Sekite mus :

DXR Nazaire Lady kelnių testas


kelnės-nazaire-detalė1

Kaip ir kiekvieną rudenį, ieškau įrangos, kuri sušildytų mane šiuo pilku ir vėjuotu oru. Anksčiau išbandyti motociklų džinsai siūlo ribotą šiluminę apsaugą, todėl dažnai pridedu kelnes, kad apsaugotų mane nuo vėjo, todėl atvykus į kelionės tikslą viskas tampa nepatogūs. Taigi aš išbandžiau tai už jus motociklo kelnes netipiškas, dXR Nazaire Lady kelnės, smalsu šiek tiek ištrūkti iš vėžių.

Galimos smėlio ir tamsiai pilkos spalvos dXR Nazaire Lady kelnės siūlo prigludusį ir patogų kirpimą, su tamprėmis, kurios suveržia blauzdą (nematoma gamintojo svetainėje). Jo cargo kišenės su Velcro ir užtrauktuku suteikia labai kasdienišką išvaizdą.

dXR Nazaire Lady kelnių testas

cargo kišenės ant DXR Nazaire Lady kelnių

Atidžiai pasirinkite savo dydį

Šiame modelyje ilgis susietas su dydžiu. Kitaip tariant, jei esate „proporcingas“ (valkirija arba krevetės), jokių problemų. Kita vertus, jei esate žemas ir apvalus arba aukštas ir lieknas, turėsite padaryti nuolaidų. Niekada nesuprasiu koreliacijos, kurią čia pateikia gamintojai. Kodėl turėtume būti liekni, jei esame maži, ir atvirkščiai? Paslaptis. Norėčiau vieną dieną pamatyti visas moteriškas motociklų kelnes dviejų ilgių.

moterų dydžių lentelė-nazaire

Savo ruožtu, pagal dydžių lentelę ir atsižvelgiant į tai, kad esu 175 cm ūgio, man reikia 2XL, kad turėčiau tinkamą kojų ilgį. Išskyrus tai, kad pagal juosmens išmatavimus, vis tiek pagal lentelę, man reikia S. Kitaip tariant, kelnės žmonėms, kurių ūgis 160 cm. Taigi.

Esu įpratęs, kad mano „civiliškuose“ drabužiuose kiekvieną dieną yra toks mažas tarpelis, nes esu aukštas, gerai. Bet ne tiek... Taigi paėmiau M dydį, kurį nešioju su diržu, kad nenukristų nuo klubų, bet būčiau ribotas ilgio atžvilgiu. Tikrai būčiau įvertinęs 10 ar 15 cm daugiau, nes važiuojant visada iškyla ir man tai nepatinka.

Šiek tiek patarimo, jei esate mano situacijoje ir turite plonus klubus: eikite pas ponus. THE tas pats modelis egzistuoja, o to paties dydžio turėsite daugiau ilgio.

atkreipkite dėmesį į DXR Nazaire Lady kelnių dydį

vyrų dydžių lentelė-nazaire

Sušildykite DXR Nazaire Lady kelnes

Aš pradėjau tai testuoti dXR Nazaire Lady kelnės rugsėjo mėnesį. Jis vis dar buvo gana šiltas ir aš nekantriai laukiau, kada galėsiu jį išbandyti šaltu oru. Nes iš tiesų, jis pamuštas iš medvilnės. Kalbant apie šiluminį komfortą, medvilnė gali atrodyti mažai, tačiau ji tikrai skiriasi. Vos užsidėjus, labai jauku. Tai dXR kelnės tikrai super patogus nešioti. Jis neturi džinsų standumo, tačiau jame yra 60% kevlaro pluošto.

Kelnių apačioje esanti tamprė, suveržianti audinį aplink kulkšnį, suteikia ypatingą išvaizdą... Tačiau taip pat siūlo du didelius privalumus: neleidžia kelnėms per daug pakilti važiuojant ir visiškai apriboja nedidelius šaltus skersvėjus.

tamprės DXR Nazaire Lady kelnių apačioje

Viršutinės kelių apsaugos

Reguliuojamos apsaugos gerai krenta ant kelio balne ir nekeliauja ant šlaunų, kaip dažnai būna. Trumpai apie šias kelių apsaugas, kurias pagamino Sklandūs būdai : tai Pakistano įmonė, kuri specializuojasi motociklų įrangos apsaugos srityje. Visi jų gaminiai atitinka Europos standartus. Čia kelio apsaugos tiekiamos kartu su dRX Nazaire Lady kelnės yra 2 lygis, o tai labai geras taškas. Turint juos rankoje ir pabandžius susukti, iš tekstūros aiškiai jaučiasi medžiagos kokybė, kuri irgi labai primena D3O ... Ir dar patogiau dėvėti! Iš klubų apsaugos to paties prekės ženklo taip pat galima pridėti tam skirtose vietose.

dXR Nazaire Lady kelnių klubų apsaugos kišenės

Taip, kišenės!!!

Ačiū, ačiū, ačiū už visas šias prieinamas kišenes! cargo kišenės ant šlaunų, be kita ko, yra tokios geros. Nereikia atidaryti striukės, kad knaisiotumėte vidines kišenes, ieškant telefono ar kredito kortelės degalinėje.

dXR Nazaire Lady kelnių kišenės

dXR Nazaire Lady cargo kišenė

dXR kelnių kišenės su užtrauktuku

Mažos raktų kišenės ant DXR Nazaire Lady kelnių

Apibendrinant, jei turite „standartinį“ šabloną, labai rekomenduoju tai dXR Nazaire Lady kelnės. Ir sakau šiltai, nes jau taip, tai šildo. Jaukus, malonus nešioti ir itin praktiškas. Be abejo, mums toli gražu ne merginų įvaizdis aptemptomis odinėmis kelnėmis, kurių sėdmenys atstumti, kad siūlės plyštų. Bet jei esate dviratininkas ar keleivis bet kokiu oru ir norite gerai praleisti laiką važiuodami, būdami patogūs ir šilti, šios Nazaire Lady kelnės turėtų jus patenkinti.

 

Žiūrėkite gaminio lapą

Apsauga4.5
Komfortas5
Kokybė / Apdaila4
Iškirpti2.5
Lankstumas5

Mano nuomonė: komforto pasirinkimas

Minkštos ir malonios dėvėti itin miesto stiliaus DXR Nazaire Lady kelnės sušildys jus šią žiemą.
4.2

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Sonya

600XT, užlieti takeliai, smėlis, jokių pamokų ar licencijų ir keli geri kritimai. Toli nuo savo pradžios Afrikoje prieš 20 metų, tapdama miestiečiu su labai išmintingu NCX750, ypatingą dėmesį skiriu saugumui ir stengiuosi kiek įmanoma suderinti moteriškumą su motociklu. Didelis iššūkis, reikalaujantis kūrybiškumo!

Be komentarų

Pridėkite savo