Sekite mus :

DXR Denim'R kelnių testas


DXR Denim'R - priekis

Pripažįstu, esu išsigandusi dėl motociklų apsaugos. Žinau, koks pavojus važiuojant dviem ratais. Nors per 6 metus turėjau tik vieną dubenį, o ne didelį, galėjau išbandyti, kas nenešioja motociklo kelnes skirta. Tai buvo vienintelė saugos įranga, kurios nedėvėjau, ir vienintelė mano kūno dalis, kurioje vis dar yra šio kritimo randai, yra mano kelias. O kai žiūriu į aplinkui besileidžiančius motociklininkus, futalių motociklų entuziastai yra labai reti. Norėdami įveikti šią spąstą, DXR pradėjo siūlyti labai apsauginius vėdinamus vasarinius džinsus dXR Denim'R kelnės.

Rinkoje yra daugybė motociklų džinsų rūšių, nuo pačių blaiviausių iki pačių ryškiausių, iš daugybės įrangos gamintojų. DXR dabar savo kataloge siūlo išskirtinį vasaros modelį, pasižymintį gana savita išvaizda ir savybėmis, kurias įvertins daugelis baikerių. Pamirškite slėpti mėgstamą keliavimo būdą. Jums bus sunku paslėpti, kur dingsta šie džinsai.

dXR Denim'R kelnių testas

Blauzdų tinklinės plokštės yra daug efektyvesnės, kai jos yra ant mašinos

Kas daro motociklo džinsus?

Taigi, kad a motociklo džinsai atitinka taikaus kasdienio vairavimo suvaržymus, jis turi atitikti keletą būtinų reikalavimų:

Tinkama apsauga

Visos dalys dXR Denim'R kelnės yra pagaminti iš džinsinio audinio, sustiprinto Cordura, nailono, atsparaus dilimui ir plyšimui. Jis taip pat turi CE patvirtintus apsauginius apvalkalus ant kelių. Jie yra reguliuojami, kad prisitaikytų prie jūsų kūno formų. Yra kišenės, kuriose gali tilpti klubų apsaugos.

pritaikykite DXR Denim'R kelnes prie savo kūno formų su Velcro užveržiamais skirtukais

Klubų suveržimas Velcro ąselėmis

Konstrukcija, būdinga vairuotojo vietai ant jo mašinos

Kojos yra per ilgos įprastiems džinsams, bet pakankamai ilgos, kad padengtų visą kulkšnį. Net kai kojos sulenktos arba labai ištiestos, priklausomai nuo jūsų padėties. Viršutinės dalies nugarėlė dXR Denim'R kelnės turi tamprų įdėklą. Tai suteikia visišką komfortą ir neleidžia žiūrovams pažvelgti į jūsų kelnių žymę patogiai sėdint ant jūsų laikiklio balno.

šviesą atspindintis logotipas ant DXR Denim'R kelnių kelio

Ant kairiojo kelio atspindintis retro logotipas

Atsidavęs praktiškumas

Viena iš problemų, su kuria susiduriate naudodamiesi įprastais džinsais, kai važinėjate beprotiškai, yra įrankių buvimas priekinėse kišenėse. Jų turinys netinkamu momentu neišvengiamai pateks į kirkšnį. THE dXR Denim'R kelnės neturi tokio tipo kišenės. Viršutinėse šlaunų dalyse yra užsegamos kišenės. Jie leis ten patalpinti dokumentus ar net mobilųjį telefoną. Jie užsisega plačiais Velcro dirželiais ir, patikėkite, yra visiškai tobuli tokiam naudojimui. Žinoma, nėra jokios abejonės palikti ten savo raktus. Jums labiau patiks švarko kišenės.

Siekiant užtikrinti nepriekaištingą laikymąsi, dXR Denim'R kelnės siūlo išorinį juosmens reguliavimą su Velcro skirtuku ir diržo kilpomis, jei to nepakak. Užpakalinės kišenės yra kaip ant įprastų džinsų. Jie turi velcro atvartą, užtikrinantį, kad niekas neišnyks.

dXR Denim'R kelnės, minkštos

Reikia įklijuoti a aukštas spyris pas savo kaimyną prie stalo? Nesijaudinkite, DXR Denim'R kelnės yra pakankamai lanksčios!

Optimizuotas komfortas ilgalaikiam dėvėjimui, be diskomforto

Tai dXR džinsai turi fiksuotą pamušalą su spandex įdėklais judėjimo lankstumui ir Coolmesh šiluminiam komfortui. Mūvėti džinsus malonu, nors ir labai motocikliška. Kasdienybės pojūčių nerasite, bet patogumas geras, net stovint. Puodelis reguliarus tiks daugeliui motociklininkų, net jei man labiau patinka ploni motociklų džinsai. Tačiau „vasaros“ ypatumai dXR Denim'R kelnės neabejotinai būtų buvę mažiau sėkmingi su griežtesniu pjūviu.

Puikūs motociklo džinsai, bet kaip vasarą?

Savybės dXR Denim'R kelnės labai gerai reaguoja į važiavimo dviem ratais suvaržymus. Dabar pažvelkime į "vasaros" džinsų pusę.

motociklo džinsai su tinkleliu vasarai

Didelės tinklinės plokštės dedamos ant vidinės šlaunų pusės

Čia atsiranda didelės tinklinės plokštės, kurios dedamos ant vidinės blauzdos/blauzdų pusės ir vidinės šlaunų pusės. Kad ir kaip buvau naivus, maniau, kad pasirinkimas buvo savotiškas. Įsivaizdavau, kad būtų buvę protingiau juos dėti ant išorinių veidų. Koks aš buvau kvailas asilas!

Judantis apreiškimas

Po pirmųjų ratų apsisukimų, esant tam tikram mano buferio padėčiai (kojos į priekį, kojos 90° kampu, šlaunys nepriklijuotos prie bako), oro srautas iš karto pateko per tinklelio plokštes. Iš karto pajutau, kaip oras vėsina mano kojas – man tai buvo pirmas kartas. Tai panašu į tai, kad pirmą kartą išbandydami ventiliuojamą striukę susimąstote, kaip mes tai darėme anksčiau!

dXR Denim'R kelnės su tampria zona nugaroje

Nugaros tempimas dengia apatinę nugaros dalį ir suteikia labai gerą komfortą.

Nugaros diržo tempimas gerai apsaugo apatinę nugaros dalį, dažnai patenka į smalsuolių akis... Jaučiausi taip pat kaip ir su prigludusiais motociklo džinsais, bet nebedusau. Ventiliuojama striukė ir Denim'R derinys padarė važiavimą malonesnį. Visada malonu pabėgti nuo oro gūsių, karštu ar šaltu oru, visapusiškai įvertinti važiavimo motociklu privalumus. Mano popieriai ir telefonas, atsargiai įkišti į šlaunų kišenes, buvo visiškai pamiršti. Švarko šoninėse kišenėse buvo laikomi tik mano raktai. Taigi, jausmas, kad neapkraunamas kaip mulas, buvo labai malonus.

užklijuotos kišenės ant šlaunų DXR Denim'R kelnės

Jokios šoninės kišenės, kaip ant „įprastų“ džinsų, tačiau labai praktiškos kišenės ant šlaunų

Išskirtinė išvaizda, bet ne „ar matei mane“

DXR pasirinko gana tamsią drobę dXR Denim'R kelnės. Audinio susiuvimas neleidžia jį apibūdinti kaip giliai juodą, tačiau atspalvis yra gilesnis nei neapdorotų džinsų. DXR logotipą randame etiketėje ant diržo, taip pat ant kairiojo kelio atšvaito. Tikrai santūrus, bet stilingas. Apdaila labai gera, įdėklai puikiai sujungti ir pjūvis reguliarus gerbiamas. Tik perdėtas ilgis gali atbaidyti nesupratusius su motocikliniais džinsais, bet būkite ramūs, ant mašinos viskas priglunda nepriekaištingai.

Kalbant apie dydžius, paėmiau savo įprastą 42/L ir viskas tinka kaip kumštinė pirštinė. Kad nepažeisčiau džinsų kojelių apačios, tiesiog juos apverčiu kelis centimetrus ir viskas grįžta į savo vėžes. Tačiau sunku jį dėvėti darbo metu, jei nori likti nepastebėtas, motociklo charakteris nėra labai maskuojamas. Kita vertus, jo patogumas tikrai geras.

Žiūrėkite gaminio lapą

Žiūrėk3.5
Komfortas4.3
Apsauga3.8
Apdaila4.5
Vėdinimas4.3
Kainos kokybė4.3

Mano nuomonė: naujokas, kuris pakeis jūsų vasaras!

Motociklo džinsai dažnai yra prastas dviratininko drabužių spintos santykis. Su savo DXR Denim'R kelnėmis prancūzų prekės ženklas siūlo važinėti visą vasarą be karščio, su gera originalia apsauga ir nesulaužant banko! Be to, stilius yra sėkmingas. Tikimės, kad DXR pasiūlys plonesnį kirpimą ir išlaikys didelių tinklinių plokščių idėją kitam madingesniam džinsui, kurį galima dėvėti visą dieną. Denim'R yra labai patogus, gerai įrengtas, o jo siūlomas šilumos reguliavimas yra sveikintinas šiomis karštomis valandomis. Didelis Bravo!
4.1

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Anthony

Aistringas motociklams ir nuo paauglystės mėgęs viską, kas susiję su baikerių kultūra, nuo vidutinio amžiaus krizės kasdien į kelius važiuoju dviem ar trimis ratais. Motoroleris ir miesto dviratininkas, aš rūpinuosi savo trajektorijomis ir atrodau kaip tikras žmogus, dėl kelio pamatysime vėliau!

Be komentarų

Pridėkite savo