Sekite mus :

O'Neal RSX įkrovos apžvalga


Iš pradžių specializavosi motokroso įranga, ten o'Neal prekės ženklas paįvairina savo asortimentą. 2020 m. pradedantiesiems enduro motociklininkams ir trail motociklininkams siūlomi batai, artimi enduro turizmui. Pora, kurioje dera ir kelio bagažinės lankstumas, ir enduro batų apsauga. Sėkmingas statymas? Tai mes pamatysime išbandydami šiuos batus o'Neal RSX batai.

Šiek tiek istorijos…

Ten amerikos prekės ženklas O'Neal dar nėra gerai žinomas prancūzų trail bėgikams ir enduristams. Kalifornijos kilmės, jį įkūrė Jimas O'Nealas, buvęs motokroso varžovas Jungtinėse Valstijose septintajame dešimtmetyje. Jis sukūrė savo MX įrangos prekės ženklą 1970 m. ir nuo to laiko remia daugybę Amerikos čempionų. Tačiau Europoje turime ir kitų puikių bekelės disciplinų čempionų.

O Prancūzijoje netrūksta „vietinių“ prekių ženklų (net jei jie dažnai turi anglosaksiškai skambančius pavadinimus), besispecializuojančių enduro ir motokrose, tvirtai įsitvirtinusių Prancūzijos rinkoje. Motoblouz platina keletą jų. Pradėti su Shift, ShotKenny...ar net Pirma. Devintojo dešimtmečio pabaigoje įrangos gamintojas taip pat įsitraukė kalnų dviratis. Disciplina, kurioje jis šiandien yra beveik geriau žinomas nei motokrose. Be to, prekės ženklas Europoje, o ypač Prancūzijoje, platinamas tik trumpą laiką.

Motociklų bagažinės segmente O'Nealas gali pasigirti, kad beveik 50 metų pagamino daugiau nei du milijonus batų (iš tikrųjų tai yra milijonas porų). Amerikos įrangos gamintojas daugiausia parduoda motokroso ir enduro batus su keturiomis sagtimis, su geležiniu pirštu arba be jo, pvz. o'Neal RMX batai jau išbandytas liepos mėn. Ji bando paįvairinti savo pardavimus naudodama mažiau „įtemptus“ modelius, orientuotus į trail bėgimą, kaip „Sierras“, arba į „minkštą“ enduro, kaip šie RSX.

Šiam testui, o'Neal RSX batai 2019 m. rugsėjo pabaigoje buvo dėvimi ilgą pusdienį einant takuose Charente, ant sausos ir šlapios reljefo, važiuojant BMW F850GS trasa ir dviem Beta enduro, 300 X-Trainer ir 480 RR.

Batai, kurie atrodo gerai, bet ne taip gerai

Iš premier žvilgsnio pastebime puikią kokybę, ypač atsižvelgiant į kainą. Už mažiau nei 130 eurų, mes turime gerą enduro/trail batą! Naudotų medžiagų kokybė, visos siūlės išklotos, įdėklų apdaila... o'Neal RSX batai naudos iš geros gamybos ir yra verti savo kainos. Ypatingas dėmesys skirtas anglies imitacijos sagčių apdailai, visada malonus! Kita vertus, stebimės smeigtukų naudingumu batų vidinėje pusėje esančio malleolio lygyje...

o'Neal RSX batų testas

Užsidėti lengva. Platus blauzdos tarpiklis leidžia be problemų užsegti bagažinę, net ir turint tvirtą blauzdą ir storas kelnes. Ir atvirkščiai, turint ploną blauzdą ir kelnes, batai mažiau laikosi blauzdos lygyje.

Tačiau iš karto iškyla dydžio problema. Esu 1,83 m ūgio ir dėviu labai klasikinį 44, plona pėda ir blauzdomis. Man ne bėda 44 dydžiui. Tačiau keli enduristai aplink mane įvairaus dydžio juos išbandė: 44 su plačia pėda netelpa, labai plonas 44 trinasi tam tikrose vietose, standartinis 43 visiškai plūduriuoja, 43 -44 ten gerai jaučiasi, bet su dviem poromis kojinių... Žodžiu, teks pabandyti ir nedvejodami prašyti grąžinti su dydžiu!

Išbandyti O'Neal RSX batai

O'Neal RSX batų sagtys ir padai

Svarbus dalykas: suveržiamos sagtys. Čia jie pagaminti iš plastiko, o ne iš metalo, kaip ant RMX. Ir jos akivaizdžiai nuimamos ir keičiamos (už visas tris sagtis leiskite 15 eurų). Didelis teigiamas taškas, tvirtinimo detalės yra orientuotos (tik vieną Phillips varžtą reikia atlaisvinti), kad nesusisuktų įpjovos dirželiai.

o'Neal RSX batų apkaustai

Akivaizdu, kad vidinis padas arba „vidinis padas“ yra keičiamas. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad padas nėra keičiamas. Rizikuojate, kad vis dar geros būklės batai bus nusidėvėję (nuo metalinių kojų atramų). Didelis trūkumas dėl šios įrangos ilgaamžiškumo. Žinoma, vis dar yra galimybė, kad jį perduotų batsiuvys ar batsiuvys. Tačiau tai išlieka brangiau (ir ilgiau) nei planuojamas keičiamas batų padas. Beje, šiame kainų intervale neįmanoma rasti enduro batų su keičiamais padais. Tai turtas, skirtas aukščiausios klasės batams, kurių kaina viršija 300 eurų. Į ką reikia atsižvelgti, jei ketinate intensyviai naudoti stovėdami ant kojų atramų.

Dar kalbant apie išorinį padą, čia esantis „neslystantis“ įdėklas yra simbolinis. Padas iš esmės išlieka lygus, neturi smeigių ir neužtikrina gero sukibimo su šlapia vietove. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad po kojų pirštais yra maža „letena“, kuri leidžia šiek tiek „sukibti“, kai keliate koją į kalną.

o'Neal RSX batų padas

Tobula apsauga

THE o'Neal RSX batai yra skirti pradedantiesiems enduro motociklininkams, minkštiesiems enduro motociklininkams ir trail motociklininkams, kurie juos naudos tiek kelyje, tiek trasoje. Tai nėra motokroso ar ekstremalūs enduro batai. Kai šis punktas bus aiškus, geriau suprasime labai teisingą, bet ne optimalią jų siūlomą apsaugą o'Neal batai. Jie patvirtinti pagal EN 13634 standartą 2017 m. versijoje, 2 lygiu kiekvienai iš trijų atsparumo bandymo zonų.

Akivaizdu, kad nesame geriausiųjų viršūnėje, tačiau tai turi kitų privalumų, ypač svorio atžvilgiu. Su o'Neal RSX batai, nesijaučiate kaip ant kojų užsidėję priekalus. Gana malonu, kai reikia vaikščioti dėl perėjos atpažinimo, stumdyti motociklą ar bet kokią kitą veiklą, kuri reikalauja kelių minučių ėjimo. Juolab kad padas nėra itin kietas medžio gabalas, leidžia šiek tiek išlenkti pėdą. Komfortas įgyja tai, ką praranda apsauga.

Taip pat dėl ​​pasirinkimo šiuos RSX batus aprūpinti trimis sagtimis, palyginti su keturiomis sagtimis RMX ir dviem „Sierra“. Kuo daugiau kilpų, tuo daugiau įgyjame atramos ir standumo, bet tuo daugiau prarandame kainą ir patogumą. Vis tiek reikia teisingai sureguliuoti sagtis ir kad jos laikytųsi!

Ant šių o'Neal RSX batai, įpjovos dirželiai integruoti į bagažinės pamušalą. Tai leidžia jums įgyti komfortą (nėra rizikos, kad jie nusitrins į odą), bet praranda lengvą reguliavimą. Praleidžiame laiką ieškodami tinkamos įpjovos, negalėdami užtraukti dirželio, kad padėtų prisitaikyti. Galiausiai vieno iš batų viršutinė sagtis atsidarė du kartus per pusę dienos naudojimo. Vienkartinė problema dėl kopijos ar pasikartojanti problema ilgalaikėje perspektyvoje? Turėsime pamatyti, kaip jis naudojamas.

Ant šių batų nėra vandeniui atsparios membranos, kuri nepretenduoja į „atsparumą vandeniui“. Tačiau jie yra atsparūs apibarstymui ir nekelia problemų kertant brastą... Kol neįkeliate kojos į vandenį! Blauzdos įdubimas pakyla gana aukštai ir išlaiko vandenį kelias sekundes, o ne ilgiau.

o'Neal rsx batų uždarymas ir hidroizoliacija

Galų gale, geras kainos ir kokybės santykis

Jei nesitikime stebuklo, o'Neal RSX batai demonstruoti puikų kainos ir kokybės santykį. Jie puikiai tinka bėgimui takais ir riedėjimo takais, o patogumas išlieka pakankamas važiuojant keliu. Enduro naudojimui ne pradedantiesiems ar labai „minkštiems“, žr. kitus modelius.

naudokite keliuose ir takuose: O'Neal RSX batai

Apsauga3.5
Komfortas4.5
Ergonomika4
Biudžetas5
Apdaila4.8

Mano nuomonė: labai geri batai trail ir lengvam enduro

Už tokią kainą O'Neal RSX batai siūlo labai gerą kainos ir kokybės santykį enduristams ir bėgikams, kurie nemėgsta intensyvių ar ekstremalių dalykų. Šių batų siūloma paslauga yra gana garbinga už beveik neprilygstamą kainą.
4.4

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Fabienas Lecoutre'as

Vairavimo treneris, motociklų žurnalistas, dviratininkų turistinių gidų ir interneto svetainės „Passion Moto Sécurité“ autorius... Esu visų pirma aistringas „visada važinėjantis“.

Be komentarų

Pridėkite savo