Sekite mus :

Ixon Vortex Lady hidrokostiumo testas


Ixon galiausiai numetė gėlių raštus ant naujausios savo moteriško kostiumo versijos... Taigi pagaliau galėjau įsimylėti naujausią tokio pavadinimo Ixon Vortex Lady“, kurį lygiai taip pat sausai išbandžiau per dvi intensyvaus jojimo dienas. Pakanka, kad gerai suprastumėte savo stipriąsias ir silpnąsias puses! Būtent, aš tau čia viską pasakoju :)

Viskas ! Atrodė, kad tai nesibaigianti, bet atrodo, kad žiema pagaliau už nugaros. Sugrįžus pirmiesiems saulės spinduliams, galimybė yra tokia gera: turite ja pasinaudoti, kad nuvažiuotumėte pailsėti ratais. Atsisveikink su žiemos atostogomis, sveiki sugrįžę į malonumą, klūpėdami ant žemės ir medžiodami uodus šalmo ekrane!

Dvi dienos vairavimo mokymų, kad tikrai tai išbandytumėte!

Ir tai yra gerai, balandžio viduryje Motoblouz ir „De Radigues Rider“ mokykla organizuoti vairavimo kursus nuostabiame Vigeant Val de Vienne maršrute, už akmens metimo nuo Puatjė. Programoje, šešių lygių grupės, kiekvienas prižiūrimas labai aukšto lygio instruktoriaus, važiuojantis vienu šūkiu: smagiai, pasitikėk, turėk tinkamus įrankius, tinkamą metodą ir tinkamą poziciją, kad važiuotum trasoje visiškai saugiai, kad ir kokia būtų situacija!

Per šias dvi dienas trasos džiaugsmus atrandantys pilotai, taip pat patyrę pilotai trynė. Įvardinti tik vieną, Margaux Wanham, Motoblouz vairuotojas, ką tik finišavęs 24 valandų Le Mano lenktynėse, po to, kai buvo antras. Moterų taurė, buvo tarp susirinkusiųjų! Puiki proga man švelniai sėsti į balną po beveik metų be trasos dėl nedidelės traumos pernai lenktynėse.

Ir yra viduje visiškai naujas Ixon Vortex Lady hidrokostiumas kad turėjau galimybę važiuoti!

Spalvotas arba juodai baltas

Jeigu vyriški prancūziško prekės ženklo modeliai siūlo daug spalvų, moteriški modeliai iki šiol buvo labai dažnai puošiami gėlėmis. Visiems norintiems važinėti nebūtinai būdami užmaskuoti kaip krūmai, Ixon pagaliau pateikė rinkai puikų sprendimą: dvi spalvos be raštų! premier juodos, baltos ir fuksijos spalvos modelis bei visiškai juodas modelis.

Saugumas IR komfortas

Kaip visada Ixon ., produktas yra nepriekaištingos kokybės. Karvės oda yra elastinga, lengvai užsidedama ir maloni nešioti. Dėl nuimamo tinklinio pamušalo itin lengva užsidėti ir nusiimti. Net ir tiems, kurie nedėvi apatinio kostiumo. Savo ruožtu aš jį išbandžiau su dXR Warmcore rinkinys premier dieną ir Skeed en Kermel antras.

THE tempiami įdėklai yra sutvirtinti aramido pluoštais arba Kevlaro pluoštai priklausomai nuo sričių. Šis dizainas garantuoja tvirtą prigludimą, patogų dėvėjimą, tačiau itin atsparų kritimui. Neturėjau galimybės atlikti tiesioginio susidūrimo testo už jus – mano padangos išgelbėjo mane nuo kelių nedidelių nesėkmių kai kuriuose gana beprotiškuose važiavimuose – bet jei Ixon aprūpins daugybe motociklų čempionų tiek greičiu, tiek ištverme, tai yra įrodymas. kad pasipriešinimas yra bet kokiomis aplinkybėmis.

Maža staigmena, palyginti su ixon Pulsar ką anksčiau žinojau: atsirado naujos apsaugos ant viršutinės šlaunų dalies ir klubų galvos. Pamušalas ir apsaugos leidžia važiuoti 100% saugiai, nenešiojant klubų apsaugos tarp apatinio kostiumo ir kostiumo.

Galimi pakeitimai

Yra nuo XS iki XL, Ixon Vortex Lady patenkins daugelio pilotų poreikius ! Ir kaip visada su Ixon , patobulinimai ir koregavimai akivaizdžiai vis dar galimi. Man pasisekė, kad patekau į M modelį be retušavimo proceso. Rankų ilgis, pečių plotis, juosmens ar krūtinės išmatavimai...: galite prašyti bet kokių norimų modifikacijų!

Airbag – paruošta!

Svarbi naujiena, palyginti su ankstesniais modeliais: ixon Vortex Lady jau pasiruošusi sutikti naujo modelio airbag po kombi kurį prancūzų prekės ženklas į rinką pateiks šį rentrée . Geriausias komforto ir saugumo sąjungininkas! Tiesą sakant, airbag gali paslysti po kostiumu ir taip apsaugoti kritimo ar paslydimo atveju. Ir tikrai nereikės dėvėti juodos oro airbag , o tai dažnai yra gana gaila stiliaus požiūriu.

Taigi, ar Ixon Vortex Lady“ kostiumas yra tobulas? Beveik.

Jei norime ieškoti žvėrelio, galėtume įsivaizduoti dar daugiau spalvų ir dizaino. Pavyzdžiui, juodos ir raudonos spalvos modelis būtų puikiai tikęs prie mano dviračio! Tačiau atkreipkime dėmesį, kad Ixon projektavimo biuras siūlo dekoruoti ir pritaikyti dirbtinės odos pleistrus. Operacija atliekama jų pačių dirbtuvėse. Operacijos trukmė? Apie aštuonias dienas. Biudžetas ? Suskaičiuokite apytiksliai 151,25 € 10 pleistrų, esančių ant mano kostiumo!

Antra detalė, kuri daugiau ar mažiau jaučiama priklausomai nuo jūsų kūno formos ir ypač modelio, yra jūsų šalmo prekės ženklas: aerodinaminio guzo aukštis. Jis puikiai derės su šalmu, kuris nėra per daug iškilus gale, kad būtų išvengta kontakto su smūgiu, kuris dėl aerodinaminių ir saugos priežasčių gana šiek tiek išsikiša į galvą. 

Su mano XLite X802RR kaip mano Dexter cronos anglis, kartas nuo karto mano šalmas atsidurdavo stumiamas už guzelio, taip užkritęs man ant akių. Ypač dideliuose, greituose posūkiuose, kuriems reikia daug klubų judesių, šią problemą galima išspręsti naudojant šalmus su aukštesniu matymo lauku arba su įdubomis galinėje dalyje. Problema taip pat visiškai atmesta, jei kada nors turite įprotį važiuoti be Pinlock.

Paveikslėliai Keturiasdešimt devyni agentūra

Iškirpti4.5
Komfortas5
Apsauga4.5
Žiūrėk4.5
Apdaila5

Mano nuomonė: Arti tobulumo!

Daugeliui dviratininkų tinkamas Ixon Vortex Lady“ kostiumas suteikia komfortą ir apsaugą, nepatekdamas į mums ne visiems patinkantį gėlių stilių. Tiesiog patikrinkite, ar jūsų šalmas nėra per daug iškilęs gale, kad jis nesiliestų su nugaros kupra, kai stipriai siūbuojate klubus. Tikras favoritas, kurio nesiruošiu palikti spintoje!
4.7

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Julija

Jei dėl to, kad vieną dieną pralaimėjau lažybas, gavau motociklo pažymėjimą, tai šiandien iš malonumo ir aistros kuo greičiau sėdu ant dviračio. Nebevažinėdamas mieste kasdien, daugiausiai atsiduodu trasai važiuodamas savo Triumph Daytona arba BMW S1000RR. Mano mėgstamiausi kūriniai? Be jokios abejonės, „Bugatti“ Le Mano mieste ir kalvotas Lédenon maršrutas!

Be komentarų

Pridėkite savo