Sekite mus :

DXR Kaptor džinsų testas


Džinsai DXR Kaptor – įdubimai ir kaušeliai ant kelių

DXR , ar žinai? Prekės ženklas pagaminta Motoblouz ! Turiu galimybę tai išbandyti už jus dXR Kaptor džinsai. A motociklo džinsai su integruotomis apsaugomis ir Kevlar® pamušalu. Viskas rodsterio/sportinėje atmosferoje. Išsiaiškinkime kartu.

Motoblouz “ prekės ženklas, DXR pastaruoju metu tik įgauna pagreitį. Turime daugybę CE sertifikuotų gaminių motociklininkams. Ir dXR Kaptor džinsai yra dalis.

Tai motociklų džinsai su Kevlar® pamušalu dilimo vietose (sėdmenyse ir šlaunyse). Jame taip pat yra CE patvirtintos SAFEMAX kelių apsaugos ir klubų lygyje esančios kišenės apsaugai laikyti (pasirinktinai).

Pats džinsinis audinys yra tamprus ir turi papildomų akordeono zonų virš kelių ir po užpakaliniu juosmeniu, kad kompensuotų tempimą, kai jį pateksite ant motociklo. Yra 2 spalvų, mėlynos ir juodos, kurią pasirinkau.

Ir ši išvaizda, nors ir grynai asmeniška, man patinka sportiška ir dviratiška automobilio pusė dXR Kaptor džinsai.

DXR Kaptor džinsai – itin patogūs dėl įdubimų

DXR Kaptor džinsai: itin patogūs dėl įdubimų

Pirmi įspūdžiai

Išimdami dXR Kaptor džinsai kartonas, matau, kad jis tinka savo svoriui. Akivaizdu, kad apsaugos ir Kevlar® pamušalas nepadeda viso daikto lengvesnio. Ant džinsų randame įprastas 5 kišenes, tai tobula.

Dėl dydžio kreipiausi į atitikmenų lentelę. Pirmą kartą jį užsidėjus, jis tampa viena su jumis ir tampa lankstesnis laikui bėgant ir plaunant. Bet kita vertus, koks komfortas, negaliu patikėti. Tamprios ir akordeono zonos suteikia fenomenalaus lankstumo, o Kevlar® pamušalas yra minkštas. Tikras malonumas dėvėti.

Vienas dalykas, kuris mane šiek tiek sutrikdė žaidimo pradžiojedXR Kaptor džinsų testas, pripratę prie klasikinio kirpimo džinsų, jie yra aukštu juosmeniu. Jis gerai pakyla, kad uždengtų inkstus. Iš mano pusės jis būtų pasiekęs tobulumą, jei šiame lygyje būtų 2 ar 3 cm mažiau.

DXR Kaptor džinsai: ryžtingai dviratiška išvaizda

DXR Kaptor džinsai: ryžtingai dviratiška išvaizda

Kaip nurodyta gaminio lapelyje, kojos šiek tiek ilgesnės nei klasikinių džinsų. Taip siekiama, kad jis per daug nepakiltų, kai sėdite ant motociklo. Papildomai, pėdų dirželiai yra, kad užtikrintų jo priežiūrą. Nesijaudinkite, jei jų nenaudojate, kaip aš, jie yra nuimami.

Dar vienas geras dalykas, ir čia iškart matome, kad šie džinsai yra skirti baikeriams: diržo kilpų skaičius galinėje pusėje. dXR džinsai. Ten nebėra rūpesčių dėl diržo susisukimo ar dar ko nors.

Džinsai DXR Kaptor – su įspaudais ir keliomis diržo kilpomis

DXR Kaptor“ džinsai: su įspaudais ir keliomis diržo kilpomis

Apsaugos

Siekiant apsaugoti jus, apriboti svorį ir kainą, „Kevlar®“ pamušalas yra tose vietose, kuriose yra didžiausias pavojus nusitrinti dėl bjauraus bitumo. Šios sritys yra ant sėdmenų, nugaros ir šlaunų išorėje.

Deja, specialios klubų apsaugos yra neprivalomos. Kita vertus, mažos kišenės pastariesiems sutalpinti yra labai daug. Tu rasti čia.

DXR Kaptor džinsai – kišenė klubų apsaugai, galima pasirinktinai

DXR Kaptor džinsai: klubų apsaugai skirta kišenė yra papildoma

Kalbant apie kelių apsaugas, turime pripažinti, kad jos pagamintos ypač gerai. Kišenės jiems sutalpinti turi užtrauktuką, pasiekiamą iš džinsų išorės, todėl juos lengviau pasiekti. Nesvarbu, ar tai būtų jų nusivilkimas, kai jums jų nereikia dieną, ar džinsų skalbimas.

O šio užtrauktuko dėka galėsite lengvai reguliuoti integruoto SAFEMAX apvalkalo šoninę ir horizontalią padėtį. Jame yra du Velcro įdėklai, kurie pritvirtinami prie juostelės, esančios kišenės viduje.

Todėl šis sprendimas leidžia kiekvienam daug tiksliau pritaikyti apsaugą pagal savo kūno formas. Manau, kad tai puiku.

DXR Kaptor džinsai: iš išorės pasiekiama kišenė ir kelių apsauga

DXR Kaptor džinsai: iš išorės pasiekiama kišenė ir kelių apsauga

Kita vertus, man teko nelaimė aptikti daugybę sugedusių apsaugos priemonių. Jie abu buvo suplėšyti toje pačioje vietoje. Susisiekus su Motoblouz , apie problemą buvo pranešta, kad būtų galima ją ištaisyti, ir gavau daugybę naujų apsaugos priemonių. Problema ištaisyta.

DXR Kaptor džinsai, vasariniai ar žieminiai?

Tai yra teisėtas klausimas, kurį galime užduoti sau, atsižvelgiant į Kevlar® pamušalą.

Savo ruožtu sakyčiau taip, žinoma, jis šiltesnis nei klasikiniai džinsai. Tačiau vis dėlto šio pamušalo minkštumas ir su mūsų oda besiliečianti medžiaga yra maloni. Iš dalies išbandžiau per karščius šią vasarą: buvo karšta, bet net ir su klasikiniais džinsais buvo karšta. Pamušalas nesukūrė didžiulio šilumos pertekliaus.

Žiemą arba sezono viduryje tai leis jums geriau toleruoti šaltį trumpose kelionėse.

Žiūrėk5
Komfortas4.8
Apsaugos4.5
Baigiasi4.8
Kainos kokybė5

Mano nuomonė: geriausių 2019 m. ateitis

Man buvo labai malonu gauti ir išbandyti šiuos DXR Kaptor džinsus. Neskaitant smulkios aukšto juosmens detalės, kurios nusipelno šiek tiek mažiau (bet tai tik grynai asmeninė nuomonė dėl mano įpročių. Apsauga nuo vėjo ar trinties ant didesnio paviršiaus – dviračio automobilio pliusas). Įsimylėjau jo išvaizdą, mane stebina patogumas ir apsauginės savybės. Ypač jei pasižiūri į kokybės/kainos santykį, jis nepralenkiamas. Ir čia yra dar vienas DXR produktas, kuris yra vienas iš mano mėgstamiausių.
4.8

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Thibaud

Didelių rodsterių ir lenktų kelių mėgėjas. Važinėjimas motociklu man yra laisvalaikio užsiėmimas, retai naudoju jį kaip komunalinį automobilį, dažnai važinėju su draugais ar dviese su sūnumi.

Be komentarų

Pridėkite savo