Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Alpinestars fluid pro kelių pagalvėlės


Alpinestars Fluid Pro 2016 yra daugiau nei kelių pagalvėlės, o ortopedinės priemonės, skirtos apriboti kliūtis ir geriausiai skatinti natūralų kelio judėjimą, tuo pačiu užtikrinant visišką apsaugą nukritus. Šios apsaugos yra dviejų dydžių ir pritaikomos pagal ergonomiką ir poreikius. Jų sistema, skirta maksimaliai kelio angai užfiksuoti, yra reguliuojama dėl įvairių pateiktų atramų. Kelių plotį taip pat galima reguliuoti tarpikliais (taip pat komplekte), kad galėtumėte geriau pajusti motociklą. Alpinestars Fluid Pro taip pat turi pažangią priveržimo sistemą, kuri prisitaiko prie visų kūno tipų.

Alpinestars Fluid Pro, kiek įmanoma ergonomiškesnis!

Gamybos pusėje „Alpinnestars Fluid Pro“ naudoja stiklo pluošto egzoskeletą, užtikrinantį gerą atsparumą ir kontroliuojamą svorį. Jie yra kuo kompaktiškesni, kad netrukdytų vairuoti. Vaizdo įraše pamatysite, kad jie labai gerai dengia kelį net ir sulenktoje padėtyje. Jų paslaptis ta, kad kelio girnelę saugantis apvalkalas dėl elastingo tvirtinimo visada yra tinkamoje vietoje. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad artikuliacija atliekama dviem taškais, kad būtų natūralus jausmas, lankstus judesys ir nėra kietų taškų.
Jų kaina yra gerai išdėstyta šiame asortimento lygyje – atkreipkite dėmesį, kad jie parduodami poromis, skirtingai nei labai aukštos klasės, pristatomi atskirai.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo