Sekite mus :

Snip-R Bering pirštinių, lenktyninių pirštinių testas


Nuo 2016 m prancūzų prekės ženklas Bering grįžta į didžiąsias lygas: MotoGP. Nėra geresnės technologinės vitrinos ir išlieka nesustabdomas taikos teisėjas. Tai galimybė paprastam motociklininkui pasinaudoti naujausiomis technologijomis, kaip ir šiais naujos lenktynines pirštines. Pirmi vardai Snipas-R, juos jau išbandė anglų pilotas Samas Lowesas. Galiu pasigirti aukščiausios klasės funkcijomis, todėl nekantravau jas išbandyti realiame gyvenime. Verdiktas: pirštinės Snip-R Bering tesėti savo pažadus.

Bering rūpinasi apdaila

Ši pora motociklininko pirštinės pristatomas labai patrauklioje standžioje dėžutėje. Jame primenamos įvairios gaminio savybės, taip pat yra nešiojimo krepšys/tinklas. Ši informacija yra pakankamai reta, kad būtų pranešta! Ir tai tikrai malonus siurprizas, kai jį išpakuojate. Tačiau šventės tuo nesibaigia.

Išties, išbandžiusi daugybę kitų tokio tipo pirštinių, įvertinau, kad nieko nepaliko atsitiktinumui. THE apsaugos lygis yra garantuotas daugeliu atžvilgių. Tikros anglies įdėklai, apvalkalai ant falangų, delno pamušalas, apsauginis atvartas ant riešo suveržimo, pusiau standus sutvirtinimas rankovės lygyje, žiedas ir mažieji piršteliai sujungti siuvant...

Dalims surinkti pasirinkta oda ožkos oda, kuris garantuoja lankstumą ir komfortą. Siūlės taip pat tvarkingos, o labiausiai atvirose strateginėse vietose padvigubėjusios.

Trasoje su Snip-R Bering pirštinėmis

Bering dydžio lentelė teisinga. Radau savo dydį be jokių problemų ir nenukritau tarp 2. Užsidėjus patogumas... iš karto! THE lenktynines pirštines premier važiuojant dažnai būna standūs, juos reikia nešiotis minimaliai ir vieną kartą sutepti, kad pamirštų. Tai netinka pirštinės Snip-R Bering. Tą pačią dieną ištraukti iš dėžės jie buvo pamiršti nuo pirmos vairavimo sesijos. Ir jų patogumas tikrai stulbinantis.

Vairuojant, jutikliniai valdikliai po pirštais yra puikus. Tai garantuoja malonų ir itin svarbų vairavimo tikslumą. Ergonomika tiesiog tobula, lengvas prisitaikymas prie riešo, o manžetė puikiai priglunda prie kostiumo dilbio. Jau išbandžiusi anksčiau, žinau, kad nukritus labai atsidengia rankos. Todėl neturime pamiršti jų apsaugos. A gera pirštinių pora gali išgelbėti jus nuo įvairių gydymo būdų ar net pasekmių. Su Snip-R Bering pirštinėmis, saugumo lygis yra tokia, kad takeliu ar keliu einame be slaptų motyvų.

Nors tai sportinės pirštinės, jos nėra skirtos tik trasai. Žinoma, jie nėra skirti vandeniui ar šilti. Bet jie bus kelionių draugai idealiai tinka jūsų vasaros išvykoms, trumpalaikis ar ilgalaikis, nes komforto lygis yra geras.

Papildomas takelio priedas: O'Neal Palm Saver

Per šią išvyką trasoje aš taip pat išbandžiau palm Saver apsaugos. Šis delnų apsaugos priedas, pagamintas iš plono neopreno, buvo išpopuliarintas cross ir enduro. Su juo vis dažniau susiduriame greičio ir ištvermės aikštynuose.

Dėvint po pirštinėmis, jos yra nepastebimos ir neleidžia susidaryti pūslėms dėl pasikartojančio perkaitimo stabdymo fazių metu. Mano rankų būklė dienos pabaigoje gali patvirtinti jų veiksmingumą. Atsižvelgiant į jų storį, Palm Savers yra daugiau vartojimo reikmenys, o ne ilgalaikė investicija. Taigi tikėkitės dėvėti kelias poras per sezoną.

Apsauga5
Komfortas5
Aeracija4.5
Apdaila4.5
Žiūrėk4.5
Pakuotė5

Užtikrinta simpatija

Su Snip-R Bering pataikė vinį į galvą ir pataikė į galvą. Ši lenktyninių pirštinių pora siūlo labai aukštą komforto ir apsaugos lygį tiek trasoje, tiek kelyje. Arti tobulumo Bering siūlo puikią alternatyvą konkurentams.
4.8

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Vedęs

Nuo vaikystės aistringas motociklams, ilgai važinėjau keliais, kol savo jėgas skyriau trasai ir varžyboms. Šiuo metu gyvenu Overnėje, naudojuosi šiuo regionu, kuriame gausu vingiuotų kelių ir netoli kelių trasų, kad galėčiau visiškai išgyventi savo aistrą ir pasidalinti ja per susitikimus.

1 komentaras (-ai)

Pridėkite savo
  1. Cedric 2017 m. gegužės 11 d. 03:00 val Atsakymas

    Dėkoju už šį labai įdomų testą, man buvo įdomu, ko vertos Bering pirštinės šioje kategorijoje, bet ir už tokią kainą, kur taip pat išsiskiria kiti prekių ženklai. Asmeniškai aš visada buvau lenktyninių pirštinių gerbėjas, net ir važiavimui keliuose (žinoma, išskyrus žiemą), jei tik dėl neprilygstamo jų teikiamo valdymo pojūčio.
    Smagu matyti, kad Bering sugeba neatsilikti ir pasiūlyti produktus, kurių konkurentams nėra ko pavydėti!

Pridėti naują komentarą