Sekite mus :

Alpinestars Stella Missile odinių kelnių testas


Jei kai kurie prekių ženklai vis dar dvejoja dėl idėjos pasiūlyti lenktynių produktus specialiai moterims, Alpinestars taip nėra. Italas kasmet plečia savo „Stella“ asortimentą, skirtą moterims dviratininkėms. Alpinestars Stella Missile – aukščiausios lenktyninės jaučio odos kelnės su slankikliais – Alpinestars nustato toną: maksimaliai saugaus chrono medžioklė vyksta!

Vos išpakuota, vertiname odos kokybę (šiam modeliui dažniausiai būna matinė) ir apdailą be jokių priekaištų. Alpinestars Stella Missile“ siūlės yra gerai išbaigtos, gerai sureguliuoti ir manome, kad užtrauktukai yra pritaikyti intensyviam naudojimui. Be kita ko, juosmens užsegimas yra su kabliuku ir užsegamu mygtuku. Šios kelnės aiškiai remiasi patirtimi, kurią „Alpi“ įgijo „Superbike“ ir MotoGP , kur prekės ženklas yra gerai atstovaujamas aptvaruose.

Ergonomika, labai gerai išmokta

Kalbant apie ergonomiką, diržo dydis reguliuojamas dviem lengvai valdomais Velcro dirželiais. Kitas galimas koregavimas, kurį galima rasti gana retai: veršelių apimtis. Be klasikinio užsegamo užtrauktuko, elastingoje dalyje tikrai yra patogus užtrauktukas. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad šios kelnės yra vienos iš tų, kurios pasižymi didžiausiu elastingumu ir dėl to padidina komfortą. Alpinestars Stella Missile“, skirta naudoti sportui, gana griežta keliuose, priekyje taip pat yra odinių įdubimų. Jie yra skirti užtikrinti gerą visumos padėtį.

Mažame papildomame skyriuje pažymėsime, kad yra pamušalo užtrauktukas. Pastarąjį galima nuimti ir nuplauti, o tai labai vertinama pasivažinėjus vasaros sąlygomis, dėl kurių išliejome kelis prakaito lašus.

Aukšto lygio apsauga

Norėdami išnaudoti visas šių kelnių galimybes, galiu tik rekomenduoti derinti su firmine striuke jungiamojo užtrauktuko dėka. Tiesą sakant, juosmuo yra gana žemas odai, jei dėvima atskirai. Be to, kad trasoje privaloma turėti tikrą dviejų dalių aprangą, tai yra neabejotinas pranašumas saugumo ir apsaugos požiūriu, net kelyje.

Nes šioje pusėje neapleidžiama ir Alpinestars Stella Missile. Patvirtintos kelių apsaugos yra gana įspūdingos ir nusileidžia iki blauzdų, tai gali nustebinti, jei nesate pripratę prie tokio tipo drabužių. Taip pat yra nuimamos klubų apsaugos, priedai pernelyg dažnai siūlomi konkurentams.. Tačiau iš patirties žinau, kad krintant labiau atsiskleidžia atsikišę moterų klubai... Todėl neturime jų apleisti!

Alpinestars Stella Missile, oda, skirta greitai judėti!

Užteks daugžodžių, su tokiu pavadinimu, ar šios kelnės prisiima savo neslepiamą sportinį pašaukimą? Atsakymas yra taip". Iš esmės sukurtas sportiniam naudojimui, taip pat galite naudoti vasarą arba kelionėje, tačiau atminkite, kad jis neturi kišenių ir nėra atsparus vandeniui (skirtingai nei Spidi gradus panele kurį išbandžiau kiek anksčiau). Jei kirpimas jums tinka, oda nelabai atlaidžia apytikslėms, nenusivilsite.

Stilius4
Komfortas4.5
Vėdinimas3.8
Saugumas4.8
Apdaila5

Mano nuomonė: gali visur tave apsaugoti

Alpinestars Missile kelnės žino, kaip būti pamirštamos ir leidžia laisvai judėti, netrukdant važiuoti. Sėkmingas produktas, kuris pateisins jūsų lūkesčius važiuojant nelygiais keliais ir pasivaikščiojant šlaituose! Gerai išdėstyti slankikliai flirtuoja su žeme, kai tik to reikalauja jūsų klubai...
4.4

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Vedęs

Nuo vaikystės aistringas motociklams, ilgai važinėjau keliais, kol savo jėgas skyriau trasai ir varžyboms. Šiuo metu gyvenu Overnėje, naudojuosi šiuo regionu, kuriame gausu vingiuotų kelių ir netoli kelių trasų, kad galėčiau visiškai išgyventi savo aistrą ir pasidalinti ja per susitikimus.

Be komentarų

Pridėkite savo