Sekite mus :

100 % prognozės „Roll-Off“ sistemos testas


Roll-Of sistemos tobulinamos iš kartos į kartą... 100% mokosi iš praeities klaidų su Forecast – sistema, kurią prancūzų gamintojas paskelbė kaip puikiai sėkmingą. Išbandėme ir viską papasakosime!

Kas dar nesusidūrė su cross pilotu, vilkinčiu permatomą gero metro ilgio juostelę vėjyje tarsi vėliavą už šalmo? Ši apokaliptinė vizija tuoj išnyks iš laukų ir šlaitų atsiradus naujausios kartos „roll-off“, pvz., „100% Forecast“.. Ši gerai apgalvota sistema padaugina naujovių, kad jos naudojimas būtų visiškai skaidrus – tiesiogine ir perkeltine prasme!

Ganėtinai sudėtinga sistema...

Mūsų dabartinis bandytojas Julienas nėra naujokas tokio tipo sistemoms, todėl žino, apie ką kalba! Kai jis aprūpino 100% kaukę iš Prognozės rinkinio, pirmasis jo įspūdis nebūtinai buvo glostantis. Priežastis: įspūdingas kaukės dydis + sistemos komplektas. Reikia pripažinti, kad jis daro įspūdį. Ir vis dėlto, kartą užsidėjus, šis rūpestis dingsta ir mes labai greitai pamirštame, kad dėvime nuimamą kaukę! Ir tada jis be problemų tinka ant šalmų, kuriuos turėjome po ranka. Tačiau būkite atsargūs su vaikiškais šalmais.

... bet tikrai veiksminga!

Didelis šio labai ypatingo ekrano privalumas – aukštis, kurį dengia permatomos plėvelės rulonas: jis suteikia maksimalų matymo lauką, juolab kad purvaslapis taip pat yra skaidrus. Jei atidžiai išnagrinėsite šio rašinio nuotraukas, taip pat pastebėsite, ar permatomame ekrane yra mažų smeigtukų. Jų susidomėjimas? Tarp judančios juostelės ir ekrano sukurkite oro tarpą, kuris neleidžia plėvelei prie jos prilipti lyjant ar lyjant purvui. Nes būtent tokiomis aplinkybėmis ji nutrūksta, su nepatogumais, kuriuos patiriame. Prognozės rinkinys leidžia juos atitolinti nuo blogų prisiminimų!

100% pritaikomas visoms kaukėms

Techniškai sistema tinka vietoje standartinio visų 100% kaukių ekrano be skirtumo („Racecraft“, „Accuri“ ir „Strata“). Tačiau montavimas reikalauja kantrybės ir įgūdžių. Trūkumas yra tas, kad dėl periferinio sandariklio į vidų negali patekti joks smėlio grūdelis. O su savo devyniais tvirtinimo taškais jis puikiai laikosi savo vietoje, o tai reiškia, kad krisdamas greičiausiai neišsislinks.
Plėvelės montavimas nesukelia jokių sunkumų: viskas, ką jums reikia padaryti, tai nuimti mažus plastikinius dangtelius ir įdėti naują volelį, vadovaudamiesi rodyklės kryptimi, tada užsegti dangtelius ir viskas! Norintiems netgi galima pridėti nuplėšimų, labai praktiška startuojant ant minkštos žemės.

100% prognozė, patikimas ir taisomas produktas

Tačiau Roll-Off 100% Forecast sistema reikalauja tam tikrų pradinių investicijų. Tačiau komforto nauda yra didžiulė. Nuo pirmųjų lenktynių metrų nesigailime šio pirkinio. Ir tai patvarus gaminys, nes jį galima taisyti: esant reikalui galima pakeisti permatomą ekraną (už mažiau nei 20,17 € ), nuplėšiamuosius antgalius, nuplėšiamuosius apsauginius dangtelius ir kt. Nuramina!

Komfortas naudojant4.5
Matymo laukas4.8
Patikimumas4.6
Lengvas perkrovimas4.6
Netvarka3.5

Mūsų nuomonė: Greitai būtina

Sunku būti viršūnėje lenktynėse be gero matomumo! „Roll-Off 100% Forecast“ sistema yra geras pasirinkimas šiuo klausimu atiduoti visas galimybes savo pusėje. Pritaikomas prie visų 100% akinių, yra labai platus maksimaliam matymo laukui, atsparus takelio agresijai – lietui, purvui, smėliui ir kt. Greitai būtinas aksesuaras, nepaisant kainos!
4.4

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo