Sekite mus :

Bering Supra-R Evo kostiumo testas


testuojantis Bering Supra R Evo kostiumą

Ir šuolis, išbandymas, kuris ateina tinkamu laiku... arba, tiksliau, norint pakelti lygį. Aš stengiuosi dėl tavęs bering Supra-R Evo kostiumas. Prancūzijos prekės ženklo 1 dalies odinis kombinezonas, Bering.

Atkreipkite dėmesį į Bering Supra-R Evo kostiumo kainą ir akcijas

Po bandymo, šiek tiek daugiau nei prieš metus, dXR Carl kostiumas, atėjo eilė Bering modeliui. Tiems, kurie nežino, tai yra prancūzų prekės ženklas, priklausantis tai pačiai grupei kaip Segura ir Shark . Ten bering Supra-R Evo kostiumas yra, kaip sakiau, a 1 dalies kombinezonas odoje. Tai vidutinės klasės modelis.

Gamintojo rekomenduojama kaina be akcijų yra 806,57 €. Rašant šį straipsnį, Motoblouz kaina yra 452,64 € (403,13 € užsakant), todėl paskubėkite, kol kainos per daug nepadidės. Tai vis dar išlieka labai patraukli kaina už 1 dalies odinį kostiumą. O dar daugiau – siūlomas Bering raktų pakabukas!

Apsaugos nuo A iki Z

O tiksliau nuo Alfos iki Omegos, ar net iš Omegos į Alfą. Ką reiškia, kad aš tave praradau?! Gerai, leisk man paaiškinti.

Alfa ir Omega – tai naujausių Bering prekės ženklo sukurtų apsaugos priemonių pavadinimai. Omega modeliai (geltoni), patvirtinti kaip 1 lygio AAP, yra kartu su kostiumu pateikiamos apsaugos. Sujungus juos su pasirenkamais Alpha modeliais (juodos spalvos), jie tampa 2 lygio AAP. bering Supra-R Evo kostiumas todėl yra įrengta Omega versija ties pečiais, alkūnėmis ir dilbiais, klubais, keliais ir blauzdomis. Išoriniai apvalkalai vyksta ties pečiais ir alkūnėmis. Kojos gauna tradicines slankiklius užsegamas velcro. Taip pat yra ir nuimami alkūnės slankikliai.

atkreipkite dėmesį į Bering Supra-R Evo kostiumo apsaugas

Stuburas

Norėjau patikslinti, kad nieko nenumatyta bering Supra Evo-R kostiumas už stuburą. Nėra kišenės, kurioje tilptų. Taigi planuokite a nugara su dirželiais, ne to trūksta. Jei planuojate jį naudoti su (vidine) airbag liemene, atkreipkite dėmesį į laisvą erdvę kostiumo viduje.

bering Supra-R Evo kostiumo pastiprinimai

Sunkus

Iš dėžutės, bering Supra-R Evo kostiumas tempia savo svorį. Tačiau 2XL dydžio svarstyklėje patikrinus tik 6 kg, manau, kad tai vis tiek pagrįsta. Norėdami tai palengvinti odinis kombinezonas, Bering tam tikras dalis pakeitė įtemptais įdėklais. Pašalinus odą iš šių vietų, kurios kritimo atveju nesitrina, leidžia žymiai sumažinti svorį ir pagerinti lankstumą, taigi ir komfortą.

Taip pat yra pilnas nuimamas tinklinis pamušalas, praktiškas valant vidų po didelio prakaito. Nors aš rekomenduoju naudoti techniniai apatiniai. Jie labiau tiks vėdinimui ar šildymui. Taip pat lengviau apsivilkti kostiumą su apatiniais, pamušalas linkęs per daug neslysti ant prakaituotos odos.

bering Supra-R Evo kostiumo apžvalga

Didelė istorija

Kai kas sako, kad dydis nesvarbus. Na taip! Nurodžiau dydžių vadovą techniniame lape bering Supra-R Evo kostiumas. Naudodamas savo matuoklį apskaičiavau dydį, reikalingą XL, manau, kad tai atitinka, nes tai yra mano įprastas šio prekės ženklo švarkų dydis. Kai premier jį užsidėjau, man pasirodė, kad esu tvirtas kaip K1600 variklis ant Z650 rėmo. Trumpai tariant, dėl nemokamo Motoblouz grąžinimo galėjau jį iškeisti į 2XL dydį, kuris atkeliavo taip pat greitai, kaip ir pirmasis.

Atkreipkite dėmesį, kad bering Supra-R Evo kostiumas turi pjūvį, vadinamą " Body Fit“. Tai prigludęs kirpimas, logiškas lenktyniniam gaminiui. Mano ūgis 1,89 m ir sveriu 91 kg, nesu aukšto lygio sportininko kūno sudėjimas, bet nemanau, kad esu ir neįprasta. Nemanau, kad šio kostiumo kirpimas tikrai skirtas man.

Ant XL kojų plotis ir vieta sėdmenims bei klubams buvo tinkami. Nors erdvė krūtinės lygyje buvo tikrai per ribota, tas pats, kalbant apie galūnių ilgį.

2XL modeliuose galūnių ilgis yra geras, o krūtinės lygyje yra daugiau vietos, neviršijant viršaus. Kita vertus, visa kita, klubų ir kojų plotis per didelis.

Trumpai tariant, tai nėra taip baisu... Bet kai hidrokostiumas puikiai priglunda prie kūno, vis tiek geriau.

Kaip įvertinti savo dydį?

Mano patarimas geriausiai įvertinti savo dydį – perskaityti komentarus. Daugelis pirkėjų pateikia savo išmatavimus ir pasirinktą dydį. Jei vis dar abejojate, nedvejodami skambinkite į Motoblouz klientų aptarnavimo tarnybą, komanda (6-ąjį kartą išrinkta metų klientų aptarnavimo tarnyba) patars kaip įmanoma geriau. Vis dar radau daugumą komentarų, kuriuose teigiama, kad kirpimas jiems tinka kaip pirštinė. Taigi problema yra mano ūgyje…

medžiaginiai intarpai ant Bering Supra-R Evo kostiumo

Odos lankstumas

Naudota oda bering Supra-R Evo kostiumas stebėtinai labai lankstus. Neturėjau problemų dėl savo judesių lengvumo. Tiek einant, tiek važiuojant motociklu. Tam labai prisideda elastingo audinio įdėklai. Kaip ir neopreno sutvirtinimai ties kaklu ir rankovėmis, kurie yra patogesni. Patogūs įtvarai ant klubų, už menčių virš kelių ir už alkūnių yra labai malonūs ir vaidina svarbų vaidmenį bendram lankstumui.

labai minkšta oda Bering Supra-R Evo kostiumui

Koks šio Bering Supra-R Evo kostiumo sezonas?

Kalbant apie idealų sezoną dėvėti šį derinį, susigundyčiau sakyti rudenį/žiemą, ankstyvą pavasarį. Man atrodo, kad jis nėra pakankamai vėdinamas, kad atlaikytų seansus karščio bangos viduryje. Jame nėra ventiliacijos, vienintelės oro įleidimo angos yra iš tamprių įdėklų. Aš labiau bijau šalčio nei karščio, mano darbinė temperatūra yra nuo 15 iki 25°C. Be to, man tai nepatinka.

neopreno sutvirtinimai ant Bering Supra-R Evo kostiumo

Patogumai

Kita vertus, apgailestauju dėl tam tikrų pakeitimų, tokių kaip viena ar dvi kišenės. Netgi trasoje gali tekti su savimi turėti popieriaus lapą, raktą ar kitą laimingą žavesį.

Tada slankiklius su kostiumu pateikiamos kelių pagalvėlės yra standartinės, puoštos Bering logotipu. Suėmimo paviršius yra didelis ir leidžia tiksliai reguliuoti. Nors neturiu tokio lygio šveisti slankiklius alkūnių, kritimo ties riba, žinokite, kad jas galima pakeisti. Tai vis tiek ekonomiškiau nei pakeisti visą kostiumą.

Bering Supra-R Evo - apsaugos

Trumpai tariant

Šiais laikais sunku rasti blogų produktų, tai tik naudojimo klausimas. Ir su bering Supra-R Evo kostiumas, galiu tik rekomenduoti naudoti tik takelį. Keliui jis netinka geriausiai. Kitas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, neieškokite šio derinio pas kitą prekybininką. Tai išskirtinis Bering ir Motoblouz ! Kokybės ir kainos santykis geras, 806,67 €, tai normali kaina už 1 dalies odinį kostiumą. Su Motoblouz kaina ir dabartinėmis akcijomis tai tikras sandėris…

Žiūrėkite gaminio lapą

Apsauga4.8
Komfortas4.3
Kokybė/apdaila4.2
Iškirpti2.5
Lankstumas3.6

Mano nuomonė vienu žodžiu: esminiai dalykai

Šio Bering Supra-R Evo kostiumo kokybės ir kainos santykis yra labai geras. Tai paprasta, be pagražinimų. Idealiai tinka jūsų išvykoms į šlaitus už mažesnę kainą. Tiesiog nepamirškite užsisakyti papildomos nugaros apsaugos su dirželiais, ir ji bus pilna.
3.9

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Thibaud

Didelių rodsterių ir lenktų kelių mėgėjas. Važinėjimas motociklu man yra laisvalaikio užsiėmimas, retai naudoju jį kaip komunalinį automobilį, dažnai važinėju su draugais ar dviese su sūnumi.

Be komentarų

Pridėkite savo