Sekite mus :

Helstons Vitesse Pro odinių pirštinių testas


helstons Vitesse Pro odinių pirštinių apžvalga

Važiavimas gerai apsaugotas šiltomis rankomis žiemą ir patogus vasarą yra vienas iš esminių dalykų visiems motociklininkams. Pradėjau testuoti pirštinių porą iš helstons prekės ženklas ! Apie Helstons … Tai prancūzų odinės dviratininkų įrangos prekės ženklas, sukurtas devintajame dešimtmetyje. Jo stilius? Vintažinės odos gaminiai, viskas, ką aš myliu! Štai kodėl nusprendžiau išbandyti porą helstons Vitesse Pro odinės pirštinės važiuodamas savo Moto Guzzi V7 – Specialus 1969 m.

Helstons Vitesse Pro odinių pirštinių estetika

Su Helstons prekės ženklu mes retai stebimės, nes stilius visada yra šalia. Pora iš pirštines yra dviejų spalvų: juodos arba kupranugario. Savo ruožtu pasirinkau juodas pirštines. Apdaila yra nuosekli ir patvirtina gaminio, pagaminto iš labai atsparios galvijų odos, kokybę. Pridėsiu įspėjimą dėl siūlių prie paskutinių falangų. Tai gali atrodyti įspūdingai. Gaila, nes tai trukdo naudoti jutikliniams ekranams skirtą dalį. Bet patikinu, užtenka degalinėje įvesti savo kodą.

Praktika

Ši pora helstons Vitesse Pro odinės pirštinės labai malonu nešioti sezono viduryje. Net vasarą galite juos dėvėti, jums nebus per karšta! Be viso to, pirštinės turi anglies apvalkalą ant pirštinių, kad būtų dar didesnis saugumas, o delnas yra sustiprintas, kad būtų išvengta nusidėvėjimo. Puiki iniciatyva kasdieniams dviratininkams. Galiausiai, Velcro užveržimo ąselės leidžia teisingai sureguliuoti porą, tai visų pirma didelis pliusas užsidedant, be jokių problemų įvedate ranką. Užmirštamiesiems karabinas leidžia sujungti pirštines, kad jų niekada nepamestumėte!

 

Pakalbėkime apie kainą ir dydį!

THE helstons Vitesse Pro odinės pirštinės yra prieinami už 79,66 € kainą! Pasirinkau savo įprastą dydį, ir galime pasakyti, kad pora man tinka. Reguliavimas atliktas gerai, o judesiai mums netrukdomi.

Padaryti išvadą

Stiliaus ir praktiškumo sąjunga. Be vintažinio stiliaus ir geros kokybės, Helstons pirštinių pora yra prieinama ir turi viską, ko jums reikia, kur jums reikia! Puikus atradimas, kurį labai rekomenduoju jūsų išvykoms.

 

Žiūrėkite gaminio lapą

Estetinis4.5
Komfortas4
Hidroizoliacija4
Apsauga4.5
Kainos ir kokybės santykis5

Mano nuomonė: stiliaus ir praktiškumo sąjunga

Be vintažinio stiliaus ir geros kokybės, Helstons pirštinių pora yra prieinama ir turi viską, ko jums reikia, kur jums reikia!
4.4

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Be komentarų

Pridėkite savo