Sekite mus :

Airoh Aviator Ace šalmo apžvalga 2021 m


Nors jis ką tik buvo pristatytas naujomis spalvomis, airoh Aviator Ace šalmas jau išbandomas #EnjoyTheRide! Nereikia nė sakyti, kad buvau visiškai sužavėta idėja išbandyti vieną iš aukščiausios klasės italų gamintojo modelių. Jau savininkas airoh šalmai, Nekantrauju pamatyti, ką Aviator Ace slepia už savo bekompromisės išvaizdos! Jei norite sužinoti, kiek tai atitiko mano lūkesčius, eikite į šias eilutes…

Airoh , šalmai Pagaminta Italijoje!

Atsižvelgiant į jos istoriją, sunku patikėti, kad airoh prekės ženklas buvo pradėtas gaminti 1997 metais Italijoje. Taigi per kiek daugiau nei 20 metų įmonė sukaupė 91 pasaulio čempionų titulą, kartu sudėjus visas disciplinas! Gamintojas labai remiasi naujovėmis ir savo kūrybiniame procese plačiai naudoja 3D modeliavimą. Be to, Airoh turi savo vėjo tunelį, kad patobulintų šalmų dizainą. Nepaisant šių technologijų riaušių, prekės ženklas išlieka ištikimas savo pagrindinėms idėjoms: siūlo aukščiausios klasės saugumo produktus už prieinamą kainą.

stilius ir saugumas Airoh Aviator ACE šalmui

Airoh svarbą teikiame stiliui... Ir, svarbiausia, saugumui!

Siekdama reklamuoti savo asortimentą, Airoh pasitelkė geriausių pasaulyje visureigių vairuotojų paslaugas. Nuo Antonio Cairoli ir jo 9 motokroso pasaulio Champion titulų iki Marvino Musquino, mūsų prancūziškas kuris spindi Amerikos superkroso trasose, nepamirštant 2018 m. Enduropale du Touquet nugalėtojo Nathano Watsono ir valdančio enduro pasaulio Champion Steve'o Holcombe'o, prekės ženklas laimėjo viską ant purvo!

Toli gražu nenorėdamas apsiriboti visureigiais, Airoh ir toliau intensyvina savo buvimą asfaltuotose trasose. Tarp jai atstovaujančių vairuotojų Andrea Locatelli yra pasirinktas ambasadorius. Iš tiesų jaunasis italas ką tik laimėjo absoliučiai kiekvieną Supersport pasaulio čempionato etapą nuo sezono pradžios praėjusį kovą.

Airoh Aviator Ace šalmas: aukščiausios klasės, kuris puikiai pristatomas

Kaip jau paskelbiau aukščiau, Airoh sukūrė tvirtą reputaciją visureigių srityje. Modelis iš airoh Aviator Ace šalmas yra vienas iš aukščiausios klasės transalpinų prekės ženklo modelių. Todėl turime teisę tikėtis geriausio atradę šias ausines, kurios kainuoja tiek pat 282,33 €, o reklama vyksta tuo metu, kai rašau apžvalgą.

Nuo pat išpakavimo momento suprantame, kad nė viena detalė nebuvo pamiršta. Prabangi, „Black Matt“ spalva sustiprina sportiškas linijasAviatorius Tūzas. Kad nesugadintų visumos harmonijos, logotipai pateikiami vienspalviai pilkai, kad būtų gražiausias efektas. Oro įsiurbimo angų ir skydelio surinkimas nereikalauja jokios kritikos. Visi elementai yra puikiai sureguliuoti ir atspindi prekės ženklo rimtumą.

kokybiška Airoh Aviator Ace šalmo spauda

Matinės juodos ir pilkos spalvos logotipų derinys puikiai tinka ir prisideda prie Aviator sukuriamo kokybės įspūdžio.

Samanos neapleidžiamos. Hiperventiliuojami, jie akivaizdžiai nuimami ir plaunami, o jų danga turi antibakterinį gydymą, vadinamą 2Dry. Jei spalvos pasirinkimas (balta!) mane suglumino, intensyvių treniruočių gerbėjai įvertins tai, kad visus prakaito ar dulkių pėdsakus galima pašalinti vienu mašinos paspaudimu.

Komfortas ir ergonomika: rimti argumentai!

Nesvarbu, ar naudojate a cross šalmas važiuojant taku arba važiuojant trasa, norint nuvažiuoti mylias, būtina turėti gerą komforto lygį. Vos jį užsidėjus pajusite, kad Airoh pasistengė priimti jos putas. Galva turi 5 žvaigždučių komfortą, o skruostai lengvai randa savo vietą. Net ir po daugiau nei valandos važinėjimo nejaučiau jokio diskomforto veide.

Atrodė, kad galvos apdangalas, esantis viršutinėje galvos dalyje, natūraliai atitiko mano kaukolės formą. Man priklauso to paties gamintojo „Twist“ modeliai ir jie erzina po 45 minučių. „Aviator Ace“ pagal komfortą aiškiai patenka tarp sunkiasvorių. Gerai padaryta Airoh !

patogus Airoh Aviator Ace šalmo interjeras

Jaukus ir kvėpuojantis interjeras: Aviator Ace aiškiai rūpinasi sutikimu

Komfortas ir ergonomika dažnai yra sąvokos, kurios eina koja kojon. Taigi, siekdamas patenkinti išrankiausius vartotojus, prekės ženklas ypatingą dėmesį skyrė savo ergonomikai. airoh Aviator Ace šalmas.

Jei mano 100% akiniai puikiai rado savo vietą mano dviejuose Airoh Twistuose, susitarimas čia atrodo dar natūralesnis. Kaukėms skirta anga turėtų leisti tilpti beveik visus rinkoje esančius modelius, net ir pačius didžiausius. Užsegimo pusėje „Double-D“ sagtis atlieka savo darbą ir gali būti naudojama be jokių problemų įprastiems naudotojams. Priveržimas yra tikslus ir, nepaisant akivaizdaus paprastumo, ši sistema yra pati tvirčiausia ir išlieka vienintelė, patvirtinta grandinėje.

Puikiai valdomas oro valdymas!

Su 13 oro įleidimo angų priekyje airoh Aviator Ace šalmas siūlo optimalų vėdinimą net važiuojant esant dideliam karščiui. Juos palaiko 6 karšto oro ištraukikliai, išdėstyti viršutinėje šalmo dalyje ir gale. Jei oras cirkuliuoja tam tikru kiekiu, jis niekada netaps trikdantis. Italai tikrai ištraukė visus stabdžius, kai reikia galvoti apie vidinių srautų valdymą.

dideli oro ištraukikliai ant Airoh šalmo

Šie dideli karšto oro ištraukikliai padeda išlaikyti jūsų galvą... vėsią! Aviator Ace rūpinasi oro valdymu.

Kur airoh Aviator Ace šalmas mane tikrai nustebino jo stabilumas dideliu greičiu. Iš tiesų, norėdamas patikrinti, ar Airoh paryškintas vėjo tunelio darbas tikrai juntamas, savo Honda CB1100 rodsterio šalmą panaudojau kelionių metu. Tie, kurie neįsivaizduoja šios mašinos, žinokite, kad jis neturi vairuotojo apsaugos. Pavažiavus visų tipų keliais, verdiktas aiškus: važiuojant 130 km/val., šalmas visiškai nejuda. Atrodo, kad oras nukreipiamas dėl sudėtingos skydelio formos, prieš slystant per lygesnes apvalkalo dalis. Smėlio draugai, nebeieškokite kito savo sąjungininko Le Touquet paplūdimyje... Jūs turite jį priešais.

Lengvas šalmas, orientuotas į saugumą!

Varžybose ir kelyje lengvas šalmas yra komforto ir našumo garantija. Tiesą sakant, lengvasvoris mažiau apkraus piloto kaklą.

Su 1040 gramų (+/- 50 g.), paskelbtu gamintojo svetainėje, airoh Aviator Ace šalmas yra vienas geriausių studentų savo kategorijoje. Korpuso kompozicija, derinanti stiklo pluoštą ir kompozitinius audinius, nėra svetima šiam žygdarbiui. Ši technologija, vadinama HPC, sujungia lengvumą ir saugumą. Užsidėjus paskelbti skaičiai atrodo patikrinti. Šalmas tiesiog pamirštas ir palieka didelę judėjimo laisvę. Riedėjimo seansai praeina be nemalonaus kaklo sustingimo pojūčio.

airoh Aviator Ace šalmas su aukštu saugumo lygiu

ASN technologija izoliuoja galvą nuo šalmo sienelių ir optimizuoja ventiliaciją. Kalbant apie saugumą, italai tikrai sustoja.

Siekdama užtikrinti optimalų saugumo lygį, Airoh į Aviator Ace integravo savo sistemą, pavadintą ASN. Jo paslaptis slypi 3 matmenų audinio struktūroje. Smūgio atveju šios „pagalvėlės“ sienelės izoliuoja galvą nuo likusios šalmo dalies, taip sumažindamos traumos riziką. Kitas ASN technologijos privalumas yra tai, kad ji padidina vėdinimą dangtelio viduje, uždelsdama prakaito atsiradimą.

Paskutinis saugos elementas, kurį norėjau paminėti, AEFR leidžia avarinėms tarnyboms pašalinti šalmą, apribojant poreikį judinti piloto galvą. Praktiškai šią sistemą įgyvendina 2 raudonos sagtys, esančios smakro dirželio lygyje. Jei reikia, tiesiog užtraukite šias kilpas, kad išlaisvintumėte apatines putas, iš karto suteikdami laisvę padėti medicinos tarnyboms įsikišti.

Žiūrėkite gaminio lapą

Svoris4
Ergonomika4.5
Interjero komfortas4.5
Vėdinimas4.5
Stabilumas5
Apdaila4.3

Mano nuomonė: Airoh Aviator Ace šalmas gerbia savo aukščiausios klasės padėtį

Cross modelio pavyzdinė apdaila, rūpestingumas aerodinamikai ir saugumo lygis yra argumentai, kurie kalba jo naudai! Nesvarbu, ar važinėjate trasa, cross , ar ieškote kito šalmo Prancūzijos smėlio čempionatui, nedvejokite: TEIKITE!
4.5

Pasidalinkite šiuo straipsniu

JBuzZzLightyear

Širdies dviratininkas nuo vaikystės, seniai svajojau, kad galėčiau važiuoti už savo mašinos vairo! Turėdamas rodsterių, sportinių automobilių ar net trasų, būtent ant labai retro kavinių racer vairo važiuoju profesionaliose kelionėse ar ilgesniuose pasivažinėjimuose. Aistringas motociklų varžyboms, man smagu fotografuoti savo mėgstamus vairuotojus Prancūzijos ir Europos trasose...

Be komentarų

Pridėkite savo