Sekite mus :

Furygan K11 x Kevlar Stretch Ghost džinsai, išbandyti ir patvirtinti Thibaud, Motoblouz kliento


džinsų Furygan K11 x Kevlar testas

O šiaip, šiame naujame teste liekame Furygan temoje ir šį kartą bandau a motociklo džinsai : THE furygan K11 x Kevlar Stretch Ghost džinsai. Tradicinės išvaizdos pilnai austas iš džinsinio audinio (džinsai) ir kevlaro.

Džinsų Furygan K11 x Kevlar pristatymai

Tai dar viena maloni staigmena su Motoblouz , mano siuntinys atkeliavo gerokai anksčiau nei numatyta data. Dėl to daugiau nei du mėnesius galėjau išbandyti šiuos konkrečius motociklų džinsus ir gerai juos suprasti, prieš pateikdamas kuo išsamesnę savo nuomonę (kad būtų lengviau pasirinkti). THE furygan K11 x Kevlar Stretch Ghost džinsai išsiskiria iš kitų klasikinių motociklų džinsų. Skirtingai nuo tradicinių džinsų, su kevlaro pamušalu ant trinties vietų, jie tiesiogiai integruoja džinsinio audinio ir kevlaro mišinį į savo pynimą. D3o apsaugos taip pat yra prie klubų ir kelių, kad būtų užtikrintas apsaugos lygis.

ilgio Furygan K11 x Kevlar džinsus kartą ant motociklo

Furygan K11 Kevlar Stretch Ghost: kojos ilgis man kiek per trumpas!

Furygan K11 x Kevlar džinsų kirpimas

Pakalbėkime apie tai, kas man mažiausiai patinka šiuose džinsuose – tinkamumą. Tiek pat furygan prekės ženklas siūlo, mano nuomone, aukštos kokybės gaminius pagal medžiagas, apdailą ir dizainą, nes kalbant apie pjūvius, tai nėra mano kūno tipui geriausiai tinkantys produktai. Kad būtų labiau tinkamas, būčiau norėjęs, kad kojų ilgis būtų keliais centimetrais ilgesnis (esu 1,89 m ūgio), kad šlaunų lygyje būtų kiek siauresnis (bet tai tik kvaiša) ir šiek tiek žemesnė. juosmens.

Dėl ilgio aš dažnai susiduriu su šia problema. Laimei, kai kurie gamintojai galvoja atskirti ilgį nuo pločio... Čia, deja, taip nėra, viskas susieta (dėl to man per trumpa ir kiek per plati).

Be to, manau, kad šio dydžio furygan K11 x Kevlar džinsai yra per žemas. Ant motociklo, ypač ant sportinio automobilio ar sportinio rodsterio, kur palinkęs į priekį, jis linkęs atskleisti... „santechniko šypseną“. Gerai, aš šiek tiek perdedu. Bet idėja yra, mano skoniui būtų labiau tikęs šiek tiek didesnis dydis. Graži smulkmena, kaip sakoma, yra antrasis uždarymo mygtukas, kuris geriau prisitaiko prie kiekvieno žmogaus dydžio. Aš tai vadinu specialiu tartiflette nustatymu.

blaivus dizainas Furygan K11 x Kevlar džinsams

Blaivus dizainas Furygan K11 x Kevlar džinsams

Džinsų apsauga nuo dilimo

Visa esmė furygan K11 x Kevlar džinsai slypi jo apsauga nuo dilimo slystant ant žemės. Kaip jau sakiau preambulėje, jis tam tikrose vietose neturi kevlaro pamušalo, kaip ir kiti motocikliniai džinsai... Čia kevlaras tikrai yra džinsų medžiagų dalis. Furygan praneša, kad jis taip pat turi tamprumą (tamprią medžiagą), kad pagerintų jo lankstumą ir suteikia daugiau patogumo. Manau, kad to tikrai nepajutau dėl kevlaro standumo. Mano jausmas, kalbant apie patogumą ir lankstumą, grįžta prie tradicinių džinsų...

Kitas dalykas, furygan K11 x Kevlar džinsai turi fiksuotą pamušalą, kurio vaidmuo neaiškus, nes kevlaras į jį nėra integruotas. Gali būti, kad šis įdėklas yra papildoma šiluminė apsauga nuo dilimo, dėl kurio gali susidaryti karštis ir nudeginti.

kelių apsaugos ant Furygan K11 x Kevlar džinsų

Reguliuojamos D3o kelių apsaugos ir fiksuotas Furygan džinsų pamušalas

Apsauga nuo smūgių

THE furygan K11 x Kevlar džinsai taip pat turi D3o apsaugos nuo smūgio klubų ir kelių srityse. Tai naujos apsaugos, vadinamos Vaiduoklis. Jie yra plonesni ir lankstesni nei senieji, bet vis tiek siūlo tą patį apsaugos lygį. Mažas priedas taip pat yra sistema, kurią Furygan įdiegė, kad reguliuotų ant kelių dedamų apsaugų aukštį. Tiesą sakant, nedidelė nuoroda leidžia pasirinkti apsaugos aukštį tam skirtoje kišenėje.

furygan K11 x Kevlar džinsai su sagomis

Furygan džinsų užsegimas sagomis ir nedidelis odinis įdėklas kišenėje

Furygan stiliaus apdaila

Pakanka pasakyti, kad šiuo klausimu nėra kuo skųstis! Tai aš visada sakau apie Furygan produktus. Kad ir kiek galėčiau šnekučiuotis dėl tam tikrų smulkmenų, kalbant apie medžiagų ir apdailos kokybę, nėra ko skųstis. Ten Prancūziškas prisilietimas. Diržo kilpos puikiai pritaikytos prie visų pločių diržų. Tačiau būkite atsargūs su kišenių gyliu. Jei planuojate ten įdėti savo mobilųjį telefoną, priklausomai nuo modelio, jis bus tinkamas. Neplanuokite į jį įdėti itin didelio modelio! Maži odiniai intarpai suteikia labai vertinamo rafinuotumo. Galiausiai, kalbant apie išvaizdą, jis tikrai tinka visur. Tik tie, kurie žino prekės ženklą, gali žinoti, kad tai motociklo džinsai... Priešingu atveju furygan K11 x Kevlar džinsai tikrai lieka nepastebėtas.

Pastaba: kita nuotraukose matoma Furygan įranga yra furygan Get Down sportbačiai ir furygan Pro One odinė striukė kuriuos išbandžiau anksčiau.

Žiūrėkite gaminio lapą

Apsauga4.5
Komfortas4
Kokybė/apdaila4.8
Iškirpti3.5
Lankstumas3.5

Mano nuomonė: labai geri motocikliniai džinsai

Jei atitinkate Furygan „standartus“, pagal dydį ir kirpimą šie Furygan K11 x Kevlar Stretch Ghost džinsai bus labai geras pasirinkimas, apsaugantys ir diskretiški. Aukščiausios kokybės medžiagos ir apdaila!
4.1

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Thibaud

Didelių rodsterių ir lenktų kelių mėgėjas. Važinėjimas motociklu man yra laisvalaikio užsiėmimas, retai naudoju jį kaip komunalinį automobilį, dažnai važinėju su draugais ar dviese su sūnumi.

Be komentarų

Pridėkite savo