Kaip mes kalbame apie a apsaugines priemones, būtinai pradėsiu nuo jo saugumo aspekto. Svarbus dalykas: jei turite kelio problemų, tada eVS kelių pagalvėlės TP199 nėra sukurti tau. Iš tiesų, kelių pagalvėlių nereikėtų painioti (kaip yra šiuo atveju) su ortopedija. Nes reikia pasakyti, kad eVS prekės ženklas visų pirma žinomas dėl savo aukštos kokybės ortopedijos. THE eVS kelių pagalvėlės TP199 todėl neapsaugokite nuo sukimosi kaip ortozė, tačiau jie puikiai atlieka savo darbą taff apsaugos nuo smūgių lygis.

Ir dėl geros priežasties putos, sudarančios kelio apsaugos dalį, yra specifinės RMF putos (Reaktyvinės atminties putos). Smūgio atveju jis sukietėja ir tik smūgio atveju! Taigi, jei bijojote, kad jis bus mažiau atsparus nei plastikinis apvalkalas, galiu patvirtinti, kad taip nėra. Šios putos yra labai stiprios ir gerai sugeria smūgius. Netgi sakyčiau, kad su juo patogiau imti smūgius nei su standžiu plastikiniu apvalkalu!

Atkreipkite dėmesį: eVS kelių pagalvėlės TP199 taip pat veikia kaip blauzdų apsauga dėl klasikinio putplasčio (suprask kitaip nei RMF), kuris užtikrina šios srities apsaugą.

EVS TP199 kelių apsaugos, geros jaukios lovos patogumas

Tai nėra tai, ko mes dažniausiai prašome tokio tipo gaminiuose, tačiau tai yra stiprioji šio produkto pusė kelio kilimėlis. Be putplasčio, apie kurį jau pasakojau, visa tai ir labai lengvas, ir patogus. Viduje rasite gelines pagalvėles, kurios apsaugo nuo trinties ir pagerina komfortą. eVS kelių pagalvėlės TP199.

Vieninteliai šiek tiek atstumiantys aspektai yra komfortas, prakaitavimas ir šiluma.

Gerai, kai pradėjau testuoti produktą, buvo liepos mėn. Grandinės buvo sausos ir buvo 35°C (prisiekiu, net šiaurėje tai įmanoma). Na, pripažįstu, kad po 2 valandų važiavimo mano keliai buvo karšti, o kelių pagalvėlės buvo šiek tiek drėgnos. Taigi taip, šio kelių petnešėlių porolonas ir rankovės priverčia šiek tiek prakaituoti... Bet nepanikuokite! Šios putos taip pat labai greitai džiūsta. Ir tai bent jau padeda numesti šlaunų riebalus 😉

Stipresnis fiksavimas nei neopreno klijai

Tiesą sakant, nerimauti šioje pusėje! Rankovių sistema, leidžianti įkišti kelio įtvarą, taip pat aukščiau esantys įbrėžimai eVS kelių pagalvėlės TP199 absoliuti palaikymas. Be to, jie turi silikoninių juostų sistemą, kuri taip pat užtikrina atramą šlaunims.

Jei man sakote, kad jūsų kelių pagalvėlės slysta, tai todėl, kad sugalvojote per daug!

Kai yra diskomfortas, nėra malonumo!

Ir su eVS kelių pagalvėlės TP199, tai 0 nepatogumų. Kelių įtvaras yra plonas, lengvas ir visiškai tinka po kelnėmis. Puikiai priglunda prie kelių ir padidina motociklo bako atramą. Tas pats ir apatinei daliai. Nors jis gali veikti kaip „blauzdų apsauga“ ir atrodo gana ilgas, TP199 bagažinėje nekelia problemų. Galėsite užsisegti batus kaip įprastai, nejausite diskomforto blauzdoje ar lenkdami koją.

Nesirinkite netinkamo dydžio

Sunku tilpti į 36 dydį, kai dėvite 44 dydį. Na, tai tas pats, kas taikoma šiam kelių įtvarui. Nors yra tik du dydžiai (SM/L-XL), man pačiam pavyko suklysti. Laimei, Motoblouz grąžinimas nemokamas, todėl be vargo pavyko juos pakeisti 😉

Prisipažįstu, kad renkantis man pritrūko informacijos. Taigi pradėjau nuo principo, kad, visur dėdamas M, taip pat turėjau dėti M į kelių girnelius. Žinodamas, kad mano ortopedai jau yra pone Fail! Jis buvo labai (per) mažas. Privalumas tas, kad dabar galiu duoti išmatavimus, kad nesuklystumėte.

Jums reikia 3 rodiklių:

  1. tavo dydis
  2. tavo svoris
  3. jūsų šlaunies skersmuo

Tada kreipkis į tai:

  • Jei jūsų ūgis nuo 152 cm iki 178 cm (sakyčiau net 175 cm), o sveriate nuo 40 iki 74 kg, tuomet turite vartoti S/M.
  • Jei esate aukščiau, turite vartoti L/XL
  • Prie to pridėkime jūsų šlaunies skersmenį (galite būti mažas ir turėti gelžbetonines šlaunis): jei jūsų šlaunies skersmuo mažesnis nei 45 cm, jums reikia S/M dydžio.

Jei tai gerbsite, nesijaudinkite dėl dydžio, o palaikymas, apie kurį kalbėjau anksčiau, bus optimalus.

PS: nustatant EVS dydį neatsižvelgiama į šlaunies skersmenį dėl elastingos suveržimo sistemos. Bet tai yra maždaug didžiausias S/M dydžio pratęsimas.

Stulbinanti kaina

Gerai, yra blogas žodžių žaismas dėl to, kad Travisas Pastrana atlieka apsivertimus atgal (ar net nepataiko, kaip MXDN 2018). Tačiau reikia pasakyti, kad tai vis dar svarbus dalykas eVS kelių pagalvėlės TP199… Mano nuomone, EVS yra skirta visiems.

Mažai papildomai: jei kaip aš, nusiplėši kelnes dėl kelių pagalvėlių ar ortopedijos, taip nebus. Taigi, be pasiūlymo kokybės ir kainos santykio, kuris nepaiso konkurencijos, eVS kelių pagalvėlės TP199 taip pat sutaupysite kelis eurus ant kelnių 😉

Nauja versija: eVS kelių pagalvėlės TP199 yra prieinami a lite versija, kuri neapima blauzdos apsaugos dalies ir todėl sustoja žemiau kelių. Nereikia jų slysti į bagažinę!

Komfortas3.5
Atsparumas smūgiams 4.3
Atsparumas sukimui2.5
Priežiūra 5
Kainos kokybė 4

Mano nuomonė: kelių įtvaras, kuriame dera patogumas, lengvumas ir saugumas

Nepainiokite ortozės ir kelių pagalvėlių! EVS TP199 kelio įtvaras yra kelių įtvaras, kuris puikiai atlieka savo vaidmenį. Dėl naujoviškos putų sistemos jis apsaugos jūsų kelius susidūrimo atveju ir taip leis derinti komfortą, lengvumą ir saugumą.
3.9

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Julianas

Jei dienas leidžiu Motoblouz biuruose, didžioji dalis mano laisvo laiko skiriu Mx! Smėlis yra mano mėgstamiausias reljefas, o Yamahas yra tie, kurie uždega mano aistrą...

Be komentarų

Pridėkite savo