Sekite mus :

Acerbis MX Jacket Soft 2.0 liemenės testas


Kalbant apie krūtinės apsaugą važiuojant bekele, jūs labiau esate liemenė ar seilinukas? Acerbis yra produktas, priklausantis šioms dviem kategorijoms – liemenė „MX Jacket Soft 2.0“. Išbandėme tai už jus Côte d'Opale teritorijoje!

Apsaugos bekelėje naudos nebereikia demonstruoti. Be to, FFM ir UFOLEP, dvi pagrindinės sporto renginius organizuojančios struktūros, dabar reikalauja, kad krūtinės ir nugaros apvalkalai atitiktų šiuos standartus EN 1621 nugarai ir EN 14021 krūtinės sutvirtinimui. Krūtinė ar liemenė? Kiekvienas gali laisvai pasirinkti, kas jam labiausiai tinka. Bet jei dvejojate tarp šių dviejų, jus neabejotinai suvilios šis naujas leidimas iš Acerbis katalogo – liemenė MX Jacket Soft 2.0.

Acerbis MX Jacket Soft 2.0 liemenė, universali cross apsauga

Todėl šioje liemenėje naudojamas putplastis, atitinkantis aukščiau nurodytus standartus. Tačiau visų pirma Acerbis MX Jacket Soft 2.0 pranašumas yra tas, kad turi nuimamas rankoves. Jei tai nėra išskirtinis Acerbis , tai nereiškia, kad ji yra mažiau universali cross apsaugos įranga, nes ji per kelias sekundes pavirs į liemenę be rankovių, o tai pastebima, pavyzdžiui, jei ji yra karštesnė. Norėdami tai padaryti, tiesiog atsukite kiekvieną rankovę ir „liemenės“ konfigūracija veiks!

Šis moduliškumas nėra vienintelis argumentas komforto naudai. Taigi, apsauginės putos stebina savo lankstumu. Acerbis kreipėsi į Winboss, tiekėją, besispecializuojantį tokio tipo medžiagų gamyboje, kuris sukūrė patvirtintą pagrindą, tačiau akcentavo patogumą. Jis pateikiamas kaip sumuštinis, kuriame yra trys lanksčios putplasčio sluoksniai, klijuoti tik jų centre, kad būtų užtikrinta maksimali ergonomika. Visa liemenė švyti savo lengvumu ir komfortu bet kokiomis sąlygomis.

Didelė tinklinė liemenė, užtikrinanti gerą ventiliaciją

Naudojama treniruotėse ir lenktynėse, Acerbis MX Jacket Soft 2.0 liemenė/krūtinės apsauga taip pat buvo vertinama dėl puikaus pralaidumo orui. Pagaminta iš plataus mezgimo tamprios tekstilės, užtikrina gerą vėdinimą, o tai labai malonu, kai tik pakyla temperatūra. Tik putos nėra skirtos gerai oro cirkuliacijai. Lieka faktas, kad vizualiai ši „žvejybos tinklo“ stiliaus tinklinė tekstilė nėra pati grakštiausia, pavyzdžiui, palyginti su tuo, ką galime rasti. tarp varžybų. Tačiau svarbiausia yra: jis efektyviai atlieka savo vaidmenį, o galų gale mes iš jo tik to ir prašome. Nes kas važiuoja be marškinėlių, tik su liemene?

Gana gerai apgalvotas produktas

Visiškai elastinga, liemenė netrukdomai prisitaikys prie visų kūno formų. Vis dėlto pilvo diržas leidžia optimizuoti reguliavimą, ypač siekiant tinkamai priglausti nugarą prie nugaros. Dėl priekinio užtrauktuko angos Acerbis MX Jacket Soft 2.0 liemenę lengva apsivilkti, kaip ir bet kurią striukę.

Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kad diržo viduje yra silikoninė juostelė, kad liemenė netyčia nepakiltų treniruotės metu. Trumpai tariant, dizainas yra gana glostantis.

Lankstumas4.5
Ergonomika4.1
Svoris4
Sriegimas4
Vėdinimas3.5
Apdaila3.3

Mūsų nuomonė: Modulinė ir patogi cross liemenė

Lengva, vėdinama ir skaidri naudoti – Acerbis MX Jacket Soft 2.0 liemenė puikiai atlieka savo vaidmenį. Šis gaminys, apjungiantis apsaugą ir moduliškumą, atitiks visus naudojimo būdus. Jei jis yra vidutiniškas biudžetinėms liemenėms, jo universalumas ir bendras komforto lygis leidžia mėgautis puikiu kainos ir kokybės santykiu.
3.9

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo