Sekite mus :

DXR Sanchez pirštinių testavimas


Motoblouz kuria motociklų ir motorolerių įrangą nuo 2015 m. dXR prekės ženklas, Motoblouz .com siekia pasiūlyti dviračiams motociklams aukštos kokybės įrangą už labai prieinamą kainą. Baikerių gaminami gaminiai, skirti baikeriams. THE dXR Sanchez pirštinės yra odinės pirštinės su tvirtu neo-retro stiliumi, kuris siūlo a nebrangus sprendimas saugiam ir stilingam jodinėjimui !

Išvežame karvę, galiausiai – jos odą

THE dXR Sanchez pirštinės yra pagaminti iš karvės odos. Tai nereiškia, kad oda kilusi iš mažos karvės, o iš suaugusių galvijų. Karvės oda plačiai naudojama gaminant motociklininkų striukės bet ir gatavuose drabužiuose. Karvės oda turi keletą privalumų, nes ji dažnai yra stora, todėl ypač gerai atspari dilimui, plyšimui ir įpjovimams. O kai esi nelaimingas ar gremėzdiškas dviratininkas, vis tiek nemenkas dalykas gali pasikliauti karve, kuri atidavė savo odą, kad išgelbėtų tavo. Būtent šio pasipriešinimo dėka dXR Sanchez pirštinės neštispatvirtinimas CE EN 13594:2015 1 lygisTačiau tai ne vienintelė priežastis.

Siūlės tiek matomos, tiek tvirtos

Skirtingos dalys, sudarančios kiekvieną pirštinę, yra tvirtai sujungtos storomis išorinėmis siūlėmis. Tai suteikia jai neapdorotą išvaizdą, ypač spalvos. Ruda, kur siūlės nuspalvintos šiek tiek šviesiau rudai nei likusi pirštinės dalis.

THE dXR Sanchez pirštinės yra prieinami 4 spalvomis : Juoda, Havana, Kupranugaris ir kaip čia išbandyta, Ruda. Priklausomai nuo jūsų dabartinės įrangos, jūs beveik tikrai rasite porą dXR Sanchez pirštinės tinka jūsų vintažiniam vaizdui.

Atidžiau patyrę Sanchezes pastebime siūlių kokybės netolygumą. Ne dėl pasipriešinimo, jis atrodo labai tvirtas, o dėl tikslumo ir subtilumo. Kai kurios siūlės nėra „gražios“, bet tai nesvarbu, nes tai prisideda prie senovinės ir neapdorotos išvaizdos.

Sušvelninkite žvėrį

Mažas asmeninis anekdotas: išmokau vairuoti motociklą žiemines pirštines. Kai kuriems dviratininkams tai vadinama kankinimu. Man tai buvo galimybė dar labiau pasidžiaugti vasarinėmis pirštinėmis, kai turėjau galimybę jas mūvėti. Žieminės pirštinės dėl savo storio dažnai pateikia prastą grįžtamąjį ryšį motociklininkui. THE vasarines pirštines, kurio dXR Sanchez pirštinės yra dalis, pasiūlykite jausmą, kuris yra toks gelbstintis.

Mano pirmasis įspūdis buvo gana blogas, bet aš daviau galimybę šioms pirštinėms. Oda tikrai stora, bet po 4 ar 5 išvykų pirštinės nusidėvi ant piloto rankų. Ir taip atsiranda komfortas. Delnai gerai apgaubia rankenas be erzinančių siūlių, pirštai nei suvaržyti, nei įtempti. Puikiai jaučiasi sankabos ir stabdžių svirtis, kad gana greitai jas pamiršta.

Kalbant apie atramą, Z raide prisiūta tamprė eina aplink piloto riešą. Elastinės juostos plotis leidžia lengvai užsimauti pirštines, o pirštinės tvirtai laikosi ant riešo. Be to, Velcro skirtukas leidžia reguliuoti sandarumą. THE dXR Sanchez pirštinės gali būti geidžiami, bet galiausiai yra labai patogūs.

DXR Sanchez pirštinės, patirkite Indijos vasarą

THE dXR Sanchez pirštinės yra vasarines karvės odos pirštines. Oda, kuri suteikia jiems išskirtinumo, kad yra šiek tiek šiltesnė nei kitų rūšių oda. Taigi būkite atsargūs, matau, kad ateinate, tai irgi ne žieminės pirštinės. Tačiau turėjau galimybę važiuoti mūvint DXR Sanchez pirštines, kurių lauko temperatūra nuo 2°C iki 17°C mieste, kaime ir užmiestyje, motociklu, kuriame nėra šių modernių niekučių su šildomomis rankenomis. Galiu pasakyti, kad šios pirštinės siūlo gera šiluminė apsauga iki maždaug 12°C. Kas jau labai tinka vasarinėms pirštinėms. Žemiau 10° galite įsivaizduoti, kad mūvėsite pamušalo pirštines arba aprūpinkite savo motociklą šildomomis rankenomis. Tai jums, kad pamatytumėte!

DXR Sanchez pirštinės nėra sukurtos žiemai, bet bus geros kompanionės važiuojant švelnų rudenį. Taip pat turėjau galimybę 40 minučių važinėti naktį, esant žemesnei nei 10°C temperatūrai, motociklu su rankų apsaugos ir šildomomis rankenomis: Sanchezo pasiūlytas komfortas buvo karališkas.

Galiausiai, kalbant apie hidroizoliaciją, DXR mums sako, kad ne, Sanchezes nėra atsparūs vandeniui. Tačiau pavažiavus apie trisdešimt minučių per nedidelį lietų, oda neprasidūrė. Diena džiovinimo, ir štai DXR vėl pasiruošę eiti. Tačiau karvės odos odai reikia šiek tiek priežiūros. Nieko sudėtingo, tiesiog sekite patarimai šiame išsamiame vadove.

Apsauga3.5
Komfortas4
Stilius5
Apdaila3.5
Praktiniai aspektai4
Suveržimas4.5

Mano nuomonė: Vintage, CE sertifikuota ir nebrangi

DXR Sanchez Brown pirštinės atrodo neapdorotos vintažinės išvaizdos ir išlieka blaivios. Idealiai tinka visiems motociklininkams, ieškantiems nebrangių pirštinių, atitinkančių naujausius patvirtinimus. Po kelių išvykų suteikiamas komfortas leidžia jaustis patogiai su valdikliais ilgais vasaros pasivažinėjimais.
4.1

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Ponas Marcin

Baikeris, kuris gerus žodžius mėgsta ne mažiau kaip gražius motociklus. „Still Ride“ su savo Triumph Scrambler XE, kuriuo jis važiuoja bekele. Jam patinka visų stilių motociklai, jei tik jie turi sukimo momentą, daug sukimo momento. Pilnas prieštaravimų, jis mėgsta viską, high-tech , bet jo mėgstamiausia sritis yra klasikiniai, senoviniai ir individualūs motociklai. Jos tikslas – padėti jums padaryti teisingą pasirinkimą!

Be komentarų

Pridėkite savo