Sekite mus :

Richa Atlantic Gore-Tex® pirštinių apžvalga


richa Atlantic Gore-Tex pirštinių testas

Gera kelionė bekele, ispaniškojo „Trans Euro Trail“ trasomis, yra puiki proga išbandyti įrangą nuo viršaus iki apačios. Po poros sėdmaišių – tai pora motociklininko pirštinės kad ateinu pasikalbėti su tavimi, pirštinės Richa Atlantic Gore-Tex ®.

Puikus profilis, bet būkite atsargūs su dydžiu

Richa čia siūlome porą tarpsezoninių nuotykių/takų odinių pirštinių, kurios tikrai puikiai tinka rankai. Tai jausmas, kurį patyriau premier jį užsidėjus. Jų profilis puikiai priglunda prie rankų, bent jau prie mano! Tačiau būkite atsargūs pasirinkdami dydį. Vadovaudamasis dydžių vadovu, suapvalinau, kad įsitikinčiau, jog pirštinės nėra per mažos, ir galiausiai turėjau paimti dydį, viršijantį užapvalintą dydį. Mano pirštų galiukai puikiai liečia pirštinių apačią, puikiai tinka komandoms. Kita vertus, aš naudoju šiek tiek jėgos, kad juos užsidėtų, ir negaliu visiškai atidaryti nykščio nenaudodamas didelės jėgos. Manau, kad tai skiriasi priklausomai nuo rankos tipo. Bet kokiu atveju, jei esate tokio tipo su didelėmis letenomis, planuokite didinti!

Nesu ilgų rankogalių mėgėja, bet vieną kartą jie man padeda užsimauti pirštines. Ir nors jos yra ilgos, tačiau išlieka prigludusios prie riešo, todėl natūraliai priglunda prie švarko rankovės. Jei norite, kad per rankoves būtų ilgas rankogalis, su pirštinės Richa Atlantic Gore-Tex ®, praleidau!

Be to, išvaizda yra gana sėkminga. Bekelės stilius, nebūdamas per daug agresyvus. Jie taip pat yra juodos / raudonos ir pilkos / geltonos spalvos, kurios yra gana gražios.

Sutelkite dėmesį į Richa Atlantic Gore-Tex® pirštines

Ergonomika su pliusais ir minusais

Kai tik įmanoma, pirmenybę teikiu odinėms pirštinėms, ten jaučiuosi labiau apsaugota. Richa prekės ženklas nepraleido šios temos pirštinės Richa Atlantic Gore-Tex ®. Rasite SuperFabric anti-abrazyvinių įdėklų, kurie puikiai atlieka savo darbą. Sutvirtinimai ant pirštų, pastiprinimai ant delno, geras apvalkalas viršuje, kurio viduje nesijauti.

Kalbant apie suveržimą, ant riešo turite du dirželius, kurių naudingumo nelabai suprantu. Iš tikrųjų labai erzina, kai juos užsidedi. Pagal refleksą atidarai pirmą, bandai įkišti savo didžiąją leteną, o kai pamatai, kad verčia kaip kvailys, prisimeni, kad reikėjo atidaryti antrą. Trumpai tariant, net po kelių dienų naudojimo pamiršau.

Šių sukibimas pirštinės Richa Atlantic Gore-Tex ® yra tikrai puikus. Man buvo visokių orų, ir dar nebuvo nė vieno karto, kad vairas būtų mažiau jaučiamas. Kita vertus, Liečiamas ekranas naudotis telefono jutikliniu ekranu, gerai…

dirželiai ant Richa Atlantic Gore-Tex pirštinių riešų

Rankos sausos? Ne visai…

Esmė, kuri mane trikdo dėl šių dalykų vidurio sezono pirštinės, apie tai skelbiama kalbant apie hidroizoliaciją. Tikėjausi super vandeniui atsparių pirštinių ir gerai... Ne! Grįžau po laivynu 6 valandoms, o jūs man pasakysite, kad 6 valandos yra milžiniškos, ar daugelis pirštinių yra atsparios vandeniui po 6 valandų važiavimo po lynais? O gal ir ne ! Bet... Mano rankos pradėjo šlapiuoti po 1,5 valandos max. Po 4 valandų mano pirštinėse buvo baseinas. Taigi gerai, aš nežinau. Galbūt gamintojai galėtų įdėti atsparus vandeniui X kartą po plūde » ? Paskelbti sandarumo ribą? Nes ei, jūs įdėjote daugiau nei 100 kamuoliukų į vidurio sezono pirštines, tikėdamiesi važiuoti per lietų, o grįžę namo esate laimingi.

Norėdami nusiraminti, kai jūsų rankos yra šlapios, galite naudoti mini valytuvą ant kairiojo smiliaus, kad pašalintumėte lašus nuo skydelio! Taip, sutinkame, tai nenaudinga, kai važiuojate virš 50 km/val.

richa pirštinių bandymas visomis sąlygomis

Tačiau neturėtumėte jų ignoruoti!

Na, aš pripažįstu, kad buvau tikrai nusivylęs šia baseino istorija, bet vis tiek tai yra gera pirštinių pora, eh! Jie yra patogūs, saugūs, gražūs ir, manau, ilgainiui tarnaus. Jie puikiai tiks švelnioms žiemoms ir pavasariui. Tik reikia žinoti, kad nereikėtų jų pasikliauti kovo mėnesio liūtimis!

Žiūrėkite gaminio lapą

Apsauga4.5
Izoliacija3.5
Kokybė/apdaila4
Lankstumas2.5
Hidroizoliacija2
Lengva užsidėti3

Mano nuomonė: viskas negali būti gerai!

Geros pirštinės, nepaisant jų atsparumo vandeniui, valanda kelionei per lietų. Jei nemėgstate jodinėti, kai baisu, galite eiti, jie jums grąžins tai, ko prašėte!
3.3

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Sylvainas

Prieš ketverius metus pradėjęs važinėti motociklu Indijoje, greitai apkeliavau subkontinentą ir grįžau į Prancūziją su senu Royal Enfield. Musė įkando, tapau priklausoma nuo kelionių motociklais. Grįžęs į Prancūziją, nuo 1990 m. pradėjau bėgioti su Ténéré. Manau, kad man patinka dalykai, kurie nėra labai jauni...

Be komentarų

Pridėkite savo