Sekite mus :

Ixon RS Combat HP vasarinių pirštinių testas


Aaaah vasaros sezonas... Motociklininkai palieka savo įrangą ir visomis priemonėmis siekia kovoti su šalčiu, ieškodami įrangos, kuri leistų išlikti vėsiai, nepaisydami saugumo. Ixon RS Combat HP pirštinės siūlo šios problemos sprendimo pradžią mainais į maždaug penkiasdešimt eurų sumą? Testas ir atsakymai per tris naudojimo vasaras.

Lengvumas efektyvumui

Siūloma visiškai juoda arba dviejų atspalvių juoda/balta ixon RS kovinės HP pirštinės turi blaivią ir universalią išvaizdą, anglies apvalkalas sustiprina „lenktynių“ efektą, ypač baltos spalvos.

Kas krenta į akis per pirmuosius panaudojimus šių pirštinių lengvumas tuo pačiu sukuriant saugumo įspūdį. Paslaptis ? Sumanus tekstilės medžiagų mišinys. Tinklelis ant pirštų ir riešų vėdinimui, perforuota ožkos oda supa anglies apvalkalą, likra tarp pirštų, neoprenas ant riešo ir galiausiai chamudas ant delno. Antrasis sluoksnis taip pat yra labiausiai trinčiai jautriuose taškuose. Bendra apdailos kokybė yra tokia pat tvirta ir diskretiška siūle. Guminis sutvirtinimas apsaugo pirmąsias smiliaus ir viduriniojo pirštų falangas.

Pirštines labai lengva užsimauti ir suveržti dėl unikalaus Velcro dirželio. Nėra „tuščiavidurio“ ištiesimo taško ir „standarto“ lenkimo taško, trumpai tariant, tobulas dydis kiekvienam pirštui. Pirmieji rato apsisukimai patvirtina pirmuosius įspūdžius, tinklelis užtikrina nepriekaištingą vėdinimą per visą ranką. Pirštinės yra ypač veiksmingos karštas oras ir koks greitis. Nors jie vėdina be aušinimo, optimalus jų naudojimo diapazonas prasideda nuo 15°C. Žemesnėje temperatūroje ilgos kelionės iš miestų gali būti šaltos. Taip pat galime pasakyti, kad prakaituosite ne su šiomis pirštinėmis!

Saugumas

Pirštinės yra patvirtintos CE sertifikuotos AAP pagal seną galiojantį standartą. Neigiama yra tai, kad kai jie buvo parduodami, etiketėje buvo piktograma, leidžianti išvengti verbalizacijos. Matai, tokia etiketė subraižys riešą ir atsiskaitai su premier žirklių pjūviu... Tekstilėje atspausdintos piktogramos reikia tikėtis naujos kartos pirštinėms.

Ixon RS Combat HP“ kiekvieną dieną

Vos uždėtas Ixon RS Combat HP greitai, labai greitai, pamirštamas. Chamudas užtikrina efektyvų sukibimą ir jo lankstumas niekur netrukdo, ar judesiais, ar prieiga prie laikiklio valdiklių, o tai suteikia puikų jausmą. Juk kontroliuoti savo judesius taip pat yra saugumas. Esant dideliam karščiui ir ypač keliaujant mieste, prakaitavimas gali sustiprinti odos vidinių siūlių trinties pojūtį. Ne visada malonus. Tačiau šis pojūtis greitai išnyks, kai tik padidės greičio apribojimai, o tai sustiprins tobulą rankos ventiliaciją.

Ir tai yra stiprioji Ixon RS Combat HP pirštinių pusė. Iš tiesų, jūsų nuolankiam tarnui teko kelis kartus šlapintis marškinėliai pirštinė. Ixon teigia, kad jie nėra atsparūs vandeniui, ir tai tiesa. Tačiau pasibaigus vasaros lietui pirštinės dėl ventiliacijos netruks džiūti. Tačiau jie išlieka veiksmingi ryto rūko ar šlapdribos atveju.

Praktiniai aspektai

Pirštinės leidžia atlikti kai kuriuos papildomus veiksmus jų nenusiimant. Tai pvz lengva atidaryti striukę, net jei nėra užtrauktukų, paimkite banko kortelę, kad sumokėtumėte už kurą... Per vaikščiojimo pertrauką, Ixon sumanė sujungti vyrišką užsegamą skirtuką vienoje pirštinėje ir moterišką kitoje, kad galėtumėte jas pakabinti ant kelnių diržo segtukų arba palengvinti jų laikymą. Klasė.

Ixon mums sako, kad pirštinės turi " jautri lietimo sistema » ant pirštinių rodomojo ir viduriniojo pirštų. Koncepcija gerai apgalvota, tačiau ji turėtų būti aukščiau paskutinėje falangoje ir būti tvirtesnė. Nuvažiavus 8000 km jie linkę išnykti. Efektyvumas yra, ypač jei GPS įdėtas į tinkamą krepšį. Tačiau jei naudojate išmaniojo telefono programą, geriausia jas pašalinti, kad galėtumėte įvesti adresą.

Vienintelis didelis minusas yra riešo tvirtinimo dirželis. Pastarasis pagamintas iš gumos, kuri yra šiek tiek per kieta. Tai turi tendenciją atkabinti Velcro juostelę, jei nesate atsargūs pritvirtindami ją milimetro tikslumu. Pirštinės trumpos, gali būti atvira plona dilbio dalis. Nudegimas saulėje garantuotas!

Laiku

Po trijų kasdienio naudojimo ar kelionių vasarų išsiskiria vienas pastebėjimas: man nė į galvą neatėjo mintis pakeisti savo Ixon RS Combat HP. Siūlės ypač atsparios ypač jautriausiose vietose: dviejų tipų audinių jungtys, Velcro dirželis, sutvirtinimai ant delno. Tik tinklelis ir likra.

Žiūrėk4.5
Aeracija5
Komfortas4
Apdaila4.5
Gyvenimas4

Mano nuomonė: Lengvos ir patogios pirštinės visomis aplinkybėmis

Už šią kainą turėsite porą ventiliuojamų pirštinių, kurios leis jums išlaikyti laisvės jausmą važiuojant minimaliai saugiai. Bendra koncepcija yra gerai apgalvota, tačiau ją dar galima patobulinti, kalbant apie tekstilės tvirtumą lenkimo lygyje. Kokybės/kainos/eksploatavimo trukmės santykis patenkins motociklininką, kuris nori pirštinių, kurios atitiktų teisinius saugos reikalavimus, išliktų itin lanksčios ir puikiai vėdinamos. Nesvarbu, ar keliaujate trumpai mieste, ar keliaujate, šios pirštinės pateisina daugybę lūkesčių.
4.4

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Gab

Aš esu Gabas, kadangi 2013 m. gavau brangų sezamą, esu vienas iš tų, kurie kasdien važinėja motociklu. Nesvarbu, ar mano „Sportster“ esant švelniam orui, ar „Africa Twin“, kad susidurčiau su priešiškomis oro sąlygomis arba važiuočiau į kitus horizontus. Taip pat dviratininkas, o kartais ir vairuotojas, pasisakau už dalinimąsi, atsakingumą ir kolektyvinę išmintį kelyje. Nepaisant to, aš ieškau įrangos, kurioje derinamas stilius, efektyvumas ir apsauga.

Be komentarų

Pridėkite savo