Sekite mus :

DXR Nazaire kelnių testas


DXR Nazaire cargo kelnių testas

Mano „motokelnių“ garderobas negali būti labiau klasikinis: džinsai kasdienai motociklų mokykloje ir savaitgalio pasivažinėjimams, stora tekstilė žiemai ar sunkioms oro sąlygoms, o odiniai – sportiškesnėms išvykoms. Idėja išbandyti tokias cargo kelnes dXR Nazaire kelnės nors man į galvą neatėjo. Ir dar... Kokia staigmena komforto ir praktinių aspektų prasme!

Patogios ir praktiškos kelnės yra gerai, bet mes kalbame apie motociklų įrangą... Čia taip pat siekiama apsaugoti jus. Taigi, kokie sprendimai gali apsaugoti jus ir išlaikyti gerą komforto lygį? Pažiūrėkime kartu, po dviejų mėnesių (labai) intensyvaus naudojimo kelnes DXR Nazaire.

DXR Nazaire kelnės, cargo motociklams

THE dXR Nazaire kelnės yra tekstilines kelnes cargo tipas. Šio tipo kelnės yra įkvėptos karinių nuovargio kelnių, tai liudija (labai) daugybė kišenių. Todėl tai yra ne tik komunalinės kelnės, bet ir tam tikra alternatyva kelnėms maišas, būdami tokie pat kasdieniški ir malonūs dėvėti.

DXR Nazaire cargo kelnių testas

Dešinėje pusėje, didelė cargo

Net jei jis nėra toks laisvas, kaip iš pradžių, Nazaire užtikrina tam tikrą komfortą, pasirinkdamas minkštą medvilninę išorinę drobę. Jo kišenių padėtis taip pat leidžia padidinti apimtis kojų lygyje.

Laisvos kelnės, kaip suderinti patogumą ir saugumą?

Vienintelis dalykas – kaip galima derinti laisvas kelnes su minkštu audiniu ir saugumu ant dviejų ratų? Jei karts nuo karto skaitote mano straipsnius, žinote, kaip svarbu, kad motociklo apranga gerai priglustų, kad apsaugos puikiai atliktų savo vaidmenį... Na, čia yra gudrybė! Iš tiesų, net jei išorinė išvaizda yra laisva, vidinis pamušalas yra pritvirtintas ir puikiai išlaiko apsaugas.

Šia tema, dXR Nazaire kelnės komplektuojamas su firminėmis kelių apsaugos priemonėmis Smoothway Patvirtinta CE 1 lygiu, juos galima reguliuoti į dvi aukščio padėtis (maždaug 3 cm skirtumas) naudojant Velcro dirželius. Jie pakankamai lankstūs, kad būtų pamiršti važiuojant motociklu ar pėsčiomis. Asmeniškai aš neturėjau problemų dėvėti šias kelnes visą dieną.

DXR Nazaire kelnių kelių apsaugos

Minkštos kelių apsaugos, reguliuojamos iki dviejų aukščių

Saugumo sumetimais apsaugą nuo dilimo užtikrina įdėklai, sudaryti iš 60 % kevlaro pluošto ir 40 % poliesterio pluošto. Patogumui su oda besiliečianti vieta pagaminta iš polimedvilnės. Tam, kad būtų patogiau, tarpukojyje naudojamas tamprus tinklelis. Atkreipkite dėmesį, kad šis dXR kelnės taip pat sukurtas taip, kad tilptų pasirenkamos klubų apsaugos. Be to, ji yra patvirtinta CE, A klasės AAP sertifikuota.

dXR Nazaire kelnių patvirtinimas

DXR Nazaire kelnės yra patvirtintos CE, A klasės motociklams skirtos AAP

Žvilgsnis, kuris tinka (beveik) prie visko

Patariu avėti kontrastuojančius batus kelnes DXR Nazaire, ypač šios spalvos“ Tamsiai Pilka ". Puikiai tiks motociklo sportbačiai su šiek tiek baltos spalvos. Atkreipkite dėmesį, kad spalva "Smėlis" taip pat yra, galbūt labiau tinka neo-retro išvaizdai. Bet kuriuo atveju, „Nazaire“ tinka beveik bet kokiam stiliui, priklausomai nuo jūsų likusios įrangos. Asmeniškai, su tekstiline ar odine striuke, nuo rodsterio iki trail iki neoretro, manau, kad šios DXR kelnės randa savo vietą beveik visose praktikos srityse.

Praktiniai aspektai: ar galime padaryti daugiau?

  • Kairėje pusėje: 3 gilios kišenės, viena su užtrauktuku ir viena cargo
  • Dešinėje pusėje: 2 kitos didelės kišenės, įskaitant vieną cargo
  • Prie kurios pridedamos 2 galinės kišenės
dXR Nazaire kelnių kišenės

Kairėje pusėje dvi labai didelės kišenės, iš kurių viena užsegama užtrauktuku

Retai a motociklo kelnes, neskaitant segmento kelnių "nuotykis", bus naudinga tiek daug praktinių aspektų! Negana to, erdvios kišenės cargo leidžia sutalpinti daugybę daiktų nespaudžiant kojų. Labai paprasta, mano darbo dienoms, viskas jame yra: du telefonai, popieriai, banko kortelė, rašikliai, raktų krūva... Striukės kišenės labai tuščios, nes naudoju DXR Nazaire kelnės.

Asmeniškai aš tiesiog gailiuosi, kad dešinėje pusėje neturiu antros kišenės su užtrauktuku. Dvi Velcro juostelės ant cargo kišenės atvartų atlieka savo darbą, tačiau nėra tokios saugios kaip užtrauktukas.

atkreipkite dėmesį į DXR Nazaire kelnių kišenes ir užsegimus

Efektyvi kišenė su užtrauktuku, po kuria yra kišenė, užsegama Velcro užsegimais, kurie gali būti šiek tiek maži

Galiausiai atkreipkite dėmesį, kad visi naudojami mygtukai ir užtrauktukai yra iš YKK prekės ženklo, o tai ilgainiui garantuoja kokybę. Iš pėdų dirželiai padėti išlaikyti kelnių apačią. Kadangi juos buvo galima nuimti, aš asmeniškai juos pašalinau be jokio poveikio vėjo pasipriešinimui.

yKK užtrauktukai ant DXR Nazaire kelnių

DXR Nazaire kelnės turi YKK užtrauktukus

Daugiasezoninės kelnės?

Tai kelnes DXR Nazaire pasirodo esąs stebėtinai universalus. Vos 10°C ankstyvą rytą arba 25°C visada jaučiatės gerai. Dar kartą turime padėkoti už studijas. Paliekant gana didelį tarpą tarp išorinio audinio ir pamušalo arčiausiai kojų, vyksta oras ir atlieka izoliacijos vaidmenį. Dėl to šias kelnes galite dėvėti labai didelę metų dalį.

pasirenkamos klubų apsaugos ant DXR Nazaire kelnių

DXR Nazaire kelnės yra linkusios gauti pasirenkamas klubų apsaugas.

Žinoma, tai ne ventiliuojamos kelnės. Net jei pamušalas pralaidus orui, karštu oru turėsite vengti per daug miesto aplinkos, kad galėtumėte priimti pakankamą tempą, kad nebūtų per karšta. Be to, išorinė pusė pagaminta iš nevaškuotos medvilnės, ji sugeria vandenį, kai tik užklumpa lietus. Vidus nėra permirkęs, jei tai tik keli lašai, tačiau nesitikėkite, kad jis ilgai išliks sausas.

Išmintingai pasirinkite savo dydį

Kaip dažnai būna DXR, kelnės tikrai nėra sukurtos tiems, kurie (kaip aš) turi labai raumeningus blauzdas. Tačiau matau pagerėjimą šiuo klausimu... Bravo dizainerių komandoms! Todėl net jei tai laisvos kelnės, būkite atsargūs ir rinkitės savo dydį, kitaip rizikuojate, kad blauzdos įstrigs į pamušalą.

dXR gaminys

DXR gaminių kokybė nenustoja stebinti

Asmeniškai aš svyruoju tarp L ir XL motociklų kelnių, priklausomai nuo prekės ženklo. Kalbant apie „civilines“ kelnes, dažniausiai renkuosi 46 dydį. Su šiuo dXR Nazaire kelnės, turėjau pasirinkti 2XL, kad būtų idealiai patogu kojose, net jei XL būtų labiau pritaikytas juosmeniui. Bet kokiu atveju nepamirškite, kad vidinis pamušalas turi tvirtai priglusti ir jame „neplaukioti“. Priešingu atveju apsaugos nebeatliks savo vaidmens. Jei reikia, nedvejodami pasinaudokite nemokamu grąžinimu!

dviguba kilpa ant DXR Nazaire kelnių

Dviguba diržo kilpa gale, kuri neleidžia DXR Nazaire „žiovauti“

 

Žiūrėkite gaminio lapą

Apsauga3
Komfortas5
Kokybė/apdaila4.5
Iškirpti3.3
Lankstumas5

Mano nuomonė: tikras favoritas

Tikra motociklo džinsų alternatyva, turinti daugiau patogumo ir, svarbiausia, daug praktiškesnių aspektų, DXR Nazaire kelnės yra tikros mėgstamiausios! Labai malonus nešioti ir daug universalesnis nei atrodo, gali lydėti labai didelę metų dalį. Lengvai derinama išvaizda leidžia rasti savo vietą beveik visose dviračių važiavimo srityse. Jums tiesiog reikia atidžiai pasirinkti dydį ir nenaudoti jo, kai gresia lietus.
4

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Cedric

Vairavimo mokytojas nuo 2008 m. ir motociklininkas beveik 20 metų, esu CFSR saugaus eismo mokymo centro, esančio Valenciennois, motociklų vadovas. Ruošiame studentus licencijai gauti, bet taip pat ruošiame būsimus instruktorius visame regione. Taip pat atidariau svetainę „Le Moniteur Hors Des Clous! 2016 m., siekiant pasidalinti savo nuomone apie automobilių/motociklų naujienas ir populiarinti saugaus eismo principus. Kasdien naudodamasis privilegijuoto stebėtojo pareigomis, stengiuosi atkreipti ypatingą dėmesį į kelių eismo saugumą, teisės aktus ir mokymus.

Be komentarų

Pridėkite savo