Sekite mus :

Five WFX Tech Outdry pirštinių testas


Kas gali būti geriau nei dvi savaites esant labai švelniam orui žiemos režimu išbandyti prekės ženklo rinkodaros skyriaus parduodamą produktą šiam konkrečiam naudojimui? Nieko, tikriausiai. Ir aš turiu tai patvirtinimą po dviejų savaičių, praleistų su five WFX Tech Outdry pirštinės.

Norėdami nustatyti kontekstą, aš niekada neturėjau produkto iš five prekės ženklai. Todėl neturiu išankstinių nuostatų dėl poros žiemines pirštines kuri ką tik man patikėta, kad būtų nuodugniai patikrinta, ar galiu naudoti. Tik tiek, kad jau matėme paprastesnį ir „bendraujantį“ pavadinimą. Bet gerai. Bet kokiu atveju gavus nustatomas tonas: testas bus šaltas ir šlapias!

Five WFX Tech Outdry pirštinių išpakavimas

Susisiekimas su produktu: atrodo, kad tai puikus pasiekimas. Atsargiai sumaišius odą ir tekstilę, five WFX Tech Outdry pirštinės atrodo kokybiškai. Oda yra pilno grūdo ožkos oda. Be to, jis suteikia lankstumo nuo premier karto. Siūlės tvarkingos, kaip ir bendra apdaila.

Taip pat iš karto pastebiu dviguba rankogalių sistema, su vidiniu neopreniniu kuris tinka puikiai priglunda prie riešo ir priglunda prie striukės rankovės, o išorė pakankamai plati, kad ją būtų galima apvilkti be vargo. Taip pat dvigubas užveržimas: vienas prie riešo, kitas pirštinės viršuje, kad būtų užveržtas ant švarko rankovės. Klasikinis, patikrintas, efektyvus... Ir puikiai įgyvendintas five pirštinės.

THE five WFX Tech Outdry pirštinės taip pat yra su daugybe apvalkalų ir sutvirtinimų, kad geriausiai apsaugotų dviratininko ranką kritimo atveju. Lukštas ant falangų viršaus, slankiklį delno išorėje, odiniai sutvirtinimai visame delne, taip pat ant nykščio, bevardžio ir mažojo piršto. Šios pirštinės įkvepia pasitikėjimo savo apsauginėmis galimybėmis.

Šalta

Per dvi savaites trukusių bandymų teko susidurti su lietumi, sniegu, bet ypač su šalčiu. Žinoma, mes ne Sibire. Tačiau kasdienės vairavimo sąlygos Alpine lygumoje šį gruodžio mėnesį buvo „šaltos“ – mažiausiai -4°C, o maksimaliai +8°C. Trumpai tariant, tai žiema. važiuoju ant vieno Bmw r 1200 gs nuotykis, todėl aprūpintos rankų apsaugos (prie kurių pridėjau prailginimo), ir žinoma šildomos rankenos. Temperatūrai nukritus žemiau 0°C, su visa tai sumažiname ir atitoliname šalčio jausmą. Tačiau, nepaisant visko, su netinkamomis pirštinėmis vis tiek jaučiate skirtumą.

Kad mano sprendimas būtų kuo teisingesnis, kiek įmanoma apribojau šildomų rankenų naudojimą. Koks pasiaukojimas! Taip pat atkreipkime dėmesį, kad dauguma mano kelionių vyksta 90–130 km/h greičiu, o tai turi didelės įtakos mano įspūdžiams dėl vėjo faktoriaus, į kurį reikia atsižvelgti.

Iki 5°C, five WFX Tech Outdry pirštinės darbą atlikti puikiai. Man niekada nebuvo šalta kelionėse iki valandos. Tarp 5 ir 0 °C pirštai pradeda vėsti maždaug po 20 minučių. Ir po 30 minučių važinėjimo maždaug 0 °C temperatūroje turėjau naudoti šildomas rankenas. Žemesnėje nei 0 °C temperatūroje, mano patirtis leido manyti, kad šias pirštines reikia naudoti apatines pirštines...arba šildomos rankenos! Bet kokiu atveju, kai greitis viršija 90 km/val.

THE five WFX Tech Outdry pirštinės tai tikrai žieminės pirštinės. Tačiau jie pripažįsta savo ribas, viršijančias 20 minučių, esant 0 °C, dideliu greičiu. Tai reiškia, kad naudojant mieste ar priemiesčiuose, tikėtina, kad mes to nesuvoksime.

Vanduo (ir sniegas)

Kai beveik kiekvieną dieną važinėjate motociklu, susidursite su blogu oru. O šis gruodžio mėnuo mus išlepino trimis sniego epizodais lygumose ir gausiu lietumi. Trumpai tariant, viskas, ko reikia norint patikrinti gaminio atsparumą vandeniui.

Šioje pusėje, five WFX Tech Outdry pirštinės niekada nebuvo įsipareigojęs. Ten išdžiūvusi membrana puikiai atlieka savo vaidmenį. Ir nors kartais tvanuose atsidurdavau ilgiau nei valandą, rankos visada būdavo sausos.

Kitas geras dalykas yra tai, kad ji gana greitai išdžiūsta, kai pirštinė yra šlapia. Kambario temperatūroje, biure ar namuose pakanka kelių valandų, kad rastum ką nors veikiančio.

Šūvis jausti

Didžiausia klaida, dėl kurios paprastai galima kritikuoti žiemines pirštines (išskyrus tai, kad jos gali būti nešiltos), yra valdiklių nejautrumas.

Šiuo klausimu, five WFX Tech Outdry pirštinės yra ypač sėkmingi. Pirma, todėl, kad jie tikrai nupjauti kuo arčiau rankos. Nebūdami tokie radikalūs kaip gryna lenktyninė pirštinė, iš anksto suformuoti pirštai ir prigludęs (bet ne aptemptas) dizainas yra tikrai puikūs. Tas pats pasakytina apie bendrą elastingumą, ypač pilnos grūdėtos ožkos odos, kuri yra tikras malonumas. Vidinis neopreno manžetas puikiai priglunda prie riešo ir yra toks pat lankstus, koks patogus, todėl niekada netrukdo. Tiesą pasakius, kaip trumpalaikių pirštinių fundamentalistui, šių Five naudojimas niekada nebuvo sunkus!

Šiluminė kokybė3.5
Hidroizoliacija4.5
Apsauga4.5
Praktiniai aspektai4.5
Apdaila4.5
Kainos ir kokybės santykis3.8

Mano nuomonė: Malonus iki 0°C

Five WFX Tech Outdry pirštinės yra labai gražios pirštinės, kurias tikrai malonu naudoti. Lankstūs ir gerai sandarūs, savo ribą pasiekia tik esant labai šaltam orui (nuo +0°C) ir esant pastoviam greičiui. Todėl jie bus pasirinkimo sąjungininkai keliaujant mieste ir priemiesčiuose, tačiau ilgų kelionių metu gali pasirodyti per ankšti, jei jų nepalaiko po pirštinėmis ir (arba) šildomomis rankenomis.
4.2

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Brélomane

Du ratai, variklis ir vairas? Domiuosi ! Balne daugiau nei 300 dienų per metus, dešimtis tūkstančių kilometrų praryjant bet kokiu oru, duonos parsinešti kaip į kelionę, patiriu kaip ir daugelis: su nepaliaujama aistra!

Be komentarų

Pridėkite savo