Sekite mus :

DXR Julia CE striukės testavimas


Jei motociklininko striukė man atrodo būtina, man taip pat svarbu turėti skirtingus švarkus, kurie tinka įvairiems sezonams. Tačiau ne visi gali sau leisti turėti vieną švarką per sezoną... Taigi, kai manęs paprašė išbandyti dXR Julia CE striukė, maniau, kad tai būtų puiki proga tai padaryti 2 viename!

Universali DXR Julia striukės išvaizda…

Premier striukė, kurią nusipirkau, buvo medžiaginė Bering , kad išlaikyčiau vairavimo egzaminą. Aš jį pasirinkau „iš nepaisymo / nutylėjimo“. Ši striukė buvo juoda su mėlynais vamzdeliais, žvaigždėmis ir... išsiuvinėtu delfinu. Taip, delfinas, ant a motociklininko striukė. Kas žino kodėl... Vos rentrée namo griebiau nedidelę žirklę ir greitai nuėmiau visas dekoracijas. Tada, gavęs licenciją, suteikiau sau nedidelį malonumą, pasiūlydamas sau rev'It striukė mano svajonių, odinė.

Nesu didžiulis visų dekoracijų, kurias galima rasti, gerbėjas striukės moterims. Ir dažniausiai juos randame ant tekstilinės striukės… Asmeniškai, kuo jis neutralesnis, tuo labiau jis man patinka. Taigi mane maloniai nustebino išvaizda dXR Julia CE striukė.

Galima rinktis iš 3 spalvų: juodos ir rožinės, juodos ir baltos arba visiškai juodos. Tik kelios linijos ir kitos smulkios detalės (pvz., siūlės ant užtrauktukų) yra spalvotos. Todėl ji išlieka labai blaivi. Ir aš pasirinkau blaiviausią iš blaiviųjų: juodą.

Dizaineriai DXR taip pat atkreipė dėmesį į pjūvį, pateikdami dXR Julia CE striukė su pritaikytu pjūviu. Aš asmeniškai paėmiau savo įprastą dydį ir jis yra tobulas. THE dXR striukė išlieka reguliuojamas dėl užtrauktukų ant klubų.

Jei moteriški drabužiai, kuriuos galima rasti gatavų drabužių parduotuvėse, šykštauja kišenėse, dXR Julia CE striukė jis nėra. Labai apsidžiaugiau radęs telefono kišenę tiek ant nuimamo, tiek ant fiksuoto įdėklo. Jis puikiai tinka visiems telefono formatams (žinoma, nebent naudojate telefono planšetinį kompiuterį). Turiu „Galaxy Note 9“ ir jis lengvai tinka. Viduje taip pat yra užklijuojama kišenė ir vandeniui atspari piniginės kišenė.

Būdamas apsaugotas...

Audinys iš dXR Julia CE striukė taip pat labai gražus. Bet tai dar ne viskas... Jis pagamintas iš 600D poliesterio, t.y. in sintetiniai pluoštai, labai atsparūs dilimui. Man nepasisekė jo išbandyti, bet grįšiu ir papasakosiu daugiau, jei taip nutiks ir man!

Rizikos sritys, t. y. pečiai, nugara ir alkūnės, taip pat buvo išklotos ir sustiprintos. Bet tai jokiu būdu netrukdo judėti.

Jei dXR Julia CE striukė komplektuojamas su patvirtintomis pečių ir alkūnių apsaugos priemonėmis, tačiau turėsite įsigyti suderinamą nugaros apsaugą, pageidautina DXR nugaros apsauga CE lygis 2. Savo ruožtu ant kitos mano striukės naudojau jau esančią nugaros apsaugą, kuri puikiai tiko (net jei šiek tiek vargau su kišene).

Nebuvo pamirštos ir šviesą atspindinčios juostelės! Ant krūtinės, nugaros ir rankovių išdėstyti jie leidžia geriau matyti 360° kampu.

Bet dXR Julia CE striukė ne tik apsaugo jus nuo kritimų ir smūgių. Taip pat labai gerai apsaugo nuo šalčio. Jis turi nuimamą terminį pamušalą, kuris dengia visą švarko vidų iki pat rankovių galų. Pastarasis tvirtinamas 2 nedideliais spalvotais kaklaraiščiais ties rankogaliais (labai praktiška žinant, kokiu būdu užsidėti rankovę), taip pat užtrauktuku. Jį galima nuimti per 2 minutes ir uždėti atgal taip pat lengvai.

Ar ruduo, žiema ar pavasaris

Dėl tam tikrų mano dviračio problemų, mano bandymas dXR Julia CE striukė truko laikui bėgant. Pirmuosius pasivaikščiojimus pradėjau sausio mėnesį, kai dar kandžiojo šaltis Sudie, ypač ryte ir vakare. Apsirengusi lengvu termo megztiniu ir striuke su termo pamušalu net buvo šilta.

Dabar, kai orai pradeda gerėti, lietus keistai šliaužia. Todėl po kelių lietaus epizodų galėjau patikrinti jo atsparumą vandeniui. Į tekstilę lietus neprasiskverbė. Pastarasis rentrée taip pat labai greitai išdžiūvo. Nepaisant visko, bet kuriuo atveju patariu pasiimti striukę nuo lietaus, jei užklumpa lietus.

Jei kas nors mane išgąsdino dXR Julia striukė o jo „visą sezoną“ naudojimas buvo per karštas, kai temperatūra vėl pakilo. Vis dar traumuota Bering delfinų striukė, kad ant karšto asfalto iš treniruotės vietos iki savo motociklų mokyklos komplektacijos negalėjau stovėti... Jau mačiau save gausiai prakaituojančią.

Taigi, žinoma, dar ne vasara (net ir pietuose), bet aš tikrai, dar kartą, esu labai maloniai nustebintas. Nuėmus terminį pamušalą ir atidarius visus rankovių, krūtinės ir nugaros ventiliacinius užtrauktukus, savijauta gera.

Tačiau po šia striuke esu šiek tiek budrus dėl savo savijautos vasarą. Taigi aš esu pasiruošęs piešti savo dXR Lyly striukė.

Apibendrinant, negaliu pakankamai rekomenduoti dXR Julia CE striukė, ypač jei negalite sau leisti turėti daugiau nei vieno. Dėl termo pamušalo ir vėdinimo užtrauktukų jis sujungia apsaugą, išvaizdą ir praktiškumą. Tikra 3 sezonų striukė viename! (Ir jame nėra delfinų puošybos, ir tai tikrai gerai...)

Komfortas4.8
Šiluminis komfortas4
Apsauga4
Hidroizoliacija 4
Iškirpti4.5
Žiūrėk4.3

Mano nuomonė: puikus kainos ir kokybės santykis!

DXR Julia CE striukė pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Dėl nuimamo terminio pamušalo ir vėdinimo užtrauktukų jis puikiai apsaugo nuo kritimo ir leidžia įveikti sezonus. Ir tai suteikia universalią išvaizdą.
4.5

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Chloe

26 metų dviratininkas, licenciją gavau 2015 m. rugsėjį. Išnaršęs Paryžiaus regiono kelius, dabar keliauju Monpeljė regione laikydamasis savo ER6N vairo. Stengiuosi derinti savo kasdienybę su savo baikerio tapatybe!

1 komentaras (-ai)

Pridėkite savo

Pridėti naują komentarą