Sekite mus :

DXR TTR vidurio sezono pirštinių testas


Atėjus pavasariui ir rudeniui, būna dienų, kai nežinome, ar mirsime nuo karščio. žiemines pirštines arba prarasti vieną ar du pirštus vasarines pirštines. Vidurinio sezono pirštinės tarnauja kaip šio terminio bipoliarizmo pusiausvyra. Taigi šiandien mes kalbėsime geriausiai parduodamos Motoblouz vidurio sezono pirštinės: DXR TTR. Paslaptis ? Kartu išsiaiškinsime...

Maža savininko ekskursija

Pirmas dalykas man, nes niekada nenaudojau jokios įrangos DXR, tik priedai, kurie manęs neįtikino. Taigi pažvelgiu į gaminio lapą, vartotojų atsiliepimus... ir, didžiulis netikėtumas, pastebiu, kad nuo jų rinkodaros 2015 m. dXR TTR pirštinės turi 920 vartotojų atsiliepimų, iš kurių tik 86 yra nuo 3 iki 1 žvaigždutės.

Ar tai nusipelnė? Todėl analizuosiu juos iš visų pusių. Pirmiausia, jie yra dviejų spalvų : ruda senovinei pusei (žr dXR Sanchez bandymas jei būtent to ir ieškote), arba juoda, kad atrodytų universali. DXR TTR pirštinės yra gana gerai išbaigtos. Ožkos oda atrodo puikiai, o įdėklai yra gana sėkmingi. Deja tam tikros detalės sutrikdo tinklainę. Ypač šiek tiek atsitiktiniai odos pjūviai pakaušio apvalkalo ir pirštakaulių lygyje. Visai kaip tekstilinis delno sutvirtinimas, kuris pakyla virš mažojo piršto, kuris gadina išvaizdą.

Jei šios detalės mane erzina ant rudų DXR TTR, neabejotina, kad jos bus mažiau matomos ant juodų DXR TTR. Vienintelis jų trūkumas yra baltas ant juodo logotipas, kuris yra šiek tiek per daug ryškus. Vienas dalykas yra tikras, kad vizualiai DXR negailėjo apsaugos!

Saugumas ir patvirtinimas

Taigi, pakalbėkime apie apsaugą. Kad atitiktų standartą CE EN 13594:2015 DXR ištraukė visus stabdžius: bevardžio, vidurinio ir rodomojo piršto falangos sutvirtinimus, 4mm storio sutvirtinimus delno krašte ir net riešo kanalo žiedinio raiščio lygyje, kas neįprasta, bet tikrai įdomu ! Visa tai veda apsaugos lygis 1KP (priminimas, atsparumas dilimui iki 4 sekundžių su papildoma pirštų sąnarių apsauga). Bet ar jiems patogu?

DXR TTR užsidedant

Premier pastebėjimas, skirtingai nei kiti pirkėjai, jie tinka mano rankai dideli. Jei vidurinis, mažasis ir bevardis pirštai pasiekia galą, nykštis ir smilius neužpildo pirštinės galo. Todėl dXR TTR pirštinės juos labai lengva užsidėti ir yra gana patogūs. Deja, patvirtinimo logotipas yra atspausdintas ant vidinės etiketės. Man labiau patiktų, kad būtų atspausdinta į vidinį pamušalą, nes etiketės niežti... taigi žirklėmis atsiskaitė jų sąskaita, tikiuosi, kad nereikės teisintis įvykus apžiūrai kelyje...

Priežiūrai tai atlieka iki suveržiamasis skirtukas visada iš ožkos odos derinamas su žalvarine sagtimi. Tai reiškia gerą tarnavimo laiką ir ne laiku atsipalaidavimą. Manžetė trumpa ir mažo skersmens. Ant mano motociklo su beždžionės pakabos vairu lieka vietos. Taigi pakartojau kolegos CB500x ir Africa Twin testą, o manžetė pakankamai ilga, kad apsaugotų jus. Vidinė tekstūra yra minkšta ir patogi. Tačiau galite jausti pirštų siūles taigi neblogai, kad jie tinka dideli, nes jei jie tikrai būtų tik mano nuomonė tikriausiai būtų kitokia...

Bandymo sąlygos

Kad atlikčiau šį vieno mėnesio testą, nuvažiavau 850 km, įskaitant 435 km šalies, 215 km miesto ir 200 km greitkelio. Temperatūros diapazone nuo 5 à 30°C.

Kartą kelyje

Šiluminis komfortas yra tikrai geras tarpinei temperatūrai. Tikri vidurio sezono produktai, kurie sušildo ryte ir išlieka malonūs popietės pabaigoje. Nepaisant jų pločio, valdikliai jaučiasi gana gerai ir galite lengvai pasiekti viską. Juos patogu naudoti ir lengva pamiršti. Kartais pamirštu, kad turiu atlikti kraujo tyrimą! DXR ttr yra labai lankstūs, be problemų pasisveikinti su kolega dviratininku ar padaryti nepadorų gestą @$#&%, pamirštančiam ženklo „Stop“ priežastį.

Sezono vidurys ir šiek tiek daugiau

Termometras rodo 5°, išvykau į 20 terminalų iš jų 15 nacionalinių. Mano nuomone, tai yra priimtina riba optimaliam komfortui. Tie, kurie turi rankų apsaugą ar šildomas rankenas, gali sau leisti nusileisti šiek tiek žemiau. Po 35 greitkelių terminalų 9 °C temperatūroje mūsų rankos yra šaltos, bet nepakankamai, kad pasikeistų valdymas. Galiausiai, atsižvelgiant į šį premier vasaros epizodą balandžio viduryje, nuo 26 °C man pradėjo atrodyti, kad jie per karšti važinėti mieste. Todėl jie siūlo gerą šiluminio komforto diapazoną naudoti maksimaliai ilgai.

Per lietų neisite

Neįtikėtina, bet tiesa, mėnesį važinėjau nesulaukęs liūties. Taigi aš išėmiau sodo purkštuvą „šlapimo“ ir „dušo“ režimu. Bet kuriuo atveju šios pirštinės yra nenaudingos, vanduo greitai prasiskverbia pro pirštų įdėklus. Na, neketinu jų kaltinti, nes produkto lape buvo aiškiai nurodyta, kad jiems lietus patinka taip pat, kaip mano katė... Nesijaudinkite, jei užkluptų piktybinis lietus jie labai greitai džiūsta.

Manipuliacijos

Norėdama sužinoti, ar pirštinėmis galima valdyti išmanųjį telefoną, norėjau nusiųsti trumpąją žinutę savo antrajai pusei. Na, man niekada nepavyko atrakinti ekrano, o mano žmona vis dar laukia savo žinutės... tačiau jokių problemų naudoti mano motociklo GPS, nesvarbu, ar jis yra jo krepšyje, ar ne. Jokių problemų ir tvarkant šalmą, atidarant įvairius striukės užtrauktukus, išsiimant piniginę, kreditinę kortelę, įvedus kodą 3654 ir pilant degalus.

Apsauga4
Komfortas4.5
Apdaila3.8
Praktiniai aspektai4.5
Terminis patvirtinimas4

Mano nuomonė: komfortas yra

DXR TTR pirštinės jus tenkins nuo žiemos pabaigos iki jos sugrįžimo. Vasarą jie su malonumu jus lydės gana vėsiais rytais arba vyraujančiais miško maršrutais. Jei apdaila nėra jų stiprioji pusė, galime tai pateisinti žema kaina, kuri patenkins daugumą mūsų. Jaučiamas komfortas ir jie žino, kaip priversti save pamiršti nuo pirmųjų vairo apsisukimų.
4.2
Žymos OdadxrKelias

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Gab

Aš esu Gabas, kadangi 2013 m. gavau brangų sezamą, esu vienas iš tų, kurie kasdien važinėja motociklu. Nesvarbu, ar mano „Sportster“ esant švelniam orui, ar „Africa Twin“, kad susidurčiau su priešiškomis oro sąlygomis arba važiuočiau į kitus horizontus. Taip pat dviratininkas, o kartais ir vairuotojas, pasisakau už dalinimąsi, atsakingumą ir kolektyvinę išmintį kelyje. Nepaisant to, aš ieškau įrangos, kurioje derinamas stilius, efektyvumas ir apsauga.

Be komentarų

Pridėkite savo