Sekite mus :

DXR Poker CE pirštinių testas


DXR POKER - galvos

Norėdami pasirinkti porą vasarines motociklines pirštines, geriau gerai pasiruošti žaidimui. Pagalvokite apie ventiliaciją, apsaugą ir išvaizdą. Tai bent jau laimėtas rinkinys. Jei prie to pridėsite grindų kainą, gausite kvadratą. Štai ką dXR Poker CE pirštinės. Patikrinkime, ar DXR turi viską, ko reikia, kad su šia pirštinių pora pasiektų viską!

Graži pora

Taip pasakiau sau, kai atradau iliustruojančius paveikslus dXR pokerio pirštinės juodai balta versija. “ OULALALALA! Ši pora visiškai atitiks mano dXR legendinė striukė ! Tas pats prekės ženklas, tas pats vintažinis efektas, aš džiaugiuosi! » Taigi jaudinuosi dėl nuotraukų ir karštligiškai laukiau, kol atkeliaus siuntinys, kad patikrinčiau, ar realybė atitiks fantaziją. Laukdamas perskaičiau techninį lapą, kad su jais susipažinčiau dXR pirštinės :

  • daug tinklelio, labai elastinga ožkos oda, likros pirštų galiukai: puikus lankstumo ir ventiliacijos derinys perspektyvoje
  • apsauginiai apvalkalai ant pakaušių, apsauginės pagalvėlės ant pirštakaulių, (minkštas) slankiklis ant delnų: dar vienas labai saugus gaminių rinkinys
  • trumpi rankogaliai, kaip man patinka vasarai, platus Velcro dirželis laikymui, nykštis ir rodomasis pirštas su įdėklu ekranams valdyti: dar vienas apvalas praktiškumas

Turėdamas tokį derinį, aš sunkiai galėjau pamatyti dXR pokerio pirštinės pralaimėti žaidimą.

retro stiliaus DXR Poker pirštinės

Retro lenktynių išvaizda su gražiais blizgančiais laiptų apvalkalais

Tačiau niekas nepralenkia kasdieninio vairavimo, kad patikrintumėte, ar visa tai yra blefas.

Pirmas sandoris

Kai tik atvyks dXR pokerio pirštinės, galėjau patikrinti charakteristikų tikslumą. Konkrečiai, ką reiškia terminas „Chamude“: sintetinis mikropluoštas, suteikiantis zomšos odos išvaizdą. Minkštas, atrodo patvarus, paimsiu! Pastebiu, kad viršutinė delno plokštės dalis aprūpinta savotišku silikoniniu tinkleliu. Man patinka jo teikiamas papildomas sukibimas, aš vėl baigiau!

dXR Poker pirštinių rankena

Silikono tinklelis geresniam rankenos sukibimui

Po kruopštaus patikrinimo kiekviena pirštinė atrodo gerai uždengta. Siūlės nesutampa, siūlai neišsikiša. Ir tada padedu pirštines vienas šalia kito. O ten, ką aš matau? Viskas tas pats, IŠSKYRUS…? Mažųjų pirštų ilgis. Geras pusės centimetro skirtumas tarp dviejų pirštinių. Kaip tai vyksta, kaip aš su tuo susidorosiu? Kodėl aš ? WHYOOOOIIIIII ?

Taigi aš užsimoviau pirštines su dideliu baime... Ir tada nieko. Walou, nada. Uždėjus pirštinę, skirtumas yra minimalus. Kairei rankai turiu kelis milimetrus papildomai, o dešine ranka paliečiu piršto apačią. Nepakanka keltis naktį. Ir kai ant mašinos, rankenos rankoje, man niekas neprimena šio skirtumo. Taigi, aš pereinu prie kažko kito. Vėl nerimavau veltui.

Tarp dviejų

Tokį įspūdį man susidarė jų dizainas dXR pokerio pirštinės juodai baltame dažyme. Kol tikėjausi visiškai retro įvaizdžio, balta mažojo piršto oda su pailgėjimu išoriniame rankogalio krašte taip pat suteikia šioms pirštinėms lenktyninį vaizdą. Prie to pridėjus pasternos apsauginių apvalkalų blizgesį užtikrinu, kad rezultatas taps „retro lenktynėmis“. Gerai, atitiks dar daugiau pilotų! Važiuoju pagal užsakymą Bobber su DXR Legend striuke ant pečių, be skonio kaltės.

laimėjęs rinkinys patogumui su DXR pokerio pirštinėmis

Baltas apvadas, gumbų sutvirtinimai ir tinklelis, laimėjęs rinkinys

Naudojant, dXR pokerio pirštinės paslysti be problemų. Jie netgi pakankamai platūs, kad rankogalio galas galėtų susisukti į vidų. Taigi nesijaudinkite dėl nustatymo. Velcro dirželis yra labai efektyvus. Pirštinė išlieka savo vietoje visą dėvėjimo laiką. Vis dėlto būkite atsargūs juos nuimdami, nes visas suspaudimo skirtukas yra prisiūtas Velcro. Jame nėra laisvo priedėlio, skirto jo įspaudimui. Dėl to sunku sugriebti leteną, norint išsivaduoti iš pirštinės. Nepamirškite per daug sulygiuoti juostelės, kad galėtumėte lengviau nuimti skirtuką.

minkštas slankiklis ant DXR pokerio pirštinių

Lankstus slankiklis, šiek tiek papildomos su mažiau apribojimų

Minkštas slankiklis suteikia jums nedidelę papildomą apsaugą, tuo pačiu išvengiant nepatogumų ant rankenų, jei nesate pripratę prie standžių slankiklių. Valdymas yra tobulas (kaip dažnai būna su vasarinėmis pirštinėmis), o ventiliacija yra nepriekaištinga virš dvidešimties laipsnių. Žemiau oras gaivus! Nėra jokios priežasties būti pernelyg pesimistiškais dėl jų ilgaamžiškumo. Kadangi tinklelio plotai nesudaro didžiosios pirštinės dalies, reikia išmatuoti nusidėvėjimą.

Žiūrėkite gaminio lapą

Apsauga3.5
Kokybė/apdaila3.3
Lankstumas4.3
Tvirtinimo skirtukas3.5
Vėdinimas4.3

Mano nuomonė: DXR pokerio pirštinės, laimi ranka!

DXR pokerio pirštinės siūlo būtiniausius miesto ir priemiesčių vairuotojams, susirūpinusiems savo išvaizda, apsauga ir pinigine. Ne dėl skonio, nei dėl dizaino kaltės. Gera vidutinė gamybos kokybė, apgalvotas pasirinkimas pagal veiklos sritį, nieko netrūksta. Retro lenktynių išvaizda yra labai sėkminga su šiuo juodai baltu dažymu... Aš grįšiu!
3.8

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Anthony

Aistringas motociklams ir nuo paauglystės mėgęs viską, kas susiję su baikerių kultūra, nuo vidutinio amžiaus krizės kasdien į kelius važiuoju dviem ar trimis ratais. Motoroleris ir miesto dviratininkas, aš rūpinuosi savo trajektorijomis ir atrodau kaip tikras žmogus, dėl kelio pamatysime vėliau!

Be komentarų

Pridėkite savo