Sekite mus :

Livia Lancelot: čempiono kelionė


Livia Lancelot, moterų motokroso čempionė

Būdama 29 metų Livia Lancelot nusprendė baigti savo sportinę karjerą pasaulio čempionate. Grįžkite į nepaprastą kelionę to, kuris buvo pirmoji moterų motokroso pasaulio čempionė, pirmasis, kvalifikuotas GP MX2, be kita ko...

Ikvepiantis! Livia Lancelot tikrai yra

Daugiau nei 20 metų ji tarptinklinio ryšio motokroso trasos, ir kad tai peržengia ribas. Nuo švietimo iki Minivert, 125, tada Junior ir galiausiai pasaulio trasa. Labai dažnai vienintelė mergina tarp vaikinų starto tinklelyje, kontaktuodama su jais, ji progresavo ir padarė tai, kas iki tol atrodė neįmanoma.

Taigi 2004 metais ji buvo pirmoji mergina, įveikusi atrankos etapą su vaikinais Prancūzijos jaunių čempionate ir surinkusi keletą taškų šioje kategorijoje. 2014 m. ji buvo pirmoji moteris, patekusi į etapą MX2 GP. Tai buvo Tailando Grand Prix, ir jai pavyko surinkti 1 tašką lenktynėse. Tais pačiais metais jai buvo 39 metaie enduropale du Touquet, kurio starte yra daugiau nei 1000 pilotų. Leidimas, kuriame oro sąlygos buvo ypač atšiaurios. Galiausiai 2015-aisiais ji nedvejodama stojo į Lilio superkroso eilę. Tai buvo pirmas kartas, kai tarp vyrų šioje trasoje išsirikiavo moteris vairuotoja.

Motokroso čempionė

Septynis kartus Prancūzijos moterų motokroso čempionė (MXF), dviguba pasaulio motokroso čempionė (WMX) 2008 ir 2016 m. Ji galėjo pasitenkinti sužibėjusi tarp moterų lenktynininkų. Tačiau per visą savo karjerą Livija niekada nedvejojo ​​konfrontuoti su berniukais, nepaisant tam tikros fizinės nepalankios disciplinos, kaip motokrosas. Pagarba!

Praėjusį rugsėjį Villars mieste vykusiame MX Grand Prix lenktynėse ji nusilenkė ir paskelbė, kad baigia karjerą. Būdama 29 metų ji šį paskutinį WMX sezoną užbaigė kaip vice-pasaulio čempionė, tik vienu tašku atsilikdama nuo valdančios čempionės Kiaros Fontanesi...

Ji paskelbė apie pasitraukimą iš aukšto lygio varžybų per Aseno GP .

Jo interviu Moto Verte po paskutinio GP Villars mieste

Jo pasirodymai televizijoje

Televizijos serialas Riding Zone jai skyrė temą 2015 m., kai ji priėmė iššūkį superkrosas Lilyje. Pastaba: kai kurios klaidos šiame mini dokumentiniame filme, ypač dėl jo trenerio Bruno Losito, o ne Bruno Lanceloto vardo. Tačiau tie, kurie tai žino, patys tai ištaisys.

Jo nepaprasta karjera visada domino plačiąją žiniasklaidą. 2011 m. ji netgi buvo apdovanota 20 val. TF1 naujienomis, kuo retas vairuotojas gali pasigirti...

 

Sužinokite daugiau jo oficialioje svetainėje  livialancelot.com

Ir jo feisbuke www.facebook.com/LiviaLancelot114

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Bene

Svajojau gauti motociklo pažymėjimą būdama 18-os, turėjau laukti, kol man gerokai sueis trisdešimt... Nuo tada stengiuosi kompensuoti prarastą laiką. Labiau enduro tipo, mėgstu purvo vonias ir prakaitavimą neįmanomuose įkopimuose. Bet taip pat ir keliones keliais, pageidautina pasivažinėjimą takais.

Be komentarų

Pridėkite savo