Sekite mus :

Rev'it Neptune 2 GTX kelnės, išbandytos ir patvirtintos Sylvain, Motoblouz kliento


rev'it Neptune 2 GTX kelnių testas

Antras išbandymas naujiems metams. Mes liekame toliau Ekskursijos bet pereiname prie kelnes, ir mes keičiame gamintoją, atlikdami testą rev'it Neptune 2 GTX kelnės ! Stengsiuosi būti kiek įmanoma objektyvesnis, nes apskritai esu labai įsitikinęs prekės ženklo pasiūlymais.

Rev'it Neptune 2 GTX kelnės visiems sezonams

Kaip ir tuo pačiu metu išbandyta Bering Tijuana striukė, mes dėvime kelnes su GoreTex membrana. Ką tai reiškia ? Tai reiškia, kad dienos, kai po stiprios liūties buvo permirkę šlapi apatiniai, baigėsi. Nors daugelis kelnių reklamuojamos kaip atsparios vandeniui, po kurio laiko lyjant ir ypač tarp kojų, kur vanduo stovi, visada sušlapi! Siaubinga, kai turi valandų važiuoti, kol atvažiuoji į šiltą vietą, sutinkame. Su rev'it Neptune 2 GTX kelnės, esame kitame hidroizoliacijos lygyje, galime sau leisti pasitikėti GoreTex.

Man tai iš tikrųjų įdomu. Nors jis labai apsaugo nuo šalčio, rev'it Neptune 2 GTX kelnės yra lengvas ir siūlo tikrus vėdinimo langus, kurie lengvai atsidaro riedant. Platus užsegimas, kurį galima lengvai užtraukti, taip pat užsegamas mygtukas... Ačiū Rev'it. Atidarius ir nuėmus terminį pamušalą bei GoreTex membraną, mano nuomone, vasarą tau viskas gerai. Išskyrus tai, kad jis yra juodas!

angos ir ventiliacija ant Rev'it Neptune 2 GTX kelnių

Paprasta ir ergonomiška

THE rev'it Neptune 2 GTX kelnės yra labai paprasta. Jame ne visur kišenės, kaip kitose tipinėse kelnėse. nuotykis“. Kas man tikrai netrukdo, nes, be estetikos, nelabai matau prasmės... Nesu įpratęs važinėti motociklu pilnomis kišenėmis, atvirkščiai. Taigi, rasite dvi kišenes, į kurias galėsite įsidėti nosinę ir nušluostyti lašą nosyje.

Šios kelnės neturi petnešėlių. Vėlgi, tai nėra didelė problema, nes jis yra labai lengvas. Jei paimsite jį iki savo dydžio, nėra rizikos, kad jis nukris iki kulkšnių. Ir blogiausiu atveju jūs vis dar turite užtrauktuką, kad pritvirtintumėte jį prie savo striukės. Jo lengvumas taip pat labai malonus. Su juo tikrai patogu vaikščioti, labai greitai pamirštate!

išbandytos rev'it Neptune 2 GTX kelnės

Blaivumas

Kelnės tmūsų, nereikia puikuotis, ir Rev’it tai gerai suprato pasiūlydama blaivaus dizaino kelnes. Greičiau universalios, galite manyti, kad tai slidinėjimo kelnės. Galbūt šviesą atspindinčios juostelės, kurias randame kojų apačioje, išduos jos tikslą likti nepastebėtam. Beje, nekenčiu tų šviesą atspindinčių juostelių. Gaila, kad taip pasirinkau ant tokių blaivių kelnių. Vėliau skoniai ir spalvos…

Jei norite viso Neptūno stiliaus, taip pat galite gauti neptune 2 GTX striukė, šiek tiek mažiau blaivus nei kelnės. Yra fluorescencinių geltonų dėmių... Mums tai patinka tmūsų !

išbandytos rev'it neptune 2 GTX kelnės

Komfortas

THE rev'it Neptune 2 GTX kelnės jį labai lengva užsidėti, o dar geriau – nuimsite be jokio vargo. Man dažnai sunku užkliūti koja už šiluminio pamušalo, o po kelių pasivažinėjimų – atsegta tvirtinimo sagtis. Ant šių kelnių susidariau įspūdį, kad ilgainiui taip nebus. Aukščiau sakiau, kad jis lengvas, bet turiu nepamiršti pažymėti, kad jis taip pat yra ypač lankstus!

lanksčios ir lengvos, rev'it neptune 2 gtx kelnės

Mano išvada dėl Rev'it Neptune 2 GTX kelnių

Dar kartą Rev'it nepraleidžia. Neišbandžiau visko iš jų, bet atvirai pasakius, iki šiol niekada nenusivyliau. Nagi, mažas neigiamas taškas ant klubų apsaugos, kurį randu šiek tiek “ šviesos“. Nuotykis arba gastroliavimas, man asmeniškai patinka jaustis apsaugotam. Tarp mūsų apsaugos keičiasi. Žinai, ką turiu omeny…

Žiūrėkite gaminio lapą

Apsauga3.5
Komfortas5
Kokybė / apdaila 4.5
Iškirpti3.8
Lankstumas 4

Mano nuomonė: tobulos viso sezono universalios kelnės, kad nepalaužtų banko

Norite tik vienų universalių kelnių visiems sezonams, paprastų ir kokybiškų, nepažeidžiančių pinigų? Eik ten užmerktomis akimis!
4.2

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Sylvainas

Prieš ketverius metus pradėjęs važinėti motociklu Indijoje, greitai apkeliavau subkontinentą ir grįžau į Prancūziją su senu Royal Enfield. Musė įkando, tapau priklausoma nuo kelionių motociklais. Grįžęs į Prancūziją, nuo 1990 m. pradėjau bėgioti su Ténéré. Manau, kad man patinka dalykai, kurie nėra labai jauni...

1 komentaras (-ai)

Pridėkite savo
 1. DAGOIS 2023 m. spalio 15 d., 14.45 val. Atsakymas

  Sveiki Sylvain,

  Mane sužavėjo jūsų REV'IT neptune 2 GTX kelnių testas tik tada, kai reikėjo pasirinkti dydį, buvau priblokštas.
  Žinant, kad pirkėjų įrašuose nurodomas jų ūgis ir svoris, o gamintojas kalba apie juosmens ilgį ir vidų.
  Taip pat būčiau dėkingas, jei galėtumėte pasakyti savo juosmens išmatavimus ir siūlės ilgį bei išbandytų kelnių dydį.

  Atsiprašome už nepatogumus ir iš anksto dėkojame.

Pridėti naują komentarą