Sekite mus :

Forma Predator“ cross batų testas


Ką manote apie naujausius aukščiausios klasės Forma “ cross „Predator“ batus? Nesijaudinkite, mes patikėjome juos savo pilotui, o į šį klausimą atsakysime atlikdami visą testą!

Jei kas nors jums sako aukščiausios klasės TT batus, retai pagalvoji „ Forma ! » spontaniškai. Tačiau Italijos prekės ženklas turi ne vieną gudrybę, ypač nuo tada, kai kataloge pasirodė jo Predator batai. Ši naujovė, kuri, palyginti su konkurentais, yra gana gerai išdėstyta kainos atžvilgiu, padarė didelį įspūdį Aymerick, mūsų oficialiam cross testuotojui ir išskirtiniam varžovui Prancūzijos smėlio čempionate. Ir tai taip pat yra batai, kuriuos priėmė SR Motoblouz komanda, jų pasirodymo ženklas... Toliau paaiškinsime kodėl!

Gražus veidas !

Visų pirma, „Predators“ gaiviai nulakavo Forma “ visureigių batų asortimentą. Dėl savo išvaizdos, išties įtvirtintos šiuolaikiniuose MX koduose, jie nepatraukia dėmesio! Dėl masyvių įpuršktų sutvirtinimų, oro įsiurbimo angų šonuose ar kontrastingų spalvų derinių jie tikrai stulbina! Tačiau estetika dar ne viskas, ir pažvelgę ​​į jų dizainą geriau suprantame jų susidomėjimą.

Aukščiausia ergonomika dėka FCS

Kaip ir visi cross batai, Forma Predator naudoja mikropluošto (sintetinės odos) derinį, kad būtų prigludęs, ir tam tikrą standų plastikinį išorinį skeletą, skirtą sustiprinti. Šios yra sulenktos ties kulkšniu, kad ją būtų galima sulankstyti (kas, sutikite, nėra nenaudinga). Forma išsiskiria sudėtinga dviejų ašių artikuliacijos sistema: flex Control System (FCS) skatina natūralius judesius ir užtikrina gerą plėšrūnų lankstumą veiksmo centre.. Tikras pliusas ergonomikos požiūriu.

Jūsų kojos turi aukštą apsaugą

Nes paėmus į ranką šiuos cross batus iškyla tai, kad jie gali jus apsaugoti. Su daugybe sutvirtinimų Forma Predator veiksmingai apsaugos jūsų kojas, kad ir kas nutiktų. Ypač atkreipkite dėmesį į įspūdingą apsauginį apvalkalą blauzdos lygyje, stiklo pluoštu sutvirtintus anti-sukimo elementus ties kulkšnimis, sustiprintą padą arba pirštų dangtelį... Pastarasis netrukdo gerai jaustis valdant. Pakanka pradėti lenktynes ​​nieko negalvojant!

Suveržimas: gerai apgalvota

Nepaisant visų šių apsaugos priemonių, šių MX batų užsidėjimas nekelia problemų. Taip pat vertiname gerai apgalvotą uždarymo sistemą su keturiomis sagtimis. Vadinamas S-Lock, jis veikia kaip tradicinis mikrometrinis priveržimas, išskyrus tai, kad jame yra nedidelė papildoma svirtis, kad būtų lengviau užrakinti ir atrakinti. Nepaisant visko, norint jį valdyti, reikės šiek tiek sukibti. Bet kuriuo atveju, rinkinyje yra pakankamai vietos, kad tilptų visų dydžių veršeliai.

Vėdinamas, bet nelabai atsparus vandeniui

Viduje pėdos gerai prižiūrimos. Remiantis principu, kad visų pirma būtina kovoti su žalingu prakaito poveikiu, kuris visada atsiranda, kai tik šiek tiek pajudate savo motociklą, Forma yra suplanavusi keletą ventiliacijų. Jie iškirpti iš abiejų viršutinės dalies pusių ir puikiai įsilieja į batų dizainą. Viduje oras puikiai atsinaujina, bet, kita vertus, lietingu oru jie greičiau nei konkurentai pasiima vandenį.

Komfortas4
Apsauga4.5
Ergonomika4.5
Apdaila3.8

Mūsų nuomonė: Išskirtinis kokybės ir kainos santykis

Apsauginiai, bet patogūs ir gerai apgalvoti Forma Predator batai turi paskutinį reikšmingą pranašumą: jų tikrai gera pardavimo kaina! Siūlo beveik 201,67 € mažiau nei kai kurie jų tiesioginiai konkurentai, tačiau jiems nėra ko pavydėti. Galima būtų kritikuoti tik jų hidroizoliacijos trūkumą. Ir – dar daugiau gerų naujienų – jie yra įvairių spalvų, kad tiktų visiems drabužių spintų stiliams!
4.2

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo