Sekite mus :

Ixon RS Rocker Lady pirštinių testas


išbandant Ixon RS Rocket Lady pirštines

Vasara jau gerokai už nugaros, bet leiskite jums įkvėpti gryno oro karšta per šį straipsnį. Pateiksiu šiek tiek informacijos apie ixon RS Rocker Lady pirštinės pasiruošti kitai investicijai: motociklininko pirštinės ypatingos saulėtos dienos.

Mano susidūrimas su Ixon RS Rocker Lady pirštinėmis

Dviračių automobilių rinkoje yra platus pirštinių pasirinkimas. Ir dar geriau, kai žinome, kad tai yra privalomos įrangos dalis. Jokių pasiteisinimų, yra kažkas visoms rankoms ir kiekvienam skoniui.

Šią vasarą, norėdama pasistengti dėl savo stiliaus, norėjau priderinti savo pirštines prie savo segura Oskar striukė ir mano Falco Misty pusbačiai. Brownas buvo dėmesio centre. Tiesa, moterims tai juodos ir rožinės spalvos pokytis.

Naršydamas Motoblouz svetainėje flash šį modelį ixon RS Rocker Lady pirštinės. Ne visada lengva pamatyti spalvas ir apdailą virtualiame formate, bet turiu pasakyti, kad realybė tikrai nėra toli. pfu šypsokis atidarant dėžutę.

Man patinkanti vintažinė išvaizda

Ruda ožkos oda, perforuota šen bei ten susiuvimo elegancija. Mažas bronzos spalvos užsegimas ties rieše, kuris puošia ixon pirštinė. Šie vingiuoti odos gabalų pjūviai, kurie visi sujungti matomomis siūlėmis, leidžia įsivaizduoti apgalvotą rankos linijų atkūrimą. Įbrėžimas su logotipu, kuris baigiasi vidinėje riešo pusėje. Ir galiausiai, akcentuojamas Ekrano jutiklinė sistema kuri yra varno juoda.

išbandant Ixon RS Rocker Lady pirštines

Patogumas paprastas

Kalbant apie patogumą, visiems odiniams drabužiams reikia šiek tiek laiko, kol juose pasijausite patogiai ir įgausite komforto. Tačiau šiam modeliui nereikės daug laiko, kad įgautų formą aplink ranką. Per tris išvykas buvo lankstumo ir mobilumo. Prisipažįstu, kad bijojau, kad jie per maži. Galiausiai ne, paėmiau S dydį ir jis buvo tobulas.

Tai lengvos ir kvėpuojančios pirštinės, puikiai tinkančios keleiviams. Mane trikdo, kai naudoju juos ant vairo, tai trumpi rankogaliai. Man patinka, kad ant striukės būtų pirštinės. Bet tai tik asmeninis komentaras ir, mano nuomone, įpročio reikalas.

naudoti Ixon Rocker Lady pirštines

Minimalus saugumas

Žinoma, patvirtintas CE standartas ixon RS Rocker Lady pirštinės apsaugo pakraščius dėl integruoto minkšto apvalkalo ir plaštakos krašto su lanksčiu sutvirtinimu. Man tai yra minimumas.

Man patinka tai, kad plaštakų apsauga yra vientisa. Tai patogiau ir "saugiau". Dar neturėjau progos pasidaryti dilimo testo ir, laimei, turiu reikalų su ožkos oda. Esu tikras, kad jis galės atlikti savo funkciją, jei kada nors…

Žiūrėkite gaminio lapą

Žiūrėk5
Komfortas 4
Saugumas 4

Mano nuomonė: vis dar ieškau trūkumų...

Šis Ixon RS Rocker Lady pirštinių modelis yra diskretiškesnė juoda versija su tokiomis pat savybėmis. Vis dar ieškau gedimų... Rekomenduoju naudoti vasarą, keleiviniam, miesto naudojimui, motoroleriui.
4.4

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Ponia Pop

Kasdienis gyvenimas, pasivažinėjimas, trasa... Sutinku su motociklu visomis jo formomis! Taip pat esu asmeninis treneris, jei domina...

Be komentarų

Pridėkite savo