Sekite mus :

Vaizdo įrašas: „RXR Protect Bullet“ cross krūtinės apsauga


Tai ne tik motociklo oro pagalvės kurios išnaudoja oro slopinimo galimybes... Taigi RXR Protect Bullet krūtinės apsauga integruoja nuolat pripučiamą sistemą, užtikrinančią jūsų saugumą nukritus. Jis vadinamas oro amortizatoriumi (ASA), sudarytas iš oro pagalvėlės, integruotos į akmens apsaugos konstrukciją, kad apsaugotų kritines vietas nuo smūgių. Suslėgtas oras labai efektyviai paskirsto smūgius dideliame paviršiaus plote, o tai dar labiau sumažina traumų riziką. ASA dėka „RXR Protect Bullet“ siūlo labai gerą apsaugą, sumažindama tūrį ir svorį. RXR skelbia penkis kartus didesnę smūgio sugertį...

RXR Protect Bullet, akmens apsauga, pilna oro!

Žinoma, „RXR Protect Bullet“ turi būti tinkamai pripūstas, kad veiktų visiškai. Siekdamas užtikrinti, kad vidinis vamzdis būtų tinkamo slėgio, prancūzų gamintojas sumanė savo krūtinės ląsteles aprūpinti Easy Pressure. Ši sistema leidžia reguliuoti slėgį pripūtimo metu, naudojant pateiktą siurblį. Vožtuvas išleidžia oro perteklių, kai slėgis yra pakankamas. Paprasta ir patikima!

RXR Protect Bullet užbaigia šią apsaugą gamindama. Iš tikrųjų jis yra pagrįstas šarnyriniais didelio tankio putplasčio elementais. Pakanka, kad ji galėtų pasiūlyti reikiamus sertifikatus naudoti FFM ir UFOLEP varžybose. Trumpai tariant, galite važiuoti ramiai!

Norint prisitaikyti prie visų kėbulo tipų, RXR Protect Bullet yra trijų dydžių. Jame taip pat yra Velcro dirželiai ant klubų ir pečių, todėl galite tiksliai sureguliuoti. Galiausiai, kaip PEB paaiškina pridėtame vaizdo įraše, pamatysite, kad ši akmeninė apsauga sukurta taip, kad būtų patvari. Tai iš esmės įteisina jo pardavimo kainą!

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo