Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Cross tcx comp evo Michelin batai


Su Comp Evo Michelin TCX aiškiai pabrėžia apsaugą. Tikri poliuretano šarvai, šie cross batai! Todėl TCX Comp Evo negaili sutvirtinimų... Taigi pėdos išorė pagaminta iš vieno poliuretano gabalo, kad būtų apribotos trapumo vietos, neprarandant tam tikro subtilumo. Kurdamas savo sistemą italų prekės ženklas taip pat siekė geriausio kompromiso tarp ergonomikos ir kulkšnies apsaugos. Dvigubas lankstus valdymas, matomas gale. Šis sustiprintas sąnarys apsaugo nuo bet kokių sužalojimų, nes apriboja jūsų kulkšnies trukdžius.

TCX Comp EVO Michelin : apsauga ir sukibimas

Kitas TCX Comp Evo Michelin leidimo pranašumas, palyginti su varzybos, jų padas. Sukurtas Overnės padangų eksperto, suteikusio joms vardą, jis garantuoja gerą sukibimą su pėdų atramais dėl lietaus padangų vertų mikrogriovelių. Labai geras taškas dviračio pojūčiui ir sukibimui tūpimo šuoliais. Ši konfigūracija taip pat leidžia patobulinti pėdos pirštą, palyginti su siūtu padu.

Nepamirškime pakalbėti apie daugybę pritaikymų, kurie leidžia šiems cross batams prisitaikyti prie visų kūno tipų. Blauzdų sutvirtinimai tvirtinami ant varžtų ir galite juos perkelti į dvi pozicijas, kad būtų ideali vieta. Suveržiamosios sagtys, kurių yra keturios, yra reguliuojamo ilgio. Taip pat naudojamas metalinis uždarymo elementas, kurį prireikus galite pakeisti.

Viduje TCX taip pat yra nuo nešvarumų apsauganti dumplė, kuri neleis į vidų patekti dulkėms ir purvui.

Čia pateikiami oranžinės/juodos versijos TCX Comp Evo batai galimi daugybe kitų spalvų: raudona, juoda, juoda/fluorescencinė geltona, žalia/balta... Jie derės prie visų stilių, tiek enduro, tiek MX!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo